Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A

Beroun (15. 9. 2017)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.33 11.00
2 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.67 9.00
3 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.56 8.00
4 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 4.52 7.00
5 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.27 6.00
6 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.24 5.00
7 David KunzDavid Kunz
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.98 4.00
8 Ondřej MlchOndřej Mlch
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.96 3.00
9 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.94 2.00
10 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.89 1.00
11 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.81
12 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.78
13 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.71
14 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.69
15 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.68
16 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.61
17 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.60
18 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.56
19 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.55
20 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.54
21 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.50
22 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.49
23 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.47
24 Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.46
MB Vojtěch KulhánekVojtěch Kulhánek
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
06 2.89
Bruno FilippiBruno Filippi
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 DNS
Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 NM
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.43 11.00
2 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.41 9.00
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.31 8.00
4 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.26 7.00
5 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.23 6.00
6 Adéla SteinsováAdéla Steinsová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.22 5.00
7 Adéla PísačkováAdéla Písačková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.17 4.00
8 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.09 3.00
9 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.02 2.00
10 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.85 1.00
11 Lucie LetováLucie Letová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 3.83
12 Jitka UrbanováJitka Urbanová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.83
13 Daniela CívkováDaniela Cívková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.75
14 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.65
15 Klára EndrštováKlára Endrštová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
04 3.58
16 Eliška BendováEliška Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.55
17 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.51
18 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 3.44
19 Marie HolakovskáMarie Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.42
20 Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.40
21 Lucie NejedláLucie Nejedlá
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
04 3.36
22 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.35
23 Nikola CepákováNikola Cepáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.31
24 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3.26
25 Anna FlodrováAnna Flodrová
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
07 3.15
26 Valerie BrejchováValerie Brejchová
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 3.14
27 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.07
28 Daniela ŠafrováDaniela Šafrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 2.67
MB Hana VidrichováHana Vidrichová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 4.02
MB Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.86
MB Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.39
Lucie LasíkováLucie Lasíková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 DNS
Terezie VaculíkováTerezie Vaculíková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
06 NM
Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
06 NM
Tereza ŠmídováTereza Šmídová
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
07 NM
Natálie VaculíkováNatálie Vaculíková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 NM
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 NM
Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 NM
Celkem 38 závodníků