Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Ostrava

Ostrava (13. 9. 2017)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BužgaPetr Bužga 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 3 55.04 597.00
2 Áron LubojackiÁron Lubojacki 00 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1 61.72 357.00
3 David CihlářDavid Cihlář 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 4 65.08 257.00
4 Dominik MoravčíkDominik Moravčík 17 SG OstravaSG Ostrava 6 69.05 158.00
ADRIAN FLUDERADRIAN FLUDER 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 2 DNS
Filip KotásekFilip Kotásek 98 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GreplJakub Grepl 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 55.94 562.00
2 Matěj TurčekMatěj Turček 99 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 58.02 483.00
3 David BinarDavid Binar 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 58.09 480.00
4 Jan JaníkJan Janík 00 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 62.66 327.00
5 David RožekDavid Rožek 01 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 64.30 279.00
JAKUB VELIČKAJAKUB VELIČKA 99 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NetoličkaTomáš Netolička 01 Sš služeb a podnikání Ostrava,Sš služeb a podnikání Ostrava, 6 60.03 412.00
2 Alex HavlíčekAlex Havlíček 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 2 60.51 396.00
3 Jan BlahutJan Blahut 99 SPŠ Chemická, Ostrava - ZábřehSPŠ Chemická, Ostrava - Zábřeh 1 64.24 280.00
4 Ondřej CHmelařOndřej CHmelař 99 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 4 67.21 201.00
5 Jakub TomášJakub Tomáš 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 5 68.31 175.00
Patrik ChlopekPatrik Chlopek 98 SG OstravaSG Ostrava 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PíšekJan Píšek 00 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 2 53.84 646.00
2 Gabriel VykopalGabriel Vykopal 99 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 6 57.79 491.00
3 Ivo KřehlíkIvo Křehlík 99 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 4 59.95 415.00
4 Tomáš VeselýTomáš Veselý 01 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 1 60.13 409.00
5 Michal DrnovskýMichal Drnovský 98 SG OstravaSG Ostrava 3 62.56 330.00
Jakub TomášJakub Tomáš 00 Vítkovická střední průmyslová školaVítkovická střední průmyslo... 5 DNS
Celkem 6 závodníků