Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD dorostu a juniorů

Jičín (2. 9. 2017)

200 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.51 11.00
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.87 9.00
3 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.09 8.00
4 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.76 7.00
Marek ChlupMarek Chlup 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KomlóDan Komló 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.16 11.00
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.23 9.00
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.30 8.00
4 Marek MachMarek Mach 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.51 7.00
5 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.05 6.00
6 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 25.09 5.00
7 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30.19 4.00
8 Jakub KoštýřJakub Koštýř 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35.14 3.00
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.97 11.00
2 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30.19 9.00
3 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31.88 8.00
4 Dominika NováčkováDominika Nováčková 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.82 7.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 2.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.88 11.00
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.12 9.00
3 Ester MerunkováEster Merunková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27.05 8.00
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27.19 7.00
5 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28.13 5.00
6 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28.49 3.00
7 Barbora KoštířováBarbora Koštířová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30.37 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.9.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27.38 6.00
2 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28.36 4.00
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29.11 2.00
4 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 30.97
5 Nikola GabrišováNikola Gabrišová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32.72
Barbora BenešováBarbora Benešová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Celkem 7 závodníků