Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B

Kladno (16. 9. 2017)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:48.69 11.00
2 Jakub PtáčekJakub Ptáček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:54.40 9.00
3 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:58.92 8.00
4 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:04.84 7.00
5 Pavel KoutnýPavel Koutný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:19.35 6.00
6 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:22.36 5.00
7 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:27.04 4.00
8 Matěj GordonMatěj Gordon 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:41.33 3.00
9 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:26.79 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:03.59 11.00
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:14.42 9.00
3 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:24.22 8.00
4 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:25.68 7.00
5 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:40.70 6.00
6 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:43.58 5.00
7 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:46.62 4.00
8 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:54.58 3.00
9 Tereza AndělováTereza Andělová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6:09.18 2.00
MB Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5:14.56
Celkem 10 závodníků