výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vlašimské memoriály a víceboje

Vlašim (9. 9. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 49.22 301
2 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 48.00 291
3 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 45.30 268
4 Šimon NedělaŠimon Neděla
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 40.18 226
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 40.13 225
6 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 38.92 215
7 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 36.74 197
8 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 32.32 162
9 Jan PěknýJan Pěkný
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 22.80 88
Vojtěch FišerVojtěch Fišer
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 40.84 366
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 40.62 363
3 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 35.34 299
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 34.69 291
5 Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 34.11 284
6 Dominika KlimešováDominika Klimešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 32.99 271
7 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 31.10 248
8 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 31.06 248
9 Monika MarianiMonika Mariani
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 29.56 230
10 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 28.55 218
11 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 27.65 208
12 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 27.28 203
13 Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 26.50 194
14 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 18.64 106
15 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 14.78 64
MS Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 41.32 371
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 44.47 261
2 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 27.21 121
3 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 25.49 108
4 Ondřej GallíkOndřej Gallík
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 24.13 98
5 Jan VavřičkaJan Vavřička
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 17.59 49
6 Matěj VolnýMatěj Volný
Studánka PardubiceStudánka Pardubice
08 15.74 36
7 David SoukupDavid Soukup
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
10 11.82 10
Adam BělinaAdam Bělina
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
07 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 42.75 389
2 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 25.02 177
3 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 22.20 145
4 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 19.74 118
5 Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 16.68 84
6 Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 16.36 81
7 Eliška SlavíkováEliška Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 10.27 19
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 DNP
Celkem 8 závodníků