Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava (14. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.10 11.00
2 Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.29 9.00
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.37 8.00
4 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.51 6.00
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.51 5.00
6 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.53 4.00
7 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 08.74 0.50
8 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.38 7.00
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.66 2.00
3 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.77
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.89
5 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.93
6 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.05
7 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.17
8 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 09.49
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.59 3.00
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.14
3 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2 09.50
4 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 1 09.64
5 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.70
6 Filip DejFilip Dej 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.72
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.82
2 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.35
3 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 09.54
4 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.77
5 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.86
6 Radek KocúrRadek Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.96
7 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.00
8 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.07
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.74 0.50
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.93
3 Adam SmělíkAdam Smělík 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.41
4 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 09.49
5 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.77
6 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 10.25
Šimon PaličkaŠimon Palička 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.29
2 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.49
3 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.51
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.19
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.21
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.36
7 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.19
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.22
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.64
3 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09.79
4 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.96
5 Bernard OžanaBernard Ožana 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.96
6 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.03
7 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.08
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.36 11.00
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.47 9.00
3 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.47 8.00
4 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.58 7.00
5 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.65 6.00
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.70 5.00
7 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.73 3.50
8 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.73 3.50
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.74 2.00
2 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.92
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.93
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.01
5 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.04
6 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.12
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.16
8 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.86
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.89 1.00
2 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.00
3 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.15
4 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.23
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.32
6 Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.34
7 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.35
8 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 09.46
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DzialováKlára Dzialová 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.24
2 Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.27
3 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 09.40
4 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 09.65
5 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 09.68
6 Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 09.72
7 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.81
8 Zuzana PohlováZuzana Pohlová 05 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 10.25
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mila StanojkovičMila Stanojkovič 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.97 0.00
2 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.13
3 Natálie MikeszNatálie Mikesz 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.64
4 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.64
5 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 09.71
6 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 09.91
7 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6 10.16
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 09.46
2 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.47
3 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.57
4 Nikola JeníšováNikola Jeníšová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.57
5 Lucie HorutováLucie Horutová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 10.18
6 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.26
7 Nikol ZagyiNikol Zagyi 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2 11.85
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.05
2 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.24
3 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.38
4 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.48
5 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.49
6 Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.65
7 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.76
8 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.79
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HolinkováAdriana Holinková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.35
2 Natálie ZichováNatálie Zichová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 09.63
3 Sabina VolkováSabina Volková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.67
4 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 09.78
5 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 10.38
Aneta SchreierováAneta Schreierová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 4 09.05
2 Barbora TicháBarbora Tichá 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 09.57
3 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 09.64
4 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 09.68
5 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6 09.78
6 Elen JurigováElen Jurigová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 10.09
7 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.29
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.70
MB Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.73
3 Klára JančováKlára Jančová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.80
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 10.02
MB Sára KušnirákováSára Kušniráková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.18
6 Petra VaverkováPetra Vaverková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 11.11
Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 DNS
Julie HrčkováJulie Hrčková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.18 8.00
2 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20.38 7.00
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 20.93 5.00
4 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.44 4.00
5 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 22.05 2.00
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.10 1.00
7 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 22.52
Jan KremserJan Kremser 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 18:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 22.23
2 Michal NovákMichal Novák 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 22.42
3 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 22.72
4 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 23.28
5 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.32
6 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.90
7 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.91
Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 18:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.41 6.00
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 21.63 3.00
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.28
4 Adam SmělíkAdam Smělík 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 23.33
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 24.06
6 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.26
7 Bernard OžanaBernard Ožana 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 24.52
8 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 25.32
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 18.49 11.00
2 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.44
3 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.14
4 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 7 24.26
5 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 24.76
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 25.80
MB Martin KubátMartin Kubát 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 27.68
Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017 - 18:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 18.89 9.00
2 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 22.18
3 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.90
4 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 23.29
5 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 23.43
6 David SurovecDavid Surovec 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.55
7 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 23.57
8 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.76
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 17:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 20.82 11.00
2 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.98 9.00
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 21.05 8.00
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 21.15 6.00
5 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 22.97
6 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 23.27
7 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 24.07
Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 17:40) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 21.13 7.00
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 21.63 3.00
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 21.69 2.00
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.77 1.00
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.86
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.36
7 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 22.56
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 17:40) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.41 5.00
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.14
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 22.32
4 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 23.02
5 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.03
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 23.90
7 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 25.50
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DzialováKlára Dzialová 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 22.84
2 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 23.43
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6 23.64
4 Barbora TicháBarbora Tichá 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 24.16
5 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 24.50
6 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 25.06
7 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 26.50
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017 - 17:40) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 22.50 0.00
2 Sabina VolkováSabina Volková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 23.85
3 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 24.54
4 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 24.89
5 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 25.43
6 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 25.50
Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 14.9.2017 - 17:40) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 22.38
2 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 23.06
3 Nela SovováNela Sovová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 23.14
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 24.94
5 Julie SkleničkováJulie Skleničková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.11
Serafima Crystal SallSerafima Crystal Sall 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 DNS
Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 14.9.2017 - 17:40) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 21.50 4.00
2 Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 23.68
3 Klára JančováKlára Jančová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 24.23
4 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 24.66
5 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 25.98
6 Lucie HorutováLucie Horutová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 26.95
Markéta HeczkováMarkéta Heczková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.12 11.00
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 45.13 9.00
3 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 45.65 8.00
4 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 48.47 6.00
5 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 49.29 4.00
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.74 2.00
7 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 52.58
Jan KremserJan Kremser 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.85 7.00
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 50.23
3 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 51.63
4 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 52.74
5 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 52.83
6 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 54.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.82 5.00
2 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.51 3.00
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 49.81 1.00
4 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 51.82
5 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 53.44
6 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 55.68
7 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 60.40
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 36.21
MB Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 37.21
3 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 2 50.36
4 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 52.84
5 Radek KocúrRadek Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 60.71
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 43.77 11.00
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.46 9.00
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 46.33 8.00
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 46.70 7.00
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 47.02 6.00
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.12 5.00
7 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.33 3.00
8 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 49.57 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.27 4.00
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.58 1.00
3 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 52.07
4 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 55.24
Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 DNS
Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 DNS
Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela SovováNela Sovová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 50.40
2 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 51.63
3 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 54.86
4 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 55.29
5 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 57.27
6 Lucie HorutováLucie Horutová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 64.97
Julie HrčkováJulie Hrčková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 DNS
Serafima Crystal SallSerafima Crystal Sall 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 53.43
2 Natálie MikeszNatálie Mikesz 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 53.74
MB Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 54.14
4 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 54.45
5 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 55.08
6 Tereza DudováTereza Dudová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 55.73
7 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 56.47
Markéta HeczkováMarkéta Heczková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:20.03 11.00
2 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:25.53 9.00
MB Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:32.21
4 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:32.31 8.00
5 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:33.94 7.00
6 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 2:37.56 6.00
7 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:37.73 5.00
8 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:41.42 4.00
9 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:42.54 3.00
10 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:47.22 2.00
11 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 2:53.18
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:48.64 1.00
2 Samuel NavrátilSamuel Navrátil 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 2:50.96
3 David MatuščíkDavid Matuščík 04 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 2:51.04
4 Radim KavanRadim Kavan 04 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 6 2:56.08
5 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 3:03.23
6 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 3:06.63
7 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 9 3:29.01
Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Jan DedekJan Dedek 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:39.10 11.00
2 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:43.05 9.00
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:45.29 8.00
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:48.04 7.00
5 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:48.46 6.00
6 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:49.61 5.00
7 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 2:50.21 4.00
8 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 2:51.82 3.00
9 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:52.93 2.00
10 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:58.20 1.00
11 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:58.99
12 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12 2:59.25
13 Daniela BaszováDaniela Baszová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 3:02.69
14 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 6 3:03.22
15 Julie SkleničkováJulie Skleničková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:10.10
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 5:07.88 11.00
2 Michal NovákMichal Novák 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 5:10.82 9.00
3 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:14.95 8.00
4 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 4 5:14.96 7.00
5 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 5:21.91 6.00
6 Ondřej KučeraOndřej Kučera 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 9 5:22.46 5.00
7 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 5:24.17 4.00
8 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13 5:30.73 3.00
9 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 5:34.85 2.00
10 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 5:37.46 1.00
11 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:37.63
12 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 5:40.09
13 Vojtěch PetrášVojtěch Petráš 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 5:56.56
Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 5:14.83 11.00
2 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 5:32.57 9.00
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 5:38.52 8.00
4 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 5:41.27 7.00
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 5:42.12 6.00
6 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 5:46.06 5.00
7 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 5:54.14 4.00
8 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 6:00.52 3.00
9 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 6:07.08 2.00
10 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 6:20.51 1.00
11 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 6:29.15
12 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 6:30.02
13 Eliška HamplováEliška Hamplová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 6:45.45
Celkem 13 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 15:45) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.13 11.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.58 9.00
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.48 4.00
4 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.50 3.00
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.94
6 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 12.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 15:45) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.61 2.00
2 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.63 1.00
3 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.18
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12.39
5 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.84
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.63 8.00
2 Vojtěch BobovskýVojtěch Bobovský 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.85 7.00
3 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 11.03 6.00
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 2 11.36 5.00
5 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12.61
6 Matěj MooreMatěj Moore 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 6 12.94
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.32 11.00
2 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.52 9.00
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 10.52 8.00
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.60 7.00
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.09 6.00
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.21 5.00
7 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.72 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.55 4.00
2 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.61 3.00
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.12 1.00
4 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.33
5 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 12.44
6 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.54
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 12.25
2 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.26
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 12.33
4 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.78
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.89
6 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 13.05
7 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.44
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 12.36
2 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6 12.55
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12.76
4 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.47
5 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2 13.65
6 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 13.66
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šenk, Halátek, Dzida, Binar Šenk, Halátek, Dzida, Binar TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 31.69 11.00
2 Bartoň M., Hrček, Socha, Frýdl Bartoň M., Hrček, Socha, Frýdl Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.72 9.00
3 A Krupica, Hrabec, Orava, Kuzník A Krupica, Hrabec, Orava, Kuzník Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.86 8.00
4 A Červenka, Hroch, Novák, Smělík A Červenka, Hroch, Novák, Smělík SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 34.68 7.00
5 B Bobovský, Sadílek, Vlach, Milata B Bobovský, Sadílek, Vlach, Milata Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 35.94 6.00
6 Kocúr O., Kocúr R., Wilczek, Vrana Kocúr O., Kocúr R., Wilczek, Vrana TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 36.95 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Třešňák, Čuraj, Boďa, Ožana C Třešňák, Čuraj, Boďa, Ožana Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 38.06 4.00
2 Krajník, Kubesa, Polášek, Svačina Krajník, Kubesa, Polášek, Svačina SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 38.76 3.00
D Chovanec, Chytil, Ondrušák, Kovář D Chovanec, Chytil, Ondrušák, Kovář Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
B Babiuch, Kilián, Panáč, Smolík B Babiuch, Kilián, Panáč, Smolík SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Dutková, Petrová, Vantuchová, Poštulková B Dutková, Petrová, Vantuchová, Poštulková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 33.07 11.00
2 Sopuchová, Sochová, Feilhauerová, Soukalová Sopuchová, Sochová, Feilhauerová, Soukalová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 33.20 9.00
3 A Klásková, Navrátilová, Stankovičová, Stehnová A Klásková, Navrátilová, Stankovičová, Stehnová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 34.39 8.00
4 A Herudková, Vojtěšková, Matýsková, Hendrychová A Herudková, Vojtěšková, Matýsková, Hendrychová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 35.39 6.00
5 B Klechová, Bartošová, Vlčková, Marečková B Klechová, Bartošová, Vlčková, Marečková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 36.22 4.00
6 Kozlová, Bednářová, Mužná, Vepřeková Kozlová, Bednářová, Mužná, Vepřeková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 36.98 3.00
A Zdražilová, Válková N., Fialová, Bártová A Zdražilová, Válková N., Fialová, Bártová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Březná, Válková E., Schneeberger, Horečková C Březná, Válková E., Schneeberger, Horečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 34.79 7.00
2 A Kutějová, Synková, Teichmannová, Sovová A Kutějová, Synková, Teichmannová, Sovová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 36.05 5.00
3 B Hrtánková, Škrobánková, Cependová, Holešová B Hrtánková, Škrobánková, Cependová, Holešová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 37.30 2.00
4 C Matulová, Cetlová, Havlíková, Bartáková C Matulová, Cetlová, Havlíková, Bartáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 37.45 1.00
5 Kaspříková, Tomečková, Kaczmarzová, Svobodová Kaspříková, Tomečková, Kaczmarzová, Svobodová Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 37.89
6 B Tondrová, Volková, Sekaninová, Jančová B Tondrová, Volková, Sekaninová, Jančová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 38.21
7 D Gillová, Šavrdová, Novotná, Tylšarová D Gillová, Šavrdová, Novotná, Tylšarová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 40.52
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.561.60 Body
1 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1 1.56 OOOOOOOOOXOOXXX 11.00
2 Matyáš FriedelMatyáš Friedel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13 1.47 -OOOOOXOXOXXX 9.00
3 Matěj HoppMatěj Hopp
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 4 1.44 XOOOXOOXOOXXX 8.00
4 Casey LongCasey Long
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 6 1.44 OOOOXOXOXOXXX 7.00
5 Michal HrochMichal Hroch
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 11 1.35 OOOOXXX 6.00
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 1.35 -OXOXOXXX 5.00
7 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 10 1.30 OXOOXXX 4.00
8= Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 12 1.25 OOXXX 2.50
8= Martin PorubaMartin Poruba
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 9 1.25 OOXXX 2.50
10= Matěj DaněkMatěj Daněk
SOKOL Opava BSOKOL Opava B
04 2 1.25 XOOXXX 0.50
10= Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 5 1.25 XOOXXX 0.50
12 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 8 1.20 OXXX
Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 7 DNS
Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3 NM
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.431.45 Body
1 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 21 1.43 --OOXOXXOOXOXXX 11.00
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 1.38 OOOOXOOXXX 9.00
3= Kamila MacečkováKamila Macečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5 1.38 OOOOOXOXXX 7.50
3= Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.38 OOOOOXOXXX 7.50
5= Kateřina SolichováKateřina Solichová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
05 14 1.35 OXOOOOXXX 5.50
5= Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 20 1.35 OXOOOOXXX 5.50
7= Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 19 1.35 OOOOXOXXX 3.50
7= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 1.35 OOOOXOXXX 3.50
9 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 18 1.35 -OOOXXOXXX 2.00
10 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 17 1.25 OOXOXXX 1.00
11 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 15 1.25 OOXXOXXX
12= Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 12 1.20 OOXXX
12= Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 9 1.20 OOXXX
14= Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13 1.20 XOOXXX
14= Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 7 1.20 XOOXXX
16 Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 4 1.20 OXXOXXX
17 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 1.15 XOXXX
Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 11 DNS
Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16 DNS
Aneta KupkováAneta Kupková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 8 NM
Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 NM
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 4.36 5.00
2 Matěj DaněkMatěj Daněk
SOKOL Opava BSOKOL Opava B
04 7 4.08
3 Dominik HeczkoDominik Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 4.02
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 16 3.97
5 Samuel NavrátilSamuel Navrátil
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 12 3.92
6 David SurovecDavid Surovec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 6 3.81
7 Adam HoněkAdam Honěk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 19 3.80
8 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 9 3.73
9 Ladislav DrongLadislav Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 3.71
10 Michal TrobmikMichal Trobmik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20 3.65
11 Matěj MooreMatěj Moore
SOKOL Opava BSOKOL Opava B
05 11 3.64
12 Štěpán KavanŠtěpán Kavan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 8 3.61
13 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4 3.59
14 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 14 3.51
15 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 5 3.41
16 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 13 3.32
17 Ondřej KučeraOndřej Kučera
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3 3.24
18 Ondřej KocúrOndřej Kocúr
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 2 2.95
Šimon PaličkaŠimon Palička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 17 DNS
Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 DNS
Celkem 20 závodníků
Finále (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 18 5.44 11.00
2 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 19 5.34 9.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16 4.79 8.00
4 Daniel GothardDaniel Gothard
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 14 4.60 7.00
5 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 17 4.49 6.00
6 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 13 4.27 4.00
7 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 12 4.26 3.00
8 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 8 4.18 2.00
9 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10 4.15 1.00
10 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 9 4.11
11 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 2 4.09
12 Ondřej AdamecOndřej Adamec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 15 4.07
13 Tadeáš BinarTadeáš Binar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 4.03
14 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 3.99
15 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 3 3.83
16 Václav OravaVáclav Orava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 5 3.82
17 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 1 3.72
Jan KremserJan Kremser
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 7 DNS
Jan MayerJan Mayer
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 4 DNS
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 14.9.2017 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 19 4.74 11.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 4.65 9.00
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 20 4.50 8.00
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 18 4.48 7.00
5 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 17 4.26 6.00
6 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 4.19 5.00
7 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 21 4.18 4.00
8 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 4.12 3.00
9 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 7 4.04 2.00
10 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 4.03 1.00
11 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 11 4.02
12 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 8 3.95
13 Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 9 3.93
14 Marie ŠípkováMarie Šípková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 5 3.86
15 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 3.69
16 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 16 3.56
17 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 1 3.42
18 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 12 3.41
19 Kateřina SolichováKateřina Solichová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
05 3.39
Elen JurigováElen Jurigová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 3 DNS
Zuzana DatkováZuzana Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 DNS
Celkem 21 závodníků
Finále 2 (čt, 14.9.2017 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mila StanojkovičMila Stanojkovič
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 3.99
2 Vendula JurečkováVendula Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 9 3.91
3 Klára DzialováKlára Dzialová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
04 1 3.68
4 Vendula HendrychováVendula Hendrychová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 3.63
5 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 13 3.59
6 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 8 3.57
7 Eliška TarkotováEliška Tarkotová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
04 20 3.56
8 Žaneta SchreierováŽaneta Schreierová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.52
9 Daniela BaszováDaniela Baszová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 2 3.50
10 Aneta KupkováAneta Kupková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 12 3.44
11 Natálie BieniekováNatálie Bienieková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3 3.41
12 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 4 3.29
13 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 11 3.23
14 Iva RigouletováIva Rigouletová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 15 3.22
15= Zuzana PohlováZuzana Pohlová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
05 14 3.17
15= Sára KušnirákováSára Kušniráková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.17
17 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 3.15
18 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 10 3.12
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 3.10
20 Natálie ZichováNatálie Zichová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 21 3.09
Ema RosenbachováEma Rosenbachová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 16 DNS
Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 7 DNS
Eliška HamplováEliška Hamplová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 5 DNS
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 18 11.93 11.00
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 3 10.92 9.00
3 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 15 10.20 8.00
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 17 09.78 7.00
5 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 5 09.34 6.00
6 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 14 09.29 5.00
7 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 7 08.90 4.00
8 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 12 08.66 3.00
9 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 13 08.51 2.00
10 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 16 08.26 1.00
11 Daniela DutkováDaniela Dutková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 11 08.14
12 Vendula JurečkováVendula Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 4 08.02
13 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1 08.01
14 Klára ŘehákováKlára Řeháková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 10 07.91
15 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 9 07.86
16 Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 07.51
17 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 8 07.48
18 Aneta SchreierováAneta Schreierová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 05.86
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 17 13.58 11.00
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 18 12.44 9.00
3 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 11.94 8.00
4 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 14 11.65 7.00
5 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 16 10.78 6.00
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
04 2 10.38 5.00
7 Marcel VavříkMarcel Vavřík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 15 09.86 4.00
8 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 12 09.70 3.00
9 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 9 09.33 2.00
10 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 09.02 1.00
11 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 08.70
12 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 11 08.50
13 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 10 08.48
14 David PastorDavid Pastor
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 5 08.12
15 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 7 07.85
16 Robert SochaRobert Socha
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 6 07.72
17 Petr BílskýPetr Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 8 07.56
18 Michal MrázekMichal Mrázek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 3 07.11
19 Dominik HeczkoDominik Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 06.20
Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04
Ondřej SedlářOndřej Sedlář
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 12 27.59 11.00
2 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 19 27.53 9.00
3 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13 26.22 8.00
4 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 8 24.55 7.00
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 17 24.04 6.00
6 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 15 23.81 5.00
7 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 16 23.56 4.00
8 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 5 23.14 3.00
9 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 10 21.91 2.00
10 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 9 21.34 1.00
11 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 2 20.36
12 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 18 19.35
13 Klára ŘehákováKlára Řeháková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 7 19.31
14 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 11 18.81
15 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 4 18.30
16 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 17.52
17 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 6 14.37
Aneta KupkováAneta Kupková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 1 DNS
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 21 33.85 11.00
2 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 16 33.42 9.00
3 Marcel VavříkMarcel Vavřík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 20 32.62 8.00
4 Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 30.65 7.00
5 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 15 29.05 6.00
6 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 22 27.03 5.00
7 Vojtěch BobovskýVojtěch Bobovský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4 26.45 4.00
8 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 25.40 3.00
9 Jan MayerJan Mayer
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 1 24.55 2.00
10 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 7 24.21 1.00
11 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 11 23.32
12 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 18 22.98
13 František SzkatulaFrantišek Szkatula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 14 22.84
14 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 19 22.69
15 Martin PorubaMartin Poruba
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 9 22.65
16 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 13 21.89
17 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 21.07
18 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 8 20.10
19 Petr BílskýPetr Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 5 19.50
20 Ondřej SedlářOndřej Sedlář
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 19.22
21 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 18.86
22 David PastorDavid Pastor
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 6 18.12
23 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 17 16.90
24 Michal MrázekMichal Mrázek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 2 14.19
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 36 66.81 11.00
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 33 58.63 9.00
3 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1 57.63 8.00
4 Daniel GothardDaniel Gothard
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 35 56.83 7.00
5 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 26 55.99 6.00
6 Marcel VavříkMarcel Vavřík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 32 54.48 5.00
7 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 34 53.72 4.00
8 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 31 52.99 3.00
9 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 24 51.03 2.00
10 Robert SochaRobert Socha
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 25 50.81 1.00
11 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 29 50.63
12 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 27 50.55
13 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 28 47.64
14 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 22 47.15
15 Jan MayerJan Mayer
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 30 46.71
16= Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 23 44.94
16= Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 16 44.94
18 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 12 42.97
19 Petr BílskýPetr Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 19 42.72
20 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 21 40.97
21 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 20 38.82
22 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 18 38.67
23 Samuel SmolínSamuel Smolín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 8 37.04
24 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 14 36.66
25 Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 35.08
MB Martin KubátMartin Kubát
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 13 35.07
27 Jan JašekJan Jašek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3 34.59
28 Ondřej ToufarOndřej Toufar
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 10 33.16
29 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 17 32.88
30 David PastorDavid Pastor
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 6 31.13
31 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 7 29.91
32 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 28.28
33 Michal MrázekMichal Mrázek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 5 21.73
Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 9 DNS
Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
05 15 DNS
Dominik HeczkoDominik Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 DNS
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 30 53.77 11.00
2 Kamila MacečkováKamila Macečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 51.87 9.00
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 29 50.42 8.00
4 Mila StanojkovičMila Stanojkovič
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 48.32 7.00
5 Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 45.71 6.00
6 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 5 43.96 5.00
7 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 26 42.28 4.00
8 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 18 41.75 3.00
9 Vendula KociánováVendula Kociánová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 25 41.62 2.00
10 Iveta ČerníkováIveta Černíková
SOKOL Opava BSOKOL Opava B
05 2 40.49 1.00
11 Amálie BartákováAmálie Bartáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 28 39.34
12 Tereza MatýskováTereza Matýsková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 27 39.26
13 Klára ŘehákováKlára Řeháková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 7 38.89
14 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 24 38.77
15 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 37.83
16 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 23 37.42
17 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
04 16 36.12
18 Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 21 35.63
19 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 22 35.07
20 Vendula JurečkováVendula Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
05 3 33.84
21 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 17 32.10
22 Petra VaverkováPetra Vaverková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 13 30.99
23 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 12 30.52
24 Lucie KrčkováLucie Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 29.77
25 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 29.11
26 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 11 28.79
27 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 28.00
28 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 26.83
29 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 9 21.27
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 20 DNS
Eliška MučkováEliška Mučková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 15 DNS
Celkem 31 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
AKEZK AKEZK Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 00026.00
FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00026.00
HOSTA HOSTA Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 00005.50
PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 00093.00
SLEOP SLEOP TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 00019.00
SOKOB SOKOB SOKOBSOKOB 00012.50
SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00222.50
STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 00031.00
TJVME TJVME TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 00078.00
TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00030.00
VITKB VITKB VITKBVITKB 00008.00
VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 00117.50
Poznámky:
Stav po/State after: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, oštěp 500g, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 150 m, 150 m, 60 m př., dálka, 300 m, 300 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 00163.50 0
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00110.50 53
3 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 00108.00 55
4 AKEZK AKEZK Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 00080.50 83
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00065.50 98
6 TJVME TJVME TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 00040.00 123
7 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00036.00 127
8 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 00017.00 146
9 HOSTA HOSTA Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 00016.50 147
10 SLEOP SLEOP TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 00014.00 149
11 PORBB PORBB PORBBPORBB 00010.00 153
12 BOHUM BOHUM AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 00009.50 154
13 SOKOB SOKOB SOKOBSOKOB 00001.00 162
Poznámky:
Stav po/State after: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, oštěp 400g, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 13 závodníků