výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B

Kladno (16. 9. 2017)

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 50.30 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 48.69 9.00
3 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 42.34 8.00
4 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 41.41 7.00
5 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 41.30 6.00
6 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 37.94 5.00
7 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 37.57 4.00
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 34.00 3.00
9 Dalibor HeblákDalibor Heblák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 32.50 2.00
10 Petr KadrabaPetr Kadraba
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 32.26 1.00
11 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 31.91
12 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 31.70
13 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 31.43
14 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 30.55
15 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 29.48
16 Lukáš PoláchLukáš Polách
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 29.29
17 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 27.43
18 Jiří ČermákJiří Čermák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 26.66
19 Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 26.41
20 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25.94
21 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 23.26
Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 NP
Celkem 22 závodníků