výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A

Beroun (15. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Samuel GolombekSamuel Golombek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy DNS
1 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.20
2 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.22
3 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
4 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.93
5 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.95
2 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.38
3 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.55
4 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.69
5 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.70
6 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.24
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.31
3 Marek SmékalMarek Smékal 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.72
4 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.73
5 Matyáš ŠerýMatyáš Šerý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.90
6 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 08.92
2 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.46
3 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.53
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.70
5 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.17
MB Vojtěch KulhánekVojtěch Kulhánek 06 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.36
2 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.07
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.26
6 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.64
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.15
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.20
4 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.21
5 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.76
6 Tomáš KáčerekTomáš Káčerek 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.83
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50 11.00
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.59 9.00
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.61 8.00
4 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.74 7.00
5 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.06 6.00
6 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.14 4.00
2 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.15 3.00
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.17 2.00
4 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.29 1.00
5 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.40
Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.66
3 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.80
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.82
5 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.25
6 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 06 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.34
7 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.29
2 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.65
3 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.84
4 Nikola KrňávkováNikola Krňávková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.91
5 Anna FlodrováAnna Flodrová 07 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.00
6 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.55
Vanesa HrubáVanesa Hrubá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.99
2 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.57
3 Lucie NejedláLucie Nejedlá 04 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 09.74
4 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.11
5 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.30
Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice DNS
Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.20
2 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.46
3 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.94
4 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.08
5 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.75
6 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 07 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 11.06
7 Natálie VaculíkováNatálie Vaculíková 05 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 11.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.07
2 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.36
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.63
4 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.79
5 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.63
6 Terezie VaculíkováTerezie Vaculíková 06 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 11.44
7 Daniela ŠafrováDaniela Šafrová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.24
2 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.28
3 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.36
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.61
5 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.64
6 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.51
MB Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.67
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.74
3 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.77
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.78
5 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.81
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.83
7 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.97
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.06
4 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.15
5 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.25
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.05
2 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.23
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.30
4 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.33
5 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.35
6 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.30
2 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.56
3 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.90
4 Jitka UrbanováJitka Urbanová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.02
5 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.13
6 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.39
2 Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.50
3 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.55
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.60
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.65
6 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.75 11.00
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.77 9.00
3 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.78 8.00
4 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.94 7.00
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.98 6.00
6 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.13 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 15.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.85 4.00
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.95 3.00
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.98 2.00
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.04 1.00
5 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.09
Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků