Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A

Beroun (15. 9. 2017)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 10.46 11.00
2 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 09.98 9.00
3 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 09.45 8.00
4 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 09.29 7.00
5 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 09.25 6.00
6 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 09.07 5.00
7 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 08.76 4.00
8 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.52 3.00
9 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 08.34 2.00
10 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 08.29 1.00
11 Julie KetmanováJulie Ketmanová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
04 08.19
12 Aneta SmetanováAneta Smetanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 08.16
13 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.83
14 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 07.61
15 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 07.60
16 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 07.47
17 Jana ZrzaváJana Zrzavá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 07.05
18 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 06.70
19 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 06.39
20 Magda KalašováMagda Kalašová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 06.27
21 Barbora KloučkováBarbora Kloučková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 06.03
22 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 05.93
23 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 05.81
24 Veronika DandováVeronika Dandová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 05.62
25 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 03.54
MB Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 09.19
Celkem 26 závodníků