výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev žáků a žákyň

Ústí nad Orlicí (3. 9. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.9.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.53
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.79
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.91
4 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.09
5 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.34
6 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.58
7 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.75
8 Šimon VelinskýŠimon Velinský 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.58
2 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.95
3 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.98
4 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.09
5 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.43
6 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.66
7 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.07
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.55 11
2 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.55 9
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.83 8
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.00 7
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.01 6
Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.95 4
2 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.14 3
3 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.53 2
4 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.53 1
5 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.64
6 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.72
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.14
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.21
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.76
4 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.88
5 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.02
6 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.9.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.54
2 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.72
3 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.75
4 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.88
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.92
6 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.45
Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.45
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.48
3 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.97
4 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.00
5 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.20
6 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.28
7 Veronika GroulíkováVeronika Groulíková 02 AC PardubiceAC Pardubice 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.71
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.75
3 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.07
4 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.18
5 Nikola NovotnáNikola Novotná 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.82
Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 3.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.24 11
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.32 9
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.57 8
4 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.63 7
5 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.64 6
6 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.80 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.69 4
2 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.76 3
3 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.85 2
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.96 1
5 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.07
6 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.25
Celkem 6 závodníků