Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava (14. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.10 11.00
2 Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.29 9.00
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.37 8.00
4 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.51 6.00
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.51 5.00
6 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.53 4.00
7 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 08.74 0.50
8 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.38 7.00
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.66 2.00
3 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.77
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.89
5 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.93
6 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.05
7 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.17
8 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 09.49
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.59 3.00
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.14
3 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2 09.50
4 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 1 09.64
5 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.70
6 Filip DejFilip Dej 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.72
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.82
2 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.35
3 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 09.54
4 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.77
5 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.86
6 Radek KocúrRadek Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.96
7 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.00
8 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.07
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.74 0.50
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.93
3 Adam SmělíkAdam Smělík 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.41
4 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 09.49
5 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.77
6 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 10.25
Šimon PaličkaŠimon Palička 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.29
2 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.49
3 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.51
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.19
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.21
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.36
7 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.19
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 14.9.2017 - 16:20) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.22
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.64
3 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09.79
4 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.96
5 Bernard OžanaBernard Ožana 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.96
6 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.03
7 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.10 11.00
2 Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.29 9.00
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.37 8.00
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.38 7.00
5 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.51 6.00
6 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.51 5.00
7 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.53 4.00
8 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.59 3.00
9 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.66 2.00
10 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.74 0.50
11 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 08.74 0.50
12 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.77
13 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.82
14 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.89
15 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.93
16 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.93
17 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.05
18 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.14
19 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.17
20 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.22
21 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.29
22 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.35
23 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.36
24 Adam SmělíkAdam Smělík 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.41
25 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 09.49
26 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 09.49
27 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.49
28 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2 09.50
29 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.51
30 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 09.54
31 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 1 09.64
32 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.64
33 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.70
34 Filip DejFilip Dej 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.72
35 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.77
36 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.77
37 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09.79
38 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.86
39 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.96
39 Radek KocúrRadek Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.96
41 Bernard OžanaBernard Ožana 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.96
42 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.00
43 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.03
44 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.07
45 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.08
46 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.19
47 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.21
48 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 10.25
49 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.36
50 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.19
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 DNS
Šimon PaličkaŠimon Palička 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.36 11.00
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.47 9.00
3 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.47 8.00
4 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.58 7.00
5 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.65 6.00
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.70 5.00
7 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.73 3.50
8 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.73 3.50
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.74 2.00
2 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.92
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.93
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.01
5 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.04
6 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.12
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.16
8 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.86
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.89 1.00
2 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.00
3 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.15
4 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.23
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.32
6 Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.34
7 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.35
8 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 09.46
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DzialováKlára Dzialová 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.24
2 Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.27
3 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 09.40
4 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 09.65
5 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 09.68
6 Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 09.72
7 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.81
8 Zuzana PohlováZuzana Pohlová 05 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 10.25
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mila StanojkovičMila Stanojkovič 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.97 0.00
2 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.13
3 Natálie MikeszNatálie Mikesz 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.64
4 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.64
5 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 09.71
6 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 09.91
7 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6 10.16
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 09.46
2 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.47
3 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.57
4 Nikola JeníšováNikola Jeníšová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.57
5 Lucie HorutováLucie Horutová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 10.18
6 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.26
7 Nikol ZagyiNikol Zagyi 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2 11.85
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.05
2 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.24
3 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.38
4 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.48
5 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.49
6 Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.65
7 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.76
8 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.79
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HolinkováAdriana Holinková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.35
2 Natálie ZichováNatálie Zichová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 09.63
3 Sabina VolkováSabina Volková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.67
4 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 09.78
5 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 10.38
Aneta SchreierováAneta Schreierová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 4 09.05
2 Barbora TicháBarbora Tichá 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 09.57
3 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 09.64
4 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 09.68
5 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6 09.78
6 Elen JurigováElen Jurigová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 10.09
7 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.29
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (čt, 14.9.2017 - 15:55) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.70
MB Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.73
3 Klára JančováKlára Jančová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.80
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 10.02
MB Sára KušnirákováSára Kušniráková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.18
6 Petra VaverkováPetra Vaverková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 11.11
Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 DNS
Julie HrčkováJulie Hrčková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.36 11.00
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.47 9.00
3 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.47 8.00
4 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.58 7.00
5 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.65 6.00
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.70 5.00
7 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.73 3.50
8 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.73 3.50
9 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.74 2.00
10 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.89 1.00
11 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.92
12 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.93
13 Mila StanojkovičMila Stanojkovič 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.97 0.00
14 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.00
15 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.01
16 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.04
17 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.05
18 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 4 09.05
19 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.12
20 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.13
21 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.15
22 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.16
23 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.23
24 Klára DzialováKlára Dzialová 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.24
25 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.24
26 Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.27
27 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.32
28 Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.34
29 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.35
30 Adriana HolinkováAdriana Holinková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.35
31 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.38
32 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 09.40
33 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 09.46
34 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 09.46
35 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.47
36 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.48
37 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.49
38 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.57
39 Barbora TicháBarbora Tichá 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 09.57
40 Nikola JeníšováNikola Jeníšová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.57
41 Natálie ZichováNatálie Zichová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 09.63
42 Natálie MikeszNatálie Mikesz 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.64
43 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 09.64
44 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.64
45 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 09.65
45 Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.65
47 Sabina VolkováSabina Volková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.67
48 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 09.68
49 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 09.68
50 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.70
51 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 09.71
52 Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 09.72
53 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.73
54 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.76
55 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 09.78
55 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6 09.78
57 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.79
58 Klára JančováKlára Jančová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.80
59 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.81
60 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.86
61 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 09.91
62 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 10.02
63 Elen JurigováElen Jurigová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 10.09
64 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6 10.16
65 Sára KušnirákováSára Kušniráková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.18
66 Lucie HorutováLucie Horutová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 10.18
67 Zuzana PohlováZuzana Pohlová 05 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 10.25
68 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.26
69 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.29
70 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 10.38
71 Petra VaverkováPetra Vaverková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 11.11
72 Nikol ZagyiNikol Zagyi 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2 11.85
Aneta SchreierováAneta Schreierová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 DNS
Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3 DNS
Julie HrčkováJulie Hrčková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 DNS