Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětiboj mladšího žactva

Zlín (13. 9. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal SchestauberMichal Schestauber 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:02.34 203.00
2 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:04.90 185.00
3 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:05.17 183.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:08.76 159.00
5 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:11.79 140.00
6 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:18.27 104.00
7 Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:23.17 80.00
8 Dominik MozolaDominik Mozola 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:26.02 67.00
9 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:47.08 6.00
10 Tomáš DošlaTomáš Došla 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:49.13 3.00
11 Šimon ŠťavíkŠimon Šťavík 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:51.45 1.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:33.33 457.00
2 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:38.66 403.00
3 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:45.37 340.00
4 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:55.59 253.00
5 Matyáš KedraMatyáš Kedra 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:56.98 243.00
6 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:02.19 204.00
7 Radim TomčalaRadim Tomčala 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:05.82 179.00
8 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:16.84 111.00
Jakub PolejJakub Polej 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Filip KovářFilip Kovář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:25.49 542.00
2 Tomáš ŠebestaTomáš Šebesta 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:41.93 372.00
3 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:44.43 349.00
4 Jakub HorákJakub Horák 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:05.67 180.00
5 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:16.46 114.00
6 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:34.09 36.00
7 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:49.20 3.00
8 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:51.13 1.00
9 Matěj FridrichMatěj Fridrich 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:25.37
Jiří NutilJiří Nutil 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 4 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan StaněkMilan Staněk 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:30.07 491.00
2 Tobias PekárekTobias Pekárek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:50.42 296.00
3 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:53.81 268.00
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:00.28 218.00
5 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:00.60 215.00
6 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:03.54 194.00
7 Štěpán MorávekŠtěpán Morávek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:18.90 101.00
Rostislav HrančíkRostislav Hrančík 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Eduard PešatEduard Pešat 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Jakub HunákJakub Hunák 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:56.99 394.00
2 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:10.21 276.00
3 Aneta BřezíkováAneta Březíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:16.45 227.00
4 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:18.16 215.00
5 Valerie StrakováValerie Straková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:18.48 213.00
6 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:19.21 207.00
7 Tereza HrubáTereza Hrubá 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:19.94 202.00
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Ludmila HeraltováLudmila Heraltová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Veronika KočendováVeronika Kočendová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Rebeka MargetíkováRebeka Margetíková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:43.70 531.00
2 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3:00.32 362.00
3 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:04.40 325.00
4 Barbora BujákováBarbora Bujáková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:07.62 298.00
5 Klára BartkováKlára Bartková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:09.80 279.00
6 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:14.53 242.00
7 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:16.46 227.00
8 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:22.63 184.00
9 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:23.40 178.00
10 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:25.13 167.00
11 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:54.99 28.00
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:49.75 466.00
2 Karin TinkováKarin Tinková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:51.96 443.00
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:57.52 389.00
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:59.87 366.00
5 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:05.36 317.00
6 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:08.20 293.00
7 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:10.01 278.00
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:11.98 262.00
9 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:22.32 186.00
10 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:34.46 112.00
Adéla MachůAdéla Machů 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 4 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:58.26 382.00
2 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3:11.71 264.00
3 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:13.13 253.00
4 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3:13.18 252.00
5 Tereza MiklíkováTereza Miklíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:21.76 190.00
6 Bára VičánkováBára Vičánková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:25.53 165.00
7 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:31.05 131.00
8 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:36.91 99.00
9 Veronika SmutkováVeronika Smutková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:37.51 96.00
10 Hana VávrováHana Vávrová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:37.71 95.00
Madgaléna HodulákováMadgaléna Hoduláková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 5 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:36.16 618.00
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:58.30 381.00
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:05.70 314.00
4 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:09.14 285.00
5 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:14.59 241.00
6 Sára LutonskáSára Lutonská 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:18.58 212.00
7 Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:22.21 186.00
8 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:25.41 165.00
9 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:30.76 133.00
10 Kateřina LaušováKateřina Laušová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:12.40
Kateřina FojtováKateřina Fojtová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Celkem 11 závodníků