Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava (14. 9. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:20.03 11.00
2 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:25.53 9.00
MB Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:32.21
4 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:32.31 8.00
5 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:33.94 7.00
6 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 2:37.56 6.00
7 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:37.73 5.00
8 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:41.42 4.00
9 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:42.54 3.00
10 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:47.22 2.00
11 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 2:53.18
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:48.64 1.00
2 Samuel NavrátilSamuel Navrátil 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 2:50.96
3 David MatuščíkDavid Matuščík 04 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 2:51.04
4 Radim KavanRadim Kavan 04 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 6 2:56.08
5 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 3:03.23
6 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 3:06.63
7 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 9 3:29.01
Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Jan DedekJan Dedek 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:20.03 11.00
2 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:25.53 9.00
3 Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:32.21
4 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:32.31 8.00
5 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:33.94 7.00
6 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 2:37.56 6.00
7 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:37.73 5.00
8 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:41.42 4.00
9 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:42.54 3.00
10 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:47.22 2.00
11 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:48.64 1.00
12 Samuel NavrátilSamuel Navrátil 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 2:50.96
13 David MatuščíkDavid Matuščík 04 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 2:51.04
14 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 2:53.18
15 Radim KavanRadim Kavan 04 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 6 2:56.08
16 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 3:03.23
17 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 3:06.63
18 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 9 3:29.01
Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Jan DedekJan Dedek 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:39.10 11.00
2 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:43.05 9.00
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:45.29 8.00
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:48.04 7.00
5 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:48.46 6.00
6 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:49.61 5.00
7 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 2:50.21 4.00
8 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 2:51.82 3.00
9 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:52.93 2.00
10 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:58.20 1.00
11 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:58.99
12 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12 2:59.25
13 Daniela BaszováDaniela Baszová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 3:02.69
14 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 6 3:03.22
15 Julie SkleničkováJulie Skleničková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:10.10
Celkem 15 závodníků