Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva

Ostrava (5. 9. 2017)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 5.9.2017 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 28.28 11.00
MB Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 28.31
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 29.20 9.00
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 29.61 8.00
5 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 30.78 7.00
Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 5.9.2017 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 31.23 6.00
2 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 31.83 5.00
3 Damián JaníkDamián Janík 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 32.89 4.00
4 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 33.68 3.00
5 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 34.87 2.00
6 Jakub SlanýJakub Slaný 03 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 36.12 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 28.28 11.00
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 28.31
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 29.20 9.00
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 29.61 8.00
5 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 30.78 7.00
6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 31.23 6.00
7 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 31.83 5.00
8 Damián JaníkDamián Janík 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 32.89 4.00
9 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 33.68 3.00
10 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 34.87 2.00
11 Jakub SlanýJakub Slaný 03 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 36.12 1.00
Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 5.9.2017 - 17:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 32.39 11.00
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 33.33 9.00
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 33.42 8.00
4 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 33.61 7.00
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 33.94 6.00
6 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 33.99 5.00
7 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 34.51 4.00
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 5.9.2017 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 34.99 3.00
2 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 35.34 2.00
3 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 36.00 1.00
4 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 36.26
5 Nela VyklickáNela Vyklická 03 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 37.17
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.77
7 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 1 49.66
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 32.39 11.00
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 33.33 9.00
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 33.42 8.00
4 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 33.61 7.00
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 33.94 6.00
6 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 33.99 5.00
7 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 34.51 4.00
8 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 34.99 3.00
9 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 35.34 2.00
10 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 36.00 1.00
11 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 36.26
12 Nela VyklickáNela Vyklická 03 SOKOL Opava BSOKOL Opava B 7 37.17
13 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.77
14 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 1 49.66
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNS