Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva a dorostu

Litvínov (7. 9. 2017)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:18.20 11.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:23.20 9.00
3 Jakub RemutaJakub Remuta 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:25.15 8.00
4 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:25.54 7.00
5 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:26.29 6.00
6 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:29.54 5.00
7 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK BílinaAK Bílina 2:37.62 4.00
8 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:39.84 3.00
9 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:43.66 2.00
10 Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 AK MostAK Most 2:44.58 1.00
11 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:47.36
12 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:49.87
13 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:51.11
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2:29.95 11.00
2 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:36.49 9.00
3 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 2:37.33 8.00
4 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 2:38.19 7.00
5 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2:40.59 6.00
6 Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2:42.21 5.00
7 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:45.20 4.00
8 Eliška KrobováEliška Krobová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2:47.11 3.00
9 Veronika StekláVeronika Steklá 03 AK BílinaAK Bílina 2:48.73 2.00
10 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:56.25 1.00
11 Anna KonečnáAnna Konečná 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:06.08
12 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:15.07
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 13 závodníků