výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Brno - venkov

Tišnov (20. 9. 2017)

60 m - Dorostenky

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HavlátováMarkéta Havlátová 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 08.3 690.00
2 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 08.5 635.00
3 Monika BalášováMonika Balášová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 08.7 582.00
4 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 08.8 556.00
5 Barbora KožouškováBarbora Kožoušková 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 09.1 482.00
6 Klára KovářováKlára Kovářová 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 09.5 391.00
Viktorie VeseláViktorie Veselá 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 09.6 369.00
7 Markéta VrtělováMarkéta Vrtělová 98 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 09.6 369.00
8 Karolína DužíkováKarolína Dužíková 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 10.1 270.00
Petra SedlákováPetra Sedláková 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 10.4 218.00
9 Monika NovákováMonika Nováková 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 10.4 218.00
Celkem 11 závodníků

100 m - Dorostenci

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrejčíMatěj Krejčí 01 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 2 12.2 567.00
2 Petr PolákPetr Polák 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 1 12.5 513.00
3 Martin PitelMartin Pitel 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1 12.7 478.00
Sergej ObradovičSergej Obradovič 01 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 1 13.1 412.00
David StrnadDavid Strnad 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 2 13.1 412.00
Martin BlaťákMartin Blaťák 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1 13.1 412.00
4 Kryštof HlaváčKryštof Hlaváč 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 2 13.1 412.00
5 Šimon ŘeřuchaŠimon Řeřucha 02 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 2 13.3 380.00
Martin PavíčekMartin Pavíček 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 1 13.5 350.00
6 Filip SedláčekFilip Sedláček 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 1 13.5 350.00
Tomáš RozmanTomáš Rozman 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2 13.6 335.00
7 Jan PoláčekJan Poláček 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 1 13.6 335.00
8 David VeselýDavid Veselý 99 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 1 13.9 293.00
9 Antonín KunešAntonín Kuneš 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 2 14.1 266.00
10 Jan AndersJan Anders 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 2 14.2 253.00
Lukáš KalabisLukáš Kalabis 99 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 1 14.5 215.00
11 Michal TlustošMichal Tlustoš 98 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 2 14.5 215.00
12 Tomáš TůmaTomáš Tůma 00 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 1 15.4 120.00
13 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 99 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 2 16.7 28.00
Celkem 19 závodníků

200 m - Dorostenky

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika BalášováMonika Balášová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 30.5 432.00
2 Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 30.8 412.00
3 Lucie HavláskováLucie Havlásková 00 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 31.2 386.00
4 Anna MolíkováAnna Molíková 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 31.4 374.00
5 Barbora VavrouškováBarbora Vavroušková 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 31.6 361.00
6 Petra KožouškováPetra Kožoušková 00 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 31.7 355.00
7 Andrea KotvanováAndrea Kotvanová 98 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 34.1 223.00
8 Alena MaršálkováAlena Maršálková 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 35.5 158.00
9 Karolína DužíkováKarolína Dužíková 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 36.1 134.00
Adéla ČechovičováAdéla Čechovičová 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov DNS
Celkem 10 závodníků

400 m - Dorostenci

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Martin PitelMartin Pitel 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 59.2 436.00
1 Matěj KadlčlkMatěj Kadlčlk 00 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 59.2 436.00
2 Jakub MožnarJakub Možnar 00 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 60.5 392.00
3 Václav ŘíhaVáclav Říha 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 61.2 369.00
4 David StrnadDavid Strnad 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 61.8 350.00
Dominik JarošDominik Jaroš 99 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 62.9 316.00
5 Petr JaníkPetr Janík 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 62.9 316.00
6 Lukáš LorencLukáš Lorenc 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 63.9 286.00
7 Václav KlajsnerVáclav Klajsner 00 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 64.1 280.00
8 Tomáš KotalTomáš Kotal 00 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 65.8 234.00
9 Lukáš KalabisLukáš Kalabis 99 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 66.0 228.00
10 Martin PavíčekMartin Pavíček 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 66.9 205.00
11 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 99 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 67.7 186.00
12 Daniel ŽikešDaniel Žikeš 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 67.8 183.00
13 Filip HnízdilFilip Hnízdil 00 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 68.9 158.00
14 Michal ŘeřuchaMichal Řeřucha 00 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 69.4 147.00
15 Petr OndroušekPetr Ondroušek 00 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 69.8 139.00
16 František JelínekFrantišek Jelínek 00 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 72.1 95.00
17 David ŘepaDavid Řepa 02 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 72.2 93.00
Ondřej HomolaOndřej Homola 99 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. DNS
Jan KostrhunJan Kostrhun 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice DNS
Celkem 21 závodníků

800 m - Dorostenky

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina OpálkováMartina Opálková 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 2:42.3 547.00
2 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 2:47.0 495.00
3 Adéla ČechovičováAdéla Čechovičová 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2:47.8 487.00
4 Hana StrakováHana Straková 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2:55.5 408.00
5 Barbora KožouškováBarbora Kožoušková 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 2:58.4 380.00
6 Pavlína NovákováPavlína Nováková 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2:59.8 367.00
7 Barbora VavrouškováBarbora Vavroušková 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 3:00.3 362.00
8 Anna MolíkováAnna Molíková 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 3:17.6 219.00
9 Andrea KotvanováAndrea Kotvanová 98 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 3:28.9 144.00
Natálie CahováNatálie Cahová 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. DNS
Kateřina HaladováKateřina Haladová 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš DobrovodskýTomáš Dobrovodský 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 4:57.4 575.00
2 Matěj MorkusMatěj Morkus 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 5:00.3 558.00
3 Petr JaníkPetr Janík 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 5:02.9 543.00
4 Pavel HalasPavel Halas 99 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 5:04.5 534.00
5 Adam BuchtaAdam Buchta 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 5:05.0 531.00
6 Adam GajárekAdam Gajárek 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 5:08.8 510.00
7 Martin MüllerMartin Müller 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 5:09.2 508.00
8 Mikuláš SejbalMikuláš Sejbal 00 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 5:13.1 487.00
9 Přemysl ŠevčíkPřemysl Ševčík 00 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 5:14.3 480.00
10 Ondřej HomolaOndřej Homola 99 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 5:20.5 447.00
11 Ondřej HalouzkaOndřej Halouzka 99 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 5:26.9 415.00
12 Vojtěch NevřivýVojtěch Nevřivý 01 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 5:27.6 411.00
13 Ondřej DygasOndřej Dygas 01 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 5:33.4 383.00
14 Michal ŘeřuchaMichal Řeřucha 00 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 5:37.8 362.00
15 Matěj KadlčlkMatěj Kadlčlk 00 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 5:41.3 345.00
16 Michal RejdaMichal Rejda 00 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 5:42.0 342.00
17 Ondřej SmutnýOndřej Smutný 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 5:51.1 302.00
18 Michal MusilMichal Musil 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 6:28.8 159.00
Petr HavlátPetr Havlát 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov DNS
Celkem 19 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polák, Hlaváč, Janík, Klajsner Polák, Hlaváč, Janík, Klajsner 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 2:22.8 1074.0
2 Pospíšil, Suchánek, Blaťák, Rozman Pospíšil, Suchánek, Blaťák, Rozman 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2:24.6 1052.0
3 Krejčí, Možnar, Jelínek, Obradovič Krejčí, Možnar, Jelínek, Obradovič 01 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 2:28.7 1003.0
4 Havlát, Říha, Jaroš, Pitel Havlát, Říha, Jaroš, Pitel 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2:29.0 1000.0
5 Kuneš, Černý, Oulehla, Žikeš Kuneš, Černý, Oulehla, Žikeš 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 2:32.2 962.00
6 Musil, Pavíček, Sedláček, Smutný Musil, Pavíček, Sedláček, Smutný 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 2:32.8 955.00
7 Halouzka, Kotal, Řepa, Veselý Halouzka, Kotal, Řepa, Veselý 99 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 2:38.3 892.00
8 Anders, Jelínek, Řeřucha, Řeřucha Anders, Jelínek, Řeřucha, Řeřucha 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 2:39.5 879.00
9 Nevřivý, Ondroušek, Rejda Nevřivý, Ondroušek, Rejda 01 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 2:39.6 878.00
10 Foral, Hnízdil, Poláček, Strnad Foral, Hnízdil, Poláček, Strnad 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 2:41.5 857.00
Celkem 10 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balášová, Dvořáčková, Havlátová, Vrtělová Balášová, Dvořáčková, Havlátová, Vrtělová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2:43.8 832.00
2 Boháčková, Kožoušková, Kožoušková, Kvochová Boháčková, Kožoušková, Kožoušková, Kvochová 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 2:44.7 822.00
3 Křenková, Páralová, Vágnerová, Molíková Křenková, Páralová, Vágnerová, Molíková 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 2:59.6 668.00
4 Dužíková, Haladová, Opálková, Vavroušková Dužíková, Haladová, Opálková, Vavroušková 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 3:01.6 649.00
5 Badinová, Čechovičová, Lieberzeitová, Vrzalová Badinová, Čechovičová, Lieberzeitová, Vrzalová 99 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 3:02.0 645.00
6 Cahová, Kotvanová, Nováková, Veselá Cahová, Kotvanová, Nováková, Veselá 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 3:28.9 409.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.92 Body
1 Petr HavlátPetr Havlát
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
00 1.68 528.00
Patrik MaňasPatrik Maňas
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
00 1.64 496.00
2 Daniel NevřivýDaniel Nevřivý
Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za...
99 1.64 496.00
Filip SedláčekFilip Sedláček
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
99 1.60 464.00
3 Martin BlaťákMartin Blaťák
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
00 1.60 464.00
Adam GajárekAdam Gajárek
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
01 1.48 374.00
Sergej ObradovičSergej Obradovič
SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice
01 1.48 374.00
Ondřej DygasOndřej Dygas
SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim
01 1.48 374.00
4 Martin OulehlaMartin Oulehla
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
99 1.48 374.00
Marek ČernýMarek Černý
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
99 1.44 345.00
5 Jakub MožnarJakub Možnar
SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice
00 1.44 345.00
6 Ondřej HalouzkaOndřej Halouzka
SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim
99 1.40 317.00
Vojtěch ZhořVojtěch Zhoř
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
01 DNS
Kraštof PaulíkKraštof Paulík
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
02 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Klára ČechovičováKlára Čechovičová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
98 1.48 599.00
Nikol UlbrichováNikol Ulbrichová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
99 1.36 470.00
2 Anna VrzalováAnna Vrzalová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
99 1.36 470.00
3 Táňa LieberzeitováTáňa Lieberzeitová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
01 1.32 429.00
Viktorie VeseláViktorie Veselá
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
01 1.24 350.00
4 Sabina UlbrichováSabina Ulbrichová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
99 1.24 350.00
Alena MaršálkováAlena Maršálková
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
01 DNS
Lucie KřenkováLucie Křenková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
01 DNS
Natálie CahováNatálie Cahová
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
01 DNS
Monika NovákováMonika Nováková
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
01 DNS
Kateřina HaladováKateřina Haladová
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
00 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav KlajsnerVáclav Klajsner
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
00 5.55 492.00
2 Matěj KrejčíMatěj Krejčí
SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice
01 5.50 481.00
Petr PolákPetr Polák
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
01 5.30 441.00
3 Dominik JarošDominik Jaroš
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
99 5.30 441.00
Václav ŘíhaVáclav Říha
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
01 5.00 382.00
4 Pavel HalasPavel Halas
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
99 5.00 382.00
5 Ondřej SmutnýOndřej Smutný
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
99 4.90 363.00
6 Tomáš RozmanTomáš Rozman
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
02 4.80 345.00
7 Silvestr KarásekSilvestr Karásek
SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice
98 4.75 335.00
Daniel ŽikešDaniel Žikeš
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
00 4.60 308.00
8 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za...
01 4.60 308.00
Tomáš KotalTomáš Kotal
SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim
00 4.50 290.00
David VeselýDavid Veselý
SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim
99 4.50 290.00
9 Jan ForalJan Foral
Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za...
99 4.50 290.00
10 Jan AndersJan Anders
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
01 4.40 273.00
11 Marek ČernýMarek Černý
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
99 3.80 174.00
12 Michal ŘeřuchaMichal Řeřucha
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
00 3.70 159.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta HavlátováMarkéta Havlátová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
00 4.91 535.00
2 Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
00 4.70 479.00
3 Anna VrzalováAnna Vrzalová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
99 4.43 411.00
4 Martina OpálkováMartina Opálková
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
00 4.28 374.00
5 Lucie HavláskováLucie Havlásková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
00 4.15 343.00
Klára PernicováKlára Pernicová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
02 4.09 329.00
6 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
99 4.09 329.00
7 Viktorie VeseláViktorie Veselá
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
01 3.60 220.00
8 Natálie RausováNatálie Rausová
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
00 3.41 182.00
9 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
01 3.36 172.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marta KrejcarováMarta Krejcarová
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
99 09.34 486.00
2 Klára ČechovičováKlára Čechovičová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
98 08.88 456.00
3 Karolína VágnerováKarolína Vágnerová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
98 08.68 443.00
4 Natálie RausováNatálie Rausová
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
00 08.54 434.00
5 Adéla VojancováAdéla Vojancová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
01 08.17 410.00
6 Adéla NeumannováAdéla Neumannová
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
99 08.00 399.00
7 Hana PáralováHana Páralová
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
99 07.94 395.00
8 Štěpánka BadinováŠtěpánka Badinová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
99 07.76 384.00
9 Klára KovářováKlára Kovářová
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
00 07.68 379.00
10 Marie FabiánkováMarie Fabiánková
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
00 07.32 356.00
11 Petra KožouškováPetra Kožoušková
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
00 07.26 352.00
12 Petra SedlákováPetra Sedláková
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
01 06.26 288.00
MS Anna KlodnerováAnna Klodnerová
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
99 07.64 376.00
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 20.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BenadaFilip Benada
SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice
99 12.30 625.00
2 Kryštof HlaváčKryštof Hlaváč
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
99 11.48 575.00
3 Petr OndroušekPetr Ondroušek
Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za...
00 11.25 561.00
4 Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
00 11.23 560.00
5 Patrik MaňasPatrik Maňas
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
00 11.20 558.00
6 Martin OulehlaMartin Oulehla
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
99 11.08 551.00
7 Silvestr KarásekSilvestr Karásek
SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice
98 10.98 545.00
8 Kamil DvořáčekKamil Dvořáček
SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim
01 10.88 539.00
9 Mikuláš SejbalMikuláš Sejbal
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
00 09.77 472.00
10 Matěj ProcházkaMatěj Procházka
Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za...
01 09.68 466.00
11 Patrik SuchánekPatrik Suchánek
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
02 09.62 463.00
12 Martin RozsypalMartin Rozsypal
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
02 09.50 456.00
13 Adam HegerAdam Heger
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
01 09.45 453.00
14 Michal TlustošMichal Tlustoš
SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim
98 09.10 432.00
15 Jiří SabelJiří Sabel
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
99 09.02 427.00
16 Albert StřížAlbert Stříž
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
98 08.82 415.00
17 Filip PaulíčekFilip Paulíček
Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I...
99 08.76 411.00
18 David ŘepaDavid Řepa
SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim
02 06.79 295.00
19 Viktor SobocikViktor Sobocik
SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org.
02 06.67 288.00
Celkem 19 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Václav ŘíhaVáclav Říha 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0751
Tomáš RozmanTomáš Rozman 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Petr PolákPetr Polák 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 2028
Václav KlajsnerVáclav Klajsner 00 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0772
Jan ForalJan Foral 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0290
Daniel ŽikešDaniel Žikeš 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0491
Ondřej SmutnýOndřej Smutný 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0665
Matěj KrejčíMatěj Krejčí 01 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 2051
Silvestr KarásekSilvestr Karásek 98 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 0880
David VeselýDavid Veselý 99 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 0583
Petr HavlátPetr Havlát 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0528
Vojtěch ZhořVojtěch Zhoř 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Martin BlaťákMartin Blaťák 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0876
Kraštof PaulíkKraštof Paulík 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Patrik MaňasPatrik Maňas 00 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 1054
Daniel NevřivýDaniel Nevřivý 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0496
Marek ČernýMarek Černý 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0000
Martin OulehlaMartin Oulehla 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0925
Filip SedláčekFilip Sedláček 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0814
Jakub MožnarJakub Možnar 00 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 0737
Michal TlustošMichal Tlustoš 98 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 0647
Martin PitelMartin Pitel 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0914
Kryštof HlaváčKryštof Hlaváč 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0987
Jan PoláčekJan Poláček 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0335
David StrnadDavid Strnad 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0762
Pavel HalasPavel Halas 99 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0916
Martin PavíčekMartin Pavíček 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0555
Antonín KunešAntonín Kuneš 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0962
Sergej ObradovičSergej Obradovič 01 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 0786
Tomáš JelínekTomáš Jelínek 99 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 0000
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 01 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0308
Tomáš KotalTomáš Kotal 00 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 0524
David ŘepaDavid Řepa 02 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 0000
Jan KostrhunJan Kostrhun 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Petr JaníkPetr Janík 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0859
Petr OndroušekPetr Ondroušek 00 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0561
Filip HnízdilFilip Hnízdil 00 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0158
Přemysl ŠevčíkPřemysl Ševčík 00 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 0480
Tomáš DobrovodskýTomáš Dobrovodský 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0575
Michal MusilMichal Musil 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0000
Adam BuchtaAdam Buchta 99 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0531
Vojtěch NevřivýVojtěch Nevřivý 01 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 1289
Michal RejdaMichal Rejda 00 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0000
Mikuláš SejbalMikuláš Sejbal 00 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Adam GajárekAdam Gajárek 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0884
Martin MüllerMartin Müller 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0508
Matěj MorkusMatěj Morkus 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0558
Ondřej HalouzkaOndřej Halouzka 99 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 1624
Ondřej DygasOndřej Dygas 01 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 0757
Filip BenadaFilip Benada 99 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 0625
Matěj KadlčlkMatěj Kadlčlk 00 SŠEE SokolniceSŠEE Sokolnice 0781
Filip PaulíčekFilip Paulíček 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0000
Jiří SabelJiří Sabel 99 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0427
Matěj ProcházkaMatěj Procházka 01 Gymnázium T. G. Masaryka ZastávkaGymnázium T. G. Masaryka Za... 0466
Martin RozsypalMartin Rozsypal 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1612
Patrik SuchánekPatrik Suchánek 02 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0463
Kamil DvořáčekKamil Dvořáček 01 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 0539
Lukáš KalabisLukáš Kalabis 99 SOŠ a SOU KuřimSOŠ a SOU Kuřim 0228
Jan AndersJan Anders 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 1405
Albert StřížAlbert Stříž 98 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0415
Michal ŘeřuchaMichal Řeřucha 00 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0147
Šimon ŘeřuchaŠimon Řeřucha 02 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0380
Tomáš TůmaTomáš Tůma 00 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0000
Lukáš LorencLukáš Lorenc 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0286
Ondřej HomolaOndřej Homola 99 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0447
Adam HegerAdam Heger 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0453
František JelínekFrantišek Jelínek 00 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0000
Viktor SobocikViktor Sobocik 02 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0000
Dominik JarošDominik Jaroš 99 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0441
Celkem 70 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Barbora VavrouškováBarbora Vavroušková 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0723
Kateřina HaladováKateřina Haladová 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0000
Martina OpálkováMartina Opálková 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0921
Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 1130
Barbora KožouškováBarbora Kožoušková 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0380
Anna MolíkováAnna Molíková 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0374
Pavlína NovákováPavlína Nováková 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Hana StrakováHana Straková 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0408
Adéla ČechovičováAdéla Čechovičová 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0487
Andrea KotvanováAndrea Kotvanová 98 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0367
Natálie CahováNatálie Cahová 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0409
Karolína DužíkováKarolína Dužíková 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0919
Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 1707
Markéta HavlátováMarkéta Havlátová 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1225
Monika BalášováMonika Balášová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1846
Markéta VrtělováMarkéta Vrtělová 98 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Tereza KosíkováTereza Kosíková 00 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0000
Viktorie VeseláViktorie Veselá 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0939
Petra SedlákováPetra Sedláková 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0000
Alena MaršálkováAlena Maršálková 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0158
Petra KožouškováPetra Kožoušková 00 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Lucie HavláskováLucie Havlásková 00 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0729
Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková 00 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0891
Lucie KřenkováLucie Křenková 01 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Nikol UlbrichováNikol Ulbrichová 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0470
Sabina UlbrichováSabina Ulbrichová 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0350
Anna VrzalováAnna Vrzalová 99 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0470
Klára ČechovičováKlára Čechovičová 98 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1055
Monika NovákováMonika Nováková 01 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0218
Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 01 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0000
Klára PernicováKlára Pernicová 02 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0000
Hana PáralováHana Páralová 99 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0395
Karolína VágnerováKarolína Vágnerová 98 Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice 0443
Štěpánka BadinováŠtěpánka Badinová 99 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Táňa LieberzeitováTáňa Lieberzeitová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0000
Natálie RausováNatálie Rausová 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0616
Klára KovářováKlára Kovářová 00 Gymnázium Jana Blahoslava IvančiceGymnázium Jana Blahoslava I... 0770
Adéla VojancováAdéla Vojancová 01 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 0410
Marta KrejcarováMarta Krejcarová 99 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0486
Marie FabiánkováMarie Fabiánková 00 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0000
Adéla NeumannováAdéla Neumannová 99 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0399
Anna KlodnerováAnna Klodnerová 99 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.SZaŠ Rajhrad, přísp. org. 0000
Celkem 42 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnáyium Tišnov{8} 6651
2 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 6584
3 SŠEE Sokolnice{8} 6340
4 Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice{8} 5414
5 Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka{8} 5196
6 SOŠ a SOU Kuřim{8} 4902
7 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.{8} 4449
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnáyium Tišnov{8} 6792
2 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice{8} 5978
3 Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice{8} 4107
4 SZaŠ Rajhrad, přísp. org.{8} 2818
Celkem 4 závodníků