výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Domažlice

Domažlice (7. 9. 2017)

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Haasová SimonaHaasová Simona 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.0 776.00
2 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 08.2 718.00
Petra BartkováPetra Bartková 99 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 08.4 662.00
3 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.4 662.00
4 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 98 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 09.0 506.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Karolína BenešováKarolína Benešová 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 5 09.2 458.00
1 Veronika VlkováVeronika Vlková 00 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 09.2 458.00
2 Denisa LejskováDenisa Lejsková 99 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 09.3 435.00
3 Adéla TürkováAdéla Türková 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1 09.4 413.00
4 Markéta BenešováMarkéta Benešová 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 09.6 369.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 12.3 549.00
2 Patrik HradeckýPatrik Hradecký 01 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 12.4 531.00
3 Jan KuchařJan Kuchař 99 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1 12.8 461.00
4 Lukáš KubovecLukáš Kubovec 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 13.0 428.00
5 Karel ŠperlKarel Šperl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 13.3 380.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SoučekTomáš Souček 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 12.1 586.00
2 Pavel VáchalPavel Váchal 99 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 4 12.8 461.00
Patrik HolarPatrik Holar 01 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 2 12.9 444.00
3 Petr SazamaPetr Sazama 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 3 12.9 444.00
Jakub KarpíšekJakub Karpíšek 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 13.3 380.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 28.0 612.00
2 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 29.1 529.00
3 Nikita KodadováNikita Kodadová 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 29.4 508.00
4 Petra BartkováPetra Bartková 99 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 30.8 412.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VlkováVeronika Vlková 00 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 31.6 361.00
2 Vendula SopukupováVendula Sopukupová 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 32.0 337.00
3 Markéta BenešováMarkéta Benešová 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 33.2 269.00
4 Tereza DivišováTereza Divišová 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 33.8 238.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 57.3 504.00
2 Petr SvatekPetr Svatek 97 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 58.5 461.00
Karel ŠperlKarel Šperl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 59.9 412.00
3 Jan KuchařJan Kuchař 99 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 3 59.9 412.00
Tomáš SoučekTomáš Souček 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel VáchalPavel Váchal 99 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 61.4 362.00
2 Aleš ČipkaAleš Čipka 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 2 63.3 304.00
3 Filip MokričkaFilip Mokrička 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 65.5 242.00
4 Mykhaylo KrasylinetsMykhaylo Krasylinets 00 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1 66.4 218.00
5 Jakub SvatekJakub Svatek 98 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 5 74.6 55.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:43.5 533.00
2 Nikita KodadováNikita Kodadová 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 2:48.7 477.00
3 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 2:51.1 452.00
4 Anna BudkováAnna Budková 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3:03.5 333.00
5 Karolína BenešováKarolína Benešová 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 3 3:06.9 304.00
6 Eliška MoravcováEliška Moravcová 01 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 4 3:21.1 194.00
7 Michaela BognerováMichaela Bognerová 00 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1 3:35.1 109.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 8 4:54.8 590.00
2 Heřman HomolkaHeřman Homolka 99 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 5 4:55.2 588.00
3 Tomáš SoučekTomáš Souček 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 5:03.3 541.00
4 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 5:03.5 540.00
5 Antonín VlčekAntonín Vlček 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 9 5:07.6 517.00
6 Ladislav HadrovskýLadislav Hadrovský 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 10 5:14.7 478.00
7 Vít PodestátVít Podestát 98 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 5:16.6 468.00
8 Petr ŠkarpaPetr Škarpa 97 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 5:35.4 373.00
Patrik HolarPatrik Holar 01 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 4 5:51.0 302.00
9 Jakub DanišJakub Daniš 96 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1 5:51.0 302.00
10 Filip MokričkaFilip Mokrička 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5:56.0 281.00
Celkem 11 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci (Běh)

Běh (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Rottenborn, Šperl, Šlégl Rottenborn, Šperl, Šlégl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
Hradecký, Váchal, Šup, Nguyen, Kubovec, Kuchař, Muhr, Svatek Hradecký, Váchal, Šup, Nguyen, Kubovec, Kuchař, Muhr, Svatek 01 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
Celkem 2 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky (Běh)

Běh (čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Pivoňková, Přibylová, Haasová, Cimbolincová Pivoňková, Přibylová, Haasová, Cimbolincová 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2
Divišová Divišová 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3
Vlková, Martínková, Mašková, Bognerová, Lejsková, Kodadová, Wabneggerová, Bartková Vlková, Martínková, Mašková, Bognerová, Lejsková, Kodadová, Wabneggerová, Bartková 00 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub PančíkJakub Pančík
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 1.70 544.00
Lukáš KubovecLukáš Kubovec
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
01 1.66 512.00
2 Petr ŠupPetr Šup
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
01 1.66 512.00
3 Petr SazamaPetr Sazama
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
02 1.58 449.00
Lukáš LiškaLukáš Liška
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 1.54 419.00
Tomáš RadaTomáš Rada
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
99 1.54 419.00
4 Jan PluhařJan Pluhař
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 1.54 419.00
5 Aleš FictumAleš Fictum
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 1.50 389.00
6 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 1.46 360.00
Jiří BrožJiří Brož
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 1.58 449.00
Ondřej BohmOndřej Bohm
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 1.50 389.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Eliška WabneggerováEliška Wabneggerová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
99 1.47 588.00
1 Smidová DominikaSmidová Dominika
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 1.47 588.00
2 Viktorie StránskáViktorie Stránská
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
00 1.43 544.00
3 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
02 1.39 502.00
Olga SporerováOlga Sporerová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
01 1.35 460.00
4 Kateřina ČernáKateřina Černá
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
99 1.35 460.00
5 Kateřina TomanováKateřina Tomanová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 1.31 419.00
Daniela KarasováDaniela Karasová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
01 1.23 340.00
Tereza StodolováTereza Stodolová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
02 1.23 340.00
6 Schreiber RomanaSchreiber Romana
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 1.23 340.00
7 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 1.19 302.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik HradeckýPatrik Hradecký
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
01 5.26 433.00
2 Ladislav HadrovskýLadislav Hadrovský
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
01 5.23 427.00
Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 5.15 411.00
3 Radek MuhrRadek Muhr
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
97 5.15 411.00
4 Patrik MarzPatrik Marz
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 5.04 390.00
5 Marek BenešMarek Beneš
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 4.75 335.00
6 Tomáš RadaTomáš Rada
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
99 4.70 326.00
7 Jakub DanišJakub Daniš
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
96 4.52 294.00
8 Teodor HammerTeodor Hammer
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
01 4.51 292.00
9 Zbyněk BělZbyněk Běl
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
98 4.50 290.00
10 Aleš FictumAleš Fictum
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 4.47 285.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haasová SimonaHaasová Simona
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 4.91 535.00
2 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
98 4.34 388.00
3 Kateřina TomanováKateřina Tomanová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 4.25 367.00
4 Smidová DominikaSmidová Dominika
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 4.15 343.00
5 Adéla TürkováAdéla Türková
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
01 4.03 315.00
6 Denisa LejskováDenisa Lejsková
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
99 3.85 274.00
7 Kristýna GrösslováKristýna Grösslová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
01 3.81 265.00
8 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
02 3.68 237.00
9 Tereza StodolováTereza Stodolová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
02 3.53 206.00
10 Vendula SopukupováVendula Sopukupová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 3.26 153.00
11 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 3.22 146.00
12 Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
01 2.91 92.00
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KuželíkováAnna Kuželíková
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
97 10.99 594.00
2 Eliška WabneggerováEliška Wabneggerová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
99 10.67 573.00
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 09.59 503.00
4 Šárka WolfováŠárka Wolfová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 08.78 450.00
5 Kateřina MaláKateřina Malá
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
99 08.54 434.00
6 Karolína PlecitáKarolína Plecitá
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
99 08.39 425.00
7 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
99 08.38 424.00
8 Jana HornováJana Hornová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
99 08.19 412.00
9 Kristýna GrösslováKristýna Grösslová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
01 08.04 402.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 7.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KamírAdam Kamír
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
00 14.39 752.00
2 Jakub ChlubnaJakub Chlubna
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
99 11.26 562.00
3 Lukáš LiškaLukáš Liška
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 10.98 545.00
4 Jan DokulilJan Dokulil
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
99 10.83 536.00
5 Heřman HomolkaHeřman Homolka
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
99 10.46 513.00
6 Jakub PančíkJakub Pančík
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 10.45 513.00
7 Jakub KarpíšekJakub Karpíšek
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 10.32 505.00
8 Pavel SmazalPavel Smazal
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
00 09.40 450.00
9 Teodor HammerTeodor Hammer
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
01 09.11 432.00
Jiří BrožJiří Brož
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 09.85 477.00
Jan SvobodaJan Svoboda
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 09.95 483.00
Václav SvobodaVáclav Svoboda
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 10.62 523.00
Tomáš KnejpTomáš Knejp
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
98 10.45 513.00
Celkem 13 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tomáš SoučekTomáš Souček 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1127
Filip MokričkaFilip Mokrička 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0523
Karel ŠperlKarel Šperl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0792
Patrik MarzPatrik Marz 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0390
Celkem 4 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1221
Veronika VlkováVeronika Vlková 00 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0819
Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 98 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0894
Petra BartkováPetra Bartková 99 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1074
Denisa LejskováDenisa Lejsková 99 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0709
Karolína BenešováKarolína Benešová 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0762
Tereza DivišováTereza Divišová 99 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0238
Eliška MoravcováEliška Moravcová 01 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0194
Anna BudkováAnna Budková 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0333
Adéla TürkováAdéla Türková 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0728
Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1191
Haasová SimonaHaasová Simona 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1311
Markéta BenešováMarkéta Benešová 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0638
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 2832
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 4294
2 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 3911
3 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 1907
Celkem 3 závodníků