výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva

Beroun (30. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.15
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
3 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.92
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.21
5 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.25
6 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.49
7 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MachurkaAdam Machurka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.27
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
4 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.80
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.86
6 David KunzDavid Kunz 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.23
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
2 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
3 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.93
4 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.00
5 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.25
6 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.17
2 Štěpán MachůŠtěpán Machů 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.43
3 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.72
4 Jakub SekyraJakub Sekyra 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.93
5 Jan JasanskýJan Jasanský 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.14
6 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.77
2 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.20
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.26
4 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.33
5 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.64
6 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.87
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.25
3 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.35
4 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.57
5 Matěj HájekMatěj Hájek 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.62
6 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.11
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
3 Marek SmékalMarek Smékal 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.53
4 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.86
5 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.06
MB Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.00 11.00
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.20 9.00
3 Štěpán MachůŠtěpán Machů 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.29 8.00
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.31 7.00
5 Adam MachurkaAdam Machurka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41 6.00
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.64 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58 4.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.63 3.00
3 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.74 2.00
4 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.06 1.00
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.09
Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.64
3 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.85
4 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.97
5 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.12
6 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.17
7 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.48
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.90
3 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
4 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.98
5 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.66
6 Nikola KrňávkováNikola Krňávková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.89
7 Julie MásílkováJulie Másílková 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.45
2 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.82
3 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.12
4 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.20
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.34
6 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.39
7 Jana ZrzaváJana Zrzavá 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.77
3 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.81
4 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.89
5 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.01
6 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.35
7 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.60
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.06
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.07
4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.15
5 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.37
6 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.02
7 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.72
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.90
3 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.93
4 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.05
5 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.30
6 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.32
7 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.81
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.93
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.03
4 Bára DubováBára Dubová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.14
5 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.22
6 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.53
7 Michaela VaňkováMichaela Vaňková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.70
2 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.10
3 Marie KrejčíMarie Krejčí 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.19
4 Vendula VondrákováVendula Vondráková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.43
5 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.58
6 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Michaela BartoškováMichaela Bartošková 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
1 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.85
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.87
3 Tereza PříhodováTereza Příhodová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.93
4 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.34
5 Daniela ŠafrováDaniela Šafrová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.40
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.33 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34 9.00
3 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.50 8.00
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.52 7.00
5 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.56 6.00
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.69 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.65 4.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.66 3.00
3 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.76 2.00
4 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.88 1.00
5 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.92
Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků