Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Semily

Turnov (19. 9. 2017)

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KoutskýJiří Koutský
OAHŠ a SOŠ TurnovOAHŠ a SOŠ Turnov
01 5.63 508.00
2 Tomáš LukešTomáš Lukeš
GIO SemilyGIO Semily
99 5.60 502.00
3 Pavel FarskýPavel Farský
ISS Vysoké nad JizerouISS Vysoké nad Jizerou
00 5.52 485.00
4 Jakub SuchardaJakub Sucharda
OHS Turnov (Alešova 1723)OHS Turnov (Alešova 1723)
17 5.14 409.00
5 Dmytrij ČižmárDmytrij Čižmár
ISŠ Vysoké n/J BISŠ Vysoké n/J B
00 5.12 405.00
6 Jan DivišJan Diviš
GIO SemilyGIO Semily
98 5.09 400.00
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ISŠ Vysoké n/J BISŠ Vysoké n/J B
02 5.04 390.00
8 Ondřej UlvrOndřej Ulvr
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
99 4.97 377.00
9 Jan LukešJan Lukeš
GIO SemilyGIO Semily
01 4.94 371.00
10 Jan HladíkJan Hladík
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 4.91 365.00
11 Michal VosmikMichal Vosmik
ZŠ PřepeřeZŠ Přepeře
02 4.84 352.00
12 Martin BeldaMartin Belda
ISŠ Vysoké n/J BISŠ Vysoké n/J B
02 4.78 341.00
Jan HrehaJan Hreha
OHS Turnov (Alešova 1723)OHS Turnov (Alešova 1723)
00 4.70 326.00
13 Jaroslav PátraJaroslav Pátra
ISS Vysoké nad JizerouISS Vysoké nad Jizerou
98 4.70 326.00
14 Václav HroudaVáclav Hrouda
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
99 4.67 321.00
15 Martin VotavaMartin Votava
SUPŠ A VOŠ TURNOVSUPŠ A VOŠ TURNOV
99 4.63 313.00
16 Tomáš ThořTomáš Thoř
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
99 4.61 310.00
17 Miroslav KosinaMiroslav Kosina
ZŠ PřepeřeZŠ Přepeře
00 4.60 308.00
18 Filip ZamastilFilip Zamastil
ISS Vysoké nad JizerouISS Vysoké nad Jizerou
99 4.51 292.00
19 Lukáš ŠolcLukáš Šolc
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
99 4.20 239.00
20 Aleš BrátAleš Brát
ZŠ PřepeřeZŠ Přepeře
01
Jakub CharvátJakub Charvát
OHS Turnov (Alešova 1723)OHS Turnov (Alešova 1723)
99 DNS
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marika MatějovskáMarika Matějovská
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
99 4.63 461.00
2 Tereza ŠimicováTereza Šimicová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 4.36 393.00
3 Šárka VyšohlídováŠárka Vyšohlídová
SZŠ TurnovSZŠ Turnov
01 4.24 364.00
4 Petra HorákováPetra Horáková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 4.20 355.00
Pavlína DrmlováPavlína Drmlová
GIO SemilyGIO Semily
99 4.14 340.00
5 Jana DoležalováJana Doležalová
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
00 4.14 340.00
6 Michaela HnykováMichaela Hnyková
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
98 3.98 303.00
Jana ProkopováJana Prokopová
SZŠ TurnovSZŠ Turnov
00 3.95 296.00
7 Petra SládkováPetra Sládková
SUPS TurnovSUPS Turnov
01 3.95 296.00
8 Karolína ŠvitorkováKarolína Švitorková
GIO SemilyGIO Semily
01 3.94 294.00
9 Vendula StránskáVendula Stránská
SUPS TurnovSUPS Turnov
01 3.78 259.00
Nicolette KováčováNicolette Kováčová
OAHŠ a SOŠ TurnovOAHŠ a SOŠ Turnov
02 3.67 235.00
10 Denisa MládkováDenisa Mládková
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
01 3.67 235.00
11 Martina KomárkováMartina Komárková
OAHŠ a SOŠ TurnovOAHŠ a SOŠ Turnov
01 3.45 190.00
Celkem 14 závodníků