Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B

Kladno (16. 9. 2017)
skok vysoký - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.65 11.00
2 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 1.65 9.00
3 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.60 8.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.55 11.00
2= Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.45 7.00
2= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 1.45 7.00
2= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.45 7.00
2= Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.45 7.00
2= Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1.45 7.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.50 11.00
2 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3.20 9.00
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3.00 8.00
skok o tyči - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MasarykováTereza Masaryková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2.80 11.00
2= Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.60 8.50
2= Anna RydvalováAnna Rydvalová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.60 8.50
skok daleký - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5.89 11.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5.80 9.00
3 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5.77 8.00
skok daleký - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.28 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.09 9.00
3 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.08 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.91 11.00
2 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.46 9.00
3 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.05 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.60 11.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.23 9.00
3 Adam ProkopAdam Prokop 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.00 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.79 11.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.63 9.00
3 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 29.88 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.30 11.00
2 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 38.46 9.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.50 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.58 11.00
2 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.01 9.00
3 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 37.36 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 43.88 11.00
2 Jiří VejbornýJiří Vejborný 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.03 9.00
3 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 34.24 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika NezdarováMonika Nezdarová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.51 11.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.41 9.00
3 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31.42 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 50.30 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 48.69 9.00
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.34 8.00