výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Nymburk

Nymburk (19. 9. 2017)

Skok vysoký - Dorostenci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Václav JislVáclav Jisl
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
00 1.75 585.00
1 Jan JínaJan Jína
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 1.75 585.00
2 Jaroslav SeifrtJaroslav Seifrt
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
98 1.65 504.00
3 Jakub LitošJakub Litoš
Hotelová škola PoděbradyHotelová škola Poděbrady
99 1.60 464.00
Tomáš FišarTomáš Fišar
Hotelová škola PoděbradyHotelová škola Poděbrady
99 1.55 426.00
4 Bartoloměj WiležinskýBartoloměj Wiležinský
Hotelová škola PoděbradyHotelová škola Poděbrady
98 1.55 426.00
5 Daniel StiborDaniel Stibor
SOŠ a SOU NymburkSOŠ a SOU Nymburk
01 1.50 389.00
Václav DrtinaVáclav Drtina
SOŠ a SOU NymburkSOŠ a SOU Nymburk
99 1.40 317.00
Lukáš MarešLukáš Mareš
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
00 1.40 317.00
Petr PavlíčekPetr Pavlíček
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
00 1.40 317.00
6 Radu BussuiocRadu Bussuioc
Obchodní akademie Lysá nad LabemObchodní akademie Lysá nad ...
00 1.40 317.00
7 Michal CvrkMichal Cvrk
Obchodní akademie Lysá nad LabemObchodní akademie Lysá nad ...
00 1.30 250.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
99 1.55 678.00
2 Michaela KošnářováMichaela Košnářová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
99 1.40 512.00
3 Kristýna ŽďárskáKristýna Žďárská
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 1.35 460.00
Adéla MarkováAdéla Marková
SZeŠ a SOŠ PoděbradySZeŠ a SOŠ Poděbrady
01 1.30 409.00
Ema PodskalskáEma Podskalská
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 1.30 409.00
4 Anna ŠtroblováAnna Štroblová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 1.30 409.00
Veronika HoškováVeronika Hošková
Obchodní akademie Lysá nad LabemObchodní akademie Lysá nad ...
02 1.25 359.00
Anežka DobřichovskáAnežka Dobřichovská
SZeŠ a SOŠ PoděbradySZeŠ a SOŠ Poděbrady
99 1.25 359.00
5 Eliška UrbanováEliška Urbanová
SZeŠ a SOŠ PoděbradySZeŠ a SOŠ Poděbrady
01 1.25 359.00
6 Natálie ZubrováNatálie Zubrová
Obchodní akademie Lysá nad LabemObchodní akademie Lysá nad ...
98
Celkem 10 závodníků