výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B

Kladno (16. 9. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.50
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.56
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.70
4 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.94
5 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.95
6 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.46
7 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
8 Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.43
2 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.55
3 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.75
4 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.77
5 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.96
6 Matěj StrejcMatěj Strejc 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.23
7 Jakub PlatilJakub Platil 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.25
8 Michal NovotnýMichal Novotný 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.38
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.55
3 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.64
4 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.91
5 Jan KalusJan Kalus 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.37
6 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.39
7 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.50
8 Jakub MizeraJakub Mizera 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.25
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 16.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.38 11.00
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.39 9.00
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.43 8.00
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.53 7.00
5 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.64 6.00
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.9.2017) Vítr: N/A-0. m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.64 4.00
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.72 3.00
3 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.79 2.00
4 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.81 1.00
5 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.02
6 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.86
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.15
3 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.24
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.37
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47
6 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.56
7 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.58
8 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.12
2 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.33
3 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
4 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.42
5 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
6 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.60
7 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
8 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.20
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.36
Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
5 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.37
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.70
7 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.81
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 16.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.01 11.00
2 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.04 9.00
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.10 8.00
4 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.19 7.00
5 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.27 6.00
6 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.29 4.00
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.39 3.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41 2.00
4 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.51 1.00
5 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
6 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.68
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17.48 11.00
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.78 9.00
3 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17.80 8.00
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.08 6.00
5 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 18.88
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.06 7.00
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.22 5.00
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.43 4.00
4 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18.44 3.00
5 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.50 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.70 1.00
2 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.89
3 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.95
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.09
David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 20.65
2 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.71
3 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25.06
Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18.95 11.00
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.52 8.50
Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.52 8.50
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.84 7.00
5 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.91 5.00
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.09 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.90 6.00
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.29 2.00
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20.30 1.00
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.47
5 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20.82
6 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 21.30
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.21 3.00
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.81
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.92
4 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.95
5 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.08
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudia ŠtanderováClaudia Štanderová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21.40
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.87
3 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.28
4 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.76
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.42 11.00
2 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 38.72 9.00
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 38.91 8.00
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 40.24 7.00
Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.42 6.00
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.21 5.00
3 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.62 4.00
4 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.68 3.00
5 Nguyen Tan DuongNguyen Tan Duong 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 46.04 2.00
6 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 53.75 1.00
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.63 11.00
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.37 9.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.78 8.00
4 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.18 7.00
5 Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.85
Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.67 6.00
2 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.32 5.00
3 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 44.85 4.00
4 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.33 3.00
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.00
Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 45.34 2.00
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 45.66 1.00
3 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.10
4 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 46.78
5 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.18
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj SluževskýMatěj Služevský 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:16.96 11.00
2 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:29.92 9.00
3 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:33.72 8.00
Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:27.77 11.00
2 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:30.64 9.00
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:30.90 8.00
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:31.26 7.00
5 Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.55 6.00
6 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:36.80 5.00
7 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:37.13 4.00
8 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.39 3.00
9 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.14 2.00
10 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:48.93 1.00
11 Lenka SajdlováLenka Sajdlová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:55.22
Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:48.69 11.00
2 Jakub PtáčekJakub Ptáček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:54.40 9.00
3 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:58.92 8.00
4 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:04.84 7.00
5 Pavel KoutnýPavel Koutný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:19.35 6.00
6 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:22.36 5.00
7 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:27.04 4.00
8 Matěj GordonMatěj Gordon 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:41.33 3.00
9 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:26.79 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:03.59 11.00
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:14.42 9.00
3 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:24.22 8.00
4 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:25.68 7.00
5 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:40.70 6.00
6 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:43.58 5.00
7 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:46.62 4.00
8 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:54.58 3.00
9 Tereza AndělováTereza Andělová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6:09.18 2.00
MB Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5:14.56
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:21.09 11.00
2 Matyáš PávekMatyáš Pávek 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10:47.81 9.00
3 Jiří ZemanJiří Zeman 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:00.39 8.00
4 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:26.70 7.00
5 Matěj ŠmejcMatěj Šmejc 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11:30.11 6.00
6 Václav SchneibergVáclav Schneiberg 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:37.38 5.00
7 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11:42.86 4.00
8 Radek ČápRadek Čáp 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12:18.39 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 14.39 11.00
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.45 9.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.96 8.00
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.22 7.00
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.90 6.00
6 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 16.27 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16.13 5.00
2 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 16.34 3.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16.75 2.00
4 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.79 1.00
5 Tomáš MitlenerTomáš Mitlener 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18.97
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15.22 11.00
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 16.21 9.00
3 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.04 5.50
4 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.22 4.00
5 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17.34 3.00
6 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 17.83
7 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.87
8 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 16.46 8.00
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16.62 7.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.04 5.50
4 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17.37 2.00
5 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.62 1.00
6 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.65
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.33 11.00
2 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.44 9.00
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.38 8.00
4 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.40 7.00
5 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.69
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 31.14 3.00
2 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 31.30 2.00
3 Ondřej MedekOndřej Medek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 31.34 1.00
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.71
5 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.87
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.97 6.00
2 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.29 5.00
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 30.70 4.00
4 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.91
5 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.10
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 30.80 11.00
2 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 32.18 8.00
3 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 32.20 7.00
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.38 6.00
5 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 32.61 5.00
6 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 33.79 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 31.86 9.00
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.79 4.00
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 33.50 3.00
4 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.10 1.00
5 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.59
6 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 34.73
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.85
2 Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 36.60
3 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.01
4 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.21
5 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.27
6 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.26
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:42.89 11.00
2 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:11.72 9.00
3 Jaroslav VšetičkaJaroslav Všetička 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:18.73 8.00
4 Adam HojdaAdam Hojda 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:32.41 7.00
5 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:32.59 6.00
6 Filip HuťkaFilip Huťka 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:34.71 5.00
7 Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:39.02 4.00
8 Jan SrbJan Srb 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:53.20 3.00
9 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:54.01 2.00
10 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:10.45 1.00
11 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:10.48
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý Čechtický, Jelínek, Radostný, Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.90 11.00
2 Hoffinger, Hrbek, Jindra, Spišjak Hoffinger, Hrbek, Jindra, Spišjak TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 29.60 9.00
3 Schmidt, Platil, Kalus, Medek Schmidt, Platil, Kalus, Medek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 30.38 7.00
4 Csuha, Reichl, Šnajdr, Ntemo Csuha, Reichl, Šnajdr, Ntemo USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 30.47 6.00
5 Nerad, Melč, Chochola, Burian Nerad, Melč, Chochola, Burian A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.50 5.00
Brát, Křeček, Rothanzl, Poštolka Brát, Křeček, Rothanzl, Poštolka TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strejc, Mašek, Faistaner, Hoblák Strejc, Mašek, Faistaner, Hoblák AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 29.93 8.00
2 Šmejc, Čáp, Novotný, Pácal Šmejc, Čáp, Novotný, Pácal Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 31.90 4.00
3 Schejbal, Koutný, Služevský, Ptáček Schejbal, Koutný, Služevský, Ptáček AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 32.80 3.00
4 Duong, Mizera, Mitlener, Stolín Duong, Mizera, Mitlener, Stolín AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 34.08 2.00
5 Alexa, Snovak, Všetula, Barták Alexa, Snovak, Všetula, Barták A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.57 1.00
Gonda, Kušníř, Krejčí, Svoboda Gonda, Kušníř, Krejčí, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kořínková, Janáková, Richterová, Štanclová Kořínková, Janáková, Richterová, Štanclová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31.25 11.00
2 Sombergová, Novotná, Znamínková, Šafránková Sombergová, Novotná, Znamínková, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.53 9.00
3 Vrábelová, Hůlová, Havlová, Vaňková Vrábelová, Hůlová, Havlová, Vaňková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.81 7.00
4 Orságová, Řeháková, Strychová, Vondráčková Orságová, Řeháková, Strychová, Vondráčková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.95 3.00
5 Andělová, Chaloupková, Štanderová, Zbíralová Andělová, Chaloupková, Štanderová, Zbíralová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 33.91 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čihařová, Vašinová, Ferenczzeiová, Fučíková Čihařová, Vašinová, Ferenczzeiová, Fučíková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 32.58 8.00
2 Křováková, Mertlíková, Bašková, Svobodová Křováková, Mertlíková, Bašková, Svobodová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 32.84 6.00
3 Najmanová, Mikanová, Saksová, Coufalová Najmanová, Mikanová, Saksová, Coufalová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.91 4.00
4 Alexová, Badinová, Lakomá, Dvořáková Alexová, Badinová, Lakomá, Dvořáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.70
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rydvalová, Kottová, Voštová, Hudrlíková Rydvalová, Kottová, Voštová, Hudrlíková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 32.90 5.00
2 Vejborná, Vejdělková, Škopková, Pavlíková Vejborná, Vejdělková, Škopková, Pavlíková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.28 2.00
3 Hamerlová, Machátová, Schuldesová, Vlasáková Hamerlová, Machátová, Schuldesová, Vlasáková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 34.19
4 Filipová, Chladová, Smutná, Součková Filipová, Chladová, Smutná, Součková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.59
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanyk m., Huťka, Schmidt, Duong Hanyk m., Huťka, Schmidt, Duong AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:40.86 11.00
2 Beníček, Faistac, Sedlmayer, Služevský Beníček, Faistac, Sedlmayer, Služevský AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:44.06 9.00
3 Gordon, Hoffinger, Hrbek, Knobloch Gordon, Hoffinger, Hrbek, Knobloch TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:55.40 8.00
4 Melč, Chochola, Braun, Všetula Melč, Chochola, Braun, Všetula A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:00.87 4.00
5 Solom, Hojda, Křivská, Sojka Solom, Hojda, Křivská, Sojka TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:02.65 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašek, Pánek, Ptáček, Zeman Mašek, Pánek, Ptáček, Zeman AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:57.45 7.00
2 Medek, Kalus, Čermák, Platil Medek, Kalus, Čermák, Platil AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:58.41 6.00
3 Schejbal, Všetička, Strejc, Koutný Schejbal, Všetička, Strejc, Koutný AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:00.35 5.00
4 Alexa, Burian, Snovak, Barták Alexa, Burian, Snovak, Barták A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:13.89 2.00
5 Schneiberg, Stolín, Hanyk, Srb Schneiberg, Stolín, Hanyk, Srb AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:24.25 1.00
6 Chalupa, Ouyký, Šimek, Umlauf Chalupa, Ouyký, Šimek, Umlauf TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:24.77
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čihulová, Janáková, Fořtová, Štanclová Čihulová, Janáková, Fořtová, Štanclová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:00.31 11.00
2 Novosadová, Pavlíková, Škopková, Znamínková Novosadová, Pavlíková, Škopková, Znamínková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:01.89 9.00
3 Fučíková, Vašinová, Schuldesová, Hýsková Fučíková, Vašinová, Schuldesová, Hýsková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:08.31 8.00
4 Bennett, Kubešová, Dostalová, Cvaková Bennett, Kubešová, Dostalová, Cvaková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:12.23 5.00
5 Štanderová, Vizingrová, Sajdlová P., Sajdlová L. Štanderová, Vizingrová, Sajdlová P., Sajdlová L. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:19.54 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rothanzlová, Adamcová, Hrušková, Vejborná Rothanzlová, Adamcová, Hrušková, Vejborná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:10.33 7.00
2 Jansová, Najmanová, Kuttichová, Saksová Jansová, Najmanová, Kuttichová, Saksová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:11.60 6.00
3 Ferenczeiová, Bilejová, Machátová, Hamerlová Ferenczeiová, Bilejová, Machátová, Hamerlová TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:17.62 4.00
4 Badinová, Alexová, Lakomá, Čápová Badinová, Alexová, Lakomá, Čápová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:34.07 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.65 11.00
2 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
04 1.65 9.00
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.60 8.00
4 Adam HojdaAdam Hojda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.60 7.00
5 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.60 6.00
6 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.55 5.00
7 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.55 4.00
8 Matěj GordonMatěj Gordon
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 1.55 3.00
9 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 1.50 2.00
10 Filip HuťkaFilip Huťka
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 1.50 1.00
11= Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1.40
11= Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 1.40
11= Tomáš MitlenerTomáš Mitlener
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1.40
14 Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.40
15 Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.40
16 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.40
17 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.30
18 Michal NovotnýMichal Novotný
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.30
Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NP
Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.55 11.00
2= Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1.45 7.00
2= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 1.45 7.00
2= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.45 7.00
2= Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.45 7.00
2= Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.45 7.00
7 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.45 4.00
8 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.45 3.00
9 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1.40 2.00
10= Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.40 0.33
10= Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.40 0.33
10= Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.40 0.33
13 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.35
14 Tereza StrychováTereza Strychová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.35
15 Kateřina TomíškováKateřina Tomíšková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1.30
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NP
Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 NP
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.50 11.00
2 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 3.20 9.00
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3.00 8.00
4 Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.70 7.00
5 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.20 6.00
6 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2.20 5.00
Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NZ
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 2.80 11.00
2= Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2.60 8.50
2= Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2.60 8.50
4 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.40 7.00
5 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.00 6.00
6= Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.00 4.50
6= Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.00 4.50
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.89 11.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.80 9.00
3 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.77 8.00
4 Dalibor HeblákDalibor Heblák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.76 7.00
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.57 6.00
6 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5.40 5.00
7 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.37 4.00
8 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.03 3.00
9 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4.95 2.00
10 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 4.93 1.00
11 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.91
12 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.90
13 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.85
14 Matěj HrbekMatěj Hrbek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 4.52
15 Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.12
16 Jakub MizeraJakub Mizera
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.09
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.28 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.09 9.00
3 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.08 8.00
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.03 7.00
5 Michaela JanákováMichaela Janáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.86 6.00
6 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.84 5.00
7 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.76 4.00
8 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4.68 3.00
9 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.60 2.00
10 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 4.57 1.00
11 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.55
12 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.48
13 Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.41
14 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.29
15 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.16
16 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.15
17 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.91
18 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 3.89
19 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.82
20 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.80
21 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 3.68
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10.91 11.00
2 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.46 9.00
3 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10.05 8.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.88 7.00
5 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 09.82 6.00
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.74 5.00
7 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 09.61 4.00
8 Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 09.19 3.00
9 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 08.84 2.00
10 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 08.47 1.00
11 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 08.26
12 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 07.97
13 Klára SulejováKlára Sulejová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 07.18
Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 NP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 12.60 11.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 12.23 9.00
3 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 12.00 8.00
4 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 11.95 7.00
5 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11.77 6.00
6 Jan RůžičkaJan Růžička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 11.21 5.00
7 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.84 4.00
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10.28 3.00
9 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10.14 2.00
10 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 09.97 1.00
11 Lukáš PoláchLukáš Polách
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 09.83
12 Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 09.70
13 Matěj ŠmejcMatěj Šmejc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 09.67
14 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.34
15 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 09.02
16 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 08.41
17 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 08.00
18 Marek VošvrdaMarek Vošvrda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 07.55
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 33.79 11.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.63 9.00
3 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 29.88 8.00
4 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 29.76 7.00
5 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 27.98 6.00
6 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.60 5.00
7 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 26.80 4.00
8 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 24.93 3.00
9 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 24.73 2.00
10 Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 24.25 1.00
11 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 23.32
12 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 22.41
13 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 21.66
14 Klára SulejováKlára Sulejová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 21.02
15 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 20.91
16 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 18.37
17 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 15.48
Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 42.30 11.00
2 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 38.46 9.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 37.50 8.00
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 34.60 7.00
5 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 34.55 6.00
6 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 34.03 5.00
7 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 33.71 4.00
8 Jan RůžičkaJan Růžička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 31.78 3.00
9 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 30.06 2.00
10 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 29.26 1.00
11 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 28.58
12 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 28.21
13 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 27.22
14 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 26.75
15 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 26.01
16 Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 25.60
17 Lukáš PoláchLukáš Polách
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 25.55
18 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 15.17
19 Marek VošvrdaMarek Vošvrda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 14.55
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 NM
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 40.58 11.00
2 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 40.01 9.00
3 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 37.36 8.00
4 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 35.05 7.00
5 Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 34.39 6.00
6 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 33.35 5.00
7 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 30.77 4.00
8 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 30.63 3.00
9 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 25.62 2.00
10 Lenka SajdlováLenka Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 25.36 1.00
11 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23.27
12 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 23.03
13 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 22.46
14 Zuzana KábrtováZuzana Kábrtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 21.98
15 Klára SulejováKlára Sulejová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 21.84
16 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 20.10
17 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 20.03
18 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 19.94
19 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 15.55
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 43.88 11.00
2 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 36.03 9.00
3 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 34.24 8.00
4 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 33.53 7.00
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 33.34 6.00
6 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 33.05 5.00
7 Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 32.96 4.00
8 Jan RůžičkaJan Růžička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 30.24 3.00
9 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 27.73 2.00
10 Marek VošvrdaMarek Vošvrda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 25.37 1.00
11 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 24.12
12 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 23.61
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 39.51 11.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 36.41 9.00
3 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 31.42 8.00
4 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.46 7.00
5 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 29.96 6.00
6 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 28.59 5.00
7 Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 28.46 4.00
8 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 26.98 3.00
9 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 26.11 2.00
10 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 26.02 1.00
11 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 24.64
12 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 24.48
13 Michaela HofmanováMichaela Hofmanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 24.39
14 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 20.13
Kateřina DostalováKateřina Dostalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NP
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 NP
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 50.30 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 48.69 9.00
3 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 42.34 8.00
4 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 41.41 7.00
5 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 41.30 6.00
6 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 37.94 5.00
7 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 37.57 4.00
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 34.00 3.00
9 Dalibor HeblákDalibor Heblák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 32.50 2.00
10 Petr KadrabaPetr Kadraba
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 32.26 1.00
11 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 31.91
12 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 31.70
13 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 31.43
14 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 30.55
15 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 29.48
16 Lukáš PoláchLukáš Polách
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 29.29
17 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 27.43
18 Jiří ČermákJiří Čermák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 26.66
19 Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 26.41
20 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25.94
21 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 23.26
Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 NP
Celkem 22 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrej SnovakAndrej Snovak 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:00.05 11.00
2 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19:08.20 9.00
3 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:30.45 8.00
4 Zbyněk StolínZbyněk Stolín 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19:32.71 7.00
Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
Poznámky:
DQ dle paragrafu 230.7.A
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18:47.91 11.00
2 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19:19.60 9.00
3 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20:58.39 8.00
4 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21:47.10 7.00
5 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 23:22.34 6.00
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Poznámky:
DQ dle paragrafu 230.7.A
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 226.00
2 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 215.00
3 ACTUR ACTUR AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 123.00
4 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 117.00
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 108.00
6 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 093.00
7 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 072.00
8 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 047.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x60 m, 4x300 m, 150 m, 150 m, 200 m př., 200 m př., 300 m, 100 m př.
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 255.00
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 174.00
3 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 154.16
4 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 087.50
5 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 078.00
6 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 072.50
7 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 061.50
8 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 046.33
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x60 m, 4x300 m, 150 m, 150 m, 200 m př., 300 m, 300 m, 100 m př., 4x60 m
Celkem 8 závodníků