3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva
Břeclav (10. 9. 2017)300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 36.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 39.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 39.92 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 40.73 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 41.45 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | BYAC Brno | 40.65 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 41.40 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 02 | VSK Univerzita Brno | 41.80 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 43.10 | 1.00 | ||||||||||||||
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 40.48 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel HlavinkaPavel Hlavinka | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 44.30 | |||||||||||||||
3 | Matěj BílekMatěj Bílek | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 50.23 | |||||||||||||||
Kryštof KurečkaKryštof Kurečka | 03 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 42.96 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 45.79 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika RadováVeronika Radová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 45.94 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 47.73 | |||||||||||||||
5 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 47.87 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 45.51 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 45.96 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 46.40 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 46.89 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 47.52 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 47.82 | |||||||||||||||
2 | Aneta MacúchováAneta Macúchová | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 47.94 | |||||||||||||||
3 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno | 48.38 | |||||||||||||||
4 | Aneta VeseláAneta Veselá | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 51.66 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | AK Olymp Brno | 44.86 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Viktorie VráblíkováViktorie Vráblíková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 48.68 | |||||||||||||||
3 | Klára HavlíčkováKlára Havlíčková | 02 | JAC Brno | 51.35 | |||||||||||||||
4 | Barbora NázlerováBarbora Názlerová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 52.07 | |||||||||||||||
5 | Katharina SchmidKatharina Schmid | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 55.82 | |||||||||||||||
MB | Eva VlkováEva Vlková | 02 | JAC Brno | 47.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 10.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 44.65 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 48.99 | |||||||||||||||
3 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 50.71 | |||||||||||||||
4 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 51.26 | |||||||||||||||
5 | Natálie DudováNatálie Dudová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 53.67 | |||||||||||||||
Daniela VitvarováDaniela Vitvarová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |