výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Chrudim

Chrudim (19. 9. 2017)
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jakub PilařJakub Pilař 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 1166
Martin JiruškaMartin Jiruška 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 0557
Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
1 David JanečekDavid Janeček 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 2347
2 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 1125
3 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 2054
4 David FajmanDavid Fajman 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0743
5 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1222
6 Roman VraspírRoman Vraspír 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 1240
7 Daniel BoháčDaniel Boháč 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 1101
8 Jakub PilařJakub Pilař 98 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0567
9 Michal BeranMichal Beran 00 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0930
Jakub ŽinčíkJakub Žinčík 02 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0428
10 Miroslav BrychnáčMiroslav Brychnáč 01 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0800
11 Kristian KusýKristian Kusý 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0858
12 Daniel KrálíčekDaniel Králíček 98 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 1749
13 Pavel HřebíkPavel Hřebík 00 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0377
14 David VáchaDavid Vácha 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0814
15 Marian LechnýřMarian Lechnýř 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0354
16 Michael MatyášMichael Matyáš 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 1948
17 Milan JelínekMilan Jelínek 00 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 1860
18 Radek StýbloRadek Stýblo 01 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0638
19 Jakub TichýJakub Tichý 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0624
Miroslav JirkaMiroslav Jirka 99 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0000
Jan TýcJan Týc 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0422
Michal KorytářMichal Korytář 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Vladimír ČernochVladimír Černoch 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0534
Jan SílaJan Síla 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0454
Filip ŠkárkaFilip Škárka 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 0449
Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 1187
Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0454
Jiří PekařJiří Pekař 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0000
Petr MudrochPetr Mudroch 00 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0183
Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1077
Petr VymetalPetr Vymetal 98 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0000
František PotužákFrantišek Potužák 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0000
Petr JirásekPetr Jirásek 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0999
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 98 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0438
Šimon LenochŠimon Lenoch 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0557
Daniel BartákDaniel Barták 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0000
Jaromír HrachovinaJaromír Hrachovina 01 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0744
Richard KrálRichard Král 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0000
Viktor BeranViktor Beran 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Michal PeřinaMichal Peřina 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0328
Ondřej MarekOndřej Marek 01 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0000
Ondřej ZástěraOndřej Zástěra 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0440
Ondřej VařejčkoOndřej Vařejčko 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0548
Adam KvízAdam Kvíz 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0574
Tomáš HudecTomáš Hudec 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0445
Matěj MichalčákMatěj Michalčák 00 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0517
Filip MarelFilip Marel 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0600
Adam CharvátAdam Charvát 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0000
Matouš PlíšekMatouš Plíšek 01 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0276
Zdeněk BouškaZdeněk Bouška 00 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0113
Marian JiráskoMarian Jirásko 00 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0000
Vojtěch HolecVojtěch Holec 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0319
Marek HolubMarek Holub 01 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0388
Filip NovákFilip Novák 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0596
Jakub StrnadJakub Strnad 99 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 1085
Matěj JavůrekMatěj Javůrek 01 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0571
Vojtěch ŠiklVojtěch Šikl 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0441
Matěj TilerMatěj Tiler 00 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0000
20 Jakub ČižinskýJakub Čižinský 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 0449
Celkem 63 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 01 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0435
Aneta KábrtováAneta Kábrtová 01 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0905
Iva MichalíčkováIva Michalíčková 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0776
Michaela NetolickáMichaela Netolická 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0449
Adéla TesařováAdéla Tesařová 00 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0391
Lenka ŠevčíkováLenka Ševčíková 99 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0601
Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 0894
Sabina BurešováSabina Burešová 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1387
Nicol KábelováNicol Kábelová 00 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0185
Karolína KutilkováKarolína Kutilková 01 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 1156
Kristýna LupačováKristýna Lupačová 01 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0000
Barbora JalůvkováBarbora Jalůvková 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0223
Tereza KřišťákováTereza Křišťáková 01 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0000
Jana ČervenákováJana Červenáková 02 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0518
Sandra BočkováSandra Bočková 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0634
Marcela VotroubkováMarcela Votroubková 02 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0399
Zuzana JeníčkováZuzana Jeníčková 01 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 1707
Tereza UrválkováTereza Urválková 01 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0000
Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0564
Anna BurešováAnna Burešová 02 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0486
Lenka SokolováLenka Sokolová 02 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0719
Klára DvořákováKlára Dvořáková 01 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0663
Zdeňka KadidlováZdeňka Kadidlová 02 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0755
Aneta MudrochováAneta Mudrochová 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0000
Veronika JohanidesováVeronika Johanidesová 01 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0498
Veronika ŠvadlenkováVeronika Švadlenková 00 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0000
Dominika DvořákováDominika Dvořáková 00 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0000
Barbora TicháBarbora Tichá 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 1212
Kristyna PaldrmanováKristyna Paldrmanová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Alžběta NovákováAlžběta Nováková 98 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0366
Bára DoležalováBára Doležalová 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0443
Bára KolářováBára Kolářová 01 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0360
Eliška PrudkáEliška Prudká 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0171
Nikol HamákováNikol Hamáková 00 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0365
Adriana FrydrichováAdriana Frydrichová 00 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0690
Lenka ZavoralováLenka Zavoralová 99 SŠZ a VOŠ ChrudimSŠZ a VOŠ Chrudim 0094
Erika BroklováErika Broklová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 0300
Aneta HlekováAneta Hleková 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0016
Simona DaleckáSimona Dalecká 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0692
Anna ChrbolkováAnna Chrbolková 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0844
Zuzana MalinskáZuzana Malinská 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0534
Zuzana MálkováZuzana Málková 02 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0218
Kateřina BinkováKateřina Binková 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0299
Adriana SkálováAdriana Skálová 02 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0000
Jana VoldánováJana Voldánová 98 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0000
Kristýna HájkováKristýna Hájková 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0598
Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Kateřina HorováKateřina Horová 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 1073
Natálie MorchováNatálie Morchová 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0867
Kateřina HavelkováKateřina Havelková 00 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0331
Kateřina KubištováKateřina Kubištová 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Barbora KalouskováBarbora Kalousková 98 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0466
Karla ČerníkováKarla Černíková 99 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0552
Lucie DrahošováLucie Drahošová 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0406
Kristýna NovákováKristýna Nováková 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Veronika KohoutováVeronika Kohoutová 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Kamila TruncováKamila Truncová 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0999
Iveta VondráčkováIveta Vondráčková 99 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0386
Ludmila PaulůLudmila Paulů 01 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0681
Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 1857
Kateřina ČernáKateřina Černá 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0898
Anna SchmeiserováAnna Schmeiserová 02 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0000
Daniela NejezchlebováDaniela Nejezchlebová 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0635
Kateřina MarkováKateřina Marková 01 Střední škola zdravotnická a sociálníStřední škola zdravotnická ... 0000
Celkem 64 závodníků