Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava (14. 9. 2017)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.12 11.00
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 45.13 9.00
3 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 45.65 8.00
4 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 48.47 6.00
5 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 49.29 4.00
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.74 2.00
7 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 52.58
Jan KremserJan Kremser 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.85 7.00
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 50.23
3 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 51.63
4 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 52.74
5 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 52.83
6 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 54.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.82 5.00
2 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.51 3.00
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 49.81 1.00
4 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 51.82
5 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 53.44
6 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 55.68
7 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 60.40
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 36.21
MB Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 37.21
3 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 2 50.36
4 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 52.84
5 Radek KocúrRadek Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 60.71
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 36.21
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 37.21
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.12 11.00
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 45.13 9.00
5 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 45.65 8.00
6 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.85 7.00
7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 48.47 6.00
8 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.82 5.00
9 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 49.29 4.00
10 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.51 3.00
11 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.74 2.00
12 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 49.81 1.00
13 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 50.23
14 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 2 50.36
15 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 51.63
16 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 51.82
17 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 52.58
18 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 52.74
19 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 52.83
20 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 52.84
21 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 53.44
22 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 54.36
23 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 55.68
24 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8 60.40
25 Radek KocúrRadek Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 60.71
Jan KremserJan Kremser 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 43.77 11.00
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.46 9.00
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 46.33 8.00
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 46.70 7.00
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 47.02 6.00
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.12 5.00
7 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.33 3.00
8 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 49.57 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.27 4.00
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.58 1.00
3 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 52.07
4 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 55.24
Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 DNS
Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 DNS
Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela SovováNela Sovová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 50.40
2 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 51.63
3 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 54.86
4 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 55.29
5 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 57.27
6 Lucie HorutováLucie Horutová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 64.97
Julie HrčkováJulie Hrčková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 DNS
Serafima Crystal SallSerafima Crystal Sall 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 53.43
2 Natálie MikeszNatálie Mikesz 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 53.74
MB Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 54.14
4 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 54.45
5 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 55.08
6 Tereza DudováTereza Dudová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 55.73
7 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 56.47
Markéta HeczkováMarkéta Heczková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 43.77 11.00
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.46 9.00
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 46.33 8.00
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 46.70 7.00
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 47.02 6.00
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.12 5.00
7 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.27 4.00
8 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.33 3.00
9 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 49.57 2.00
10 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.58 1.00
11 Nela SovováNela Sovová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 50.40
12 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 51.63
13 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 52.07
14 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 53.43
15 Natálie MikeszNatálie Mikesz 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 53.74
16 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 54.14
17 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 54.45
18 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 54.86
19 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4 55.08
20 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 55.24
21 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5 55.29
22 Tereza DudováTereza Dudová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 55.73
23 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 56.47
24 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 57.27
25 Lucie HorutováLucie Horutová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 64.97
Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 DNS
Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 DNS
Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 DNS
Julie HrčkováJulie Hrčková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 DNS
Serafima Crystal SallSerafima Crystal Sall 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 DNS
Markéta HeczkováMarkéta Heczková 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2