Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Frýdek Místek

Třinec (15. 9. 2017)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Marian SzpyrcMarian Szpyrc 98 SŠ řemeselSŠ řemesel 0933
Adam StrakošAdam Strakoš 98 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0497
Martin HavlíkMartin Havlík 99 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0365
Vladimír MacuraVladimír Macura 01 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0745
Martin PiskořMartin Piskoř 02 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0429
Petr PospíšilPetr Pospíšil 99 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0000
Antonín SochrAntonín Sochr 99 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0530
Matouš SupíkMatouš Supík 01 SŠ řemeselSŠ řemesel 0000
Jan LasotaJan Lasota 98 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1234
Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1403
Petr NiemczykPetr Niemczyk 00 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0407
Ondřej JalovičorOndřej Jalovičor 01 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 1711
Adam PuczokAdam Puczok 01 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0551
Andreas SchmidtAndreas Schmidt 00 SŠ řemeselSŠ řemesel 1165
Michal ObornýMichal Oborný 99 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0527
Martin MadejaMartin Madeja 99 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0000
Aleš Di-GuistoAleš Di-Guisto 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0509
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0570
Jiří BodzentaJiří Bodzenta 99 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0000
Aleš SikoraAleš Sikora 00 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0466
Adam AndreánszkyAdam Andreánszky 02 SŠ řemeselSŠ řemesel 0000
Zdeněk JašZdeněk Jaš 98 SŠ řemeselSŠ řemesel 0000
Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0714
Ondřej KiszaOndřej Kisza 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1827
Daniel PjosaDaniel Pjosa 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0000
Robert WalaskiRobert Walaski 01 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0459
Radim SližRadim Sliž 01 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0934
Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0908
Matěj WalekMatěj Walek 98 SŠ řemeselSŠ řemesel 0887
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0529
Marek JuřicaMarek Juřica 99 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0000
Tomáš FlaišerTomáš Flaišer 00 SŠ řemeselSŠ řemesel 0000
Pavel ČervenkaPavel Červenka 01 SŠ řemeselSŠ řemesel 0761
Přemysl KožusníkPřemysl Kožusník 99 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0389
Dominik JežíkDominik Ježík 01 SŠ řemeselSŠ řemesel 0483
Petr LakoPetr Lako 01 SŠ řemeselSŠ řemesel 0000
Viktor DemelViktor Demel 02 SŠ řemeselSŠ řemesel 0416
Michael ŠostýMichael Šostý 01 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0570
Matěj KřenekMatěj Křenek 01 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 2044
Tomáš HammerTomáš Hammer 02 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0499
Sebastian FilipekSebastian Filipek 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0756
René SasynRené Sasyn 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1391
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 1127
Jan CiencialaJan Cienciala 98 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0000
Jan KantorJan Kantor 99 Střední odborná škola TŽStřední odborná škola TŽ 0460
Samuel StrkačSamuel Strkač 00 SŠ řemeselSŠ řemesel 0000
Lukáš ChalachanLukáš Chalachan 00 SŠ řemeselSŠ řemesel 0518
Michal ChalachanMichal Chalachan 00 SŠ řemeselSŠ řemesel 1695
Celkem 48 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Barbora BednárkováBarbora Bednárková 98 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0595
Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0953
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 1393
Tereza GrygarováTereza Grygarová 00 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0978
Sára NovotnáSára Novotná 02 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0875
Natálie ŽemličkováNatálie Žemličková 02 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0000
Denisa HalamíčkováDenisa Halamíčková 00 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0340
Viktorie HennerováViktorie Hennerová 99 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1940
Veronika KonečnáVeronika Konečná 02 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0000
Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0393
Monika ČaganováMonika Čaganová 98 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0429
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1245
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0884
Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0764
Kateřina RaszkováKateřina Raszková 98 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0470
Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0470
Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0665
Sára MitrengováSára Mitrengová 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0892
Kristýna SzotkowskáKristýna Szotkowská 99 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0000
Hana BrukováHana Bruková 02 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0000
Nicole TopalidisováNicole Topalidisová 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 0503
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 11 Gymnázium a SOŠ FMGymnázium a SOŠ FM 0633
Celkem 22 závodníků