výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kroměříž

Kroměříž (19. 9. 2017)

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanka KaňováHanka Kaňová 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 08.4 662.00
2 Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 08.5 635.00
3 Markéta ZajacováMarkéta Zajacová 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 08.5 635.00
4 Karolína KantorováKarolína Kantorová 98 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 08.5 635.00
5 Adéla AdamčíkováAdéla Adamčíková 00 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 08.6 608.00
6 Zuzana VeverkováZuzana Veverková 00 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 08.6 608.00
7 Lucie VičanováLucie Vičanová 00 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 08.8 556.00
8 Simona VymětalováSimona Vymětalová 01 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 3 08.9 531.00
9 Kateřina KosířováKateřina Kosířová 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 09.0 506.00
10 Markéta HorákováMarkéta Horáková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 09.0 506.00
11 Alice Anna ŠumberováAlice Anna Šumberová 01 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 09.0 506.00
12 Zuzana ZlámalováZuzana Zlámalová 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 09.1 482.00
13 Barbora SochorováBarbora Sochorová 01 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 1 09.2 458.00
14 Eva SklenaříkováEva Sklenaříková 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 09.3 435.00
15 Natálie GabkováNatálie Gabková 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 09.6 369.00
16 Kristýna ZichalováKristýna Zichalová 98 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 09.7 348.00
Celkem 16 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 11.5 703.00
2 Martin NovotnýMartin Novotný 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 11.6 683.00
3 David RubýDavid Rubý 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 11.7 663.00
4 Jakub PorupkaJakub Porupka 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 11.7 663.00
5 Jakub NavrátilJakub Navrátil 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 11.8 643.00
6 Patrik MalošíkPatrik Malošík 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 11.8 643.00
7 Filip JaníčekFilip Janíček 98 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 11.8 643.00
8 Tomáš JankůTomáš Janků 98 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 11.9 624.00
9 Pavel SmolkaPavel Smolka 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 11.9 624.00
10 Erik JungerErik Junger 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 12.1 586.00
11 Tomáš PotočiarTomáš Potočiar 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 12.1 586.00
12 Adam HamrlaAdam Hamrla 98 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 12.2 567.00
13 Richard MiškovskýRichard Miškovský 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 12.3 549.00
14 Ondřej EgnerOndřej Egner 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 15.0 159.00
Celkem 14 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára VítovskáSára Vítovská 01 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 28.9 544.00
2 Sára ZapletalováSára Zapletalová 02 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 29.2 522.00
3 Katka NěmečkováKatka Němečková 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 29.8 479.00
4 Lucie VičanováLucie Vičanová 00 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 30.1 459.00
5 Karolína KantorováKarolína Kantorová 98 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 30.3 445.00
6 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 30.5 432.00
7 Natálie OravcováNatálie Oravcová 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 30.6 425.00
8 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 30.9 405.00
9 Simona NovákováSimona Nováková 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 30.9 405.00
10 Kateřina ŠpieglováKateřina Špieglová 01 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 31.1 393.00
11 Kateřina KosířováKateřina Kosířová 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 31.8 349.00
12 Barbora ČechováBarbora Čechová 02 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 31.9 343.00
13 Alice Anna ŠumberováAlice Anna Šumberová 01 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 32.2 325.00
14 Zuzana ZlámalováZuzana Zlámalová 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 32.4 314.00
15 Barbora BurianováBarbora Burianová 99 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 35.1 176.00
Pavlína HlobilováPavlína Hlobilová 98 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž DNS
Lucie KalamárováLucie Kalamárová 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž DNS
Celkem 17 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BartůsekTomáš Bartůsek 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 54.6 609.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 54.8 601.00
3 Josef KroulJosef Kroul 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 56.1 550.00
4 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 98 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 57.7 490.00
5 David JetelinaDavid Jetelina 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 58.0 479.00
6 Radek StratilRadek Stratil 99 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 59.1 439.00
7 Lukáš FojtíkLukáš Fojtík 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 59.2 436.00
8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 59.8 415.00
9 Tomáš ZakopalTomáš Zakopal 98 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 60.0 408.00
10 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 60.8 382.00
11 Martin AndrleMartin Andrle 00 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 62.4 331.00
12 Mikuláš LukašíkMikuláš Lukašík 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 63.4 301.00
David SteinbacherDavid Steinbacher 00 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora TvarůžkováBarbora Tvarůžková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 2:43.2 537.00
2 Eva UrbáškováEva Urbášková 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 2:46.2 504.00
3 Simona NovákováSimona Nováková 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 2:47.6 489.00
4 Barbora KahajováBarbora Kahajová 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 2:49.9 465.00
5 Markéta ZajacováMarkéta Zajacová 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 2:50.1 463.00
6 Michaela DittrichováMichaela Dittrichová 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 2:50.6 457.00
7 Petra NovákováPetra Nováková 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 2:51.9 444.00
8 Lucie KřížkováLucie Křížková 99 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 2:56.3 400.00
9 Beáta HamplováBeáta Hamplová 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 2:56.5 398.00
10 Ludmila HanákováLudmila Hanáková 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 3:00.3 362.00
11 Tereza MiltováTereza Miltová 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 3:04.1 328.00
12 Vendula SakmarováVendula Sakmarová 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 3:05.5 316.00
13 Tereza SkalskáTereza Skalská 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 3:12.5 258.00
14 Denisa StavinohováDenisa Stavinohová 99 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 3:22.4 185.00
15 Anna ŠťastnáAnna Šťastná 00 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 5:16.0
Nikol DrábkováNikol Drábková 01 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž DNS
Sára ZapletalováSára Zapletalová 02 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš OdstrčilTomáš Odstrčil 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 4:28.2 756.00
2 Ondřej ZavadilOndřej Zavadil 98 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 4:33.0 725.00
3 Michal CupákMichal Cupák 98 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 4:33.4 722.00
4 David MoravecDavid Moravec 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 4:33.7 720.00
5 Erik JungerErik Junger 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 4:48.8 626.00
6 Adam ŠtibranyAdam Štibrany 00 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 4:49.5 622.00
7 Radek LiškaRadek Liška 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 4:51.3 611.00
8 Jan SedláčekJan Sedláček 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 4:52.0 607.00
9 Roman ZlámalRoman Zlámal 98 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 4:52.7 602.00
10 Patrik MalošíkPatrik Malošík 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 4:54.3 593.00
11 Petr FojtaPetr Fojta 98 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 5:12.1 492.00
12 Lukáš FojtíkLukáš Fojtík 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 5:14.6 479.00
13 Patrik MikulášekPatrik Mikulášek 01 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 5:17.0 466.00
14 Šimon VyhlídŠimon Vyhlíd 01 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 5:32.0 390.00
Michal PotočiarMichal Potočiar 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž DNS
Celkem 15 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartůsek, Janků, Junger, Porupka Bartůsek, Janků, Junger, Porupka 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 2:15.9 1160.0
2 Březka, Hamrla, Legát, Stratil Březka, Hamrla, Legát, Stratil 98 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 2:16.3 1155.0
3 Jetelina, Sedláček, Smolka, Zakopal Jetelina, Sedláček, Smolka, Zakopal 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 2:20.4 1104.0
4 Beneš, Janíček, Miškovský, Zábojník Beneš, Janíček, Miškovský, Zábojník 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 2:24.0 1059.0
5 Liška, Mašík, Vodák, Zlámal Liška, Mašík, Vodák, Zlámal 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 2:27.4 1019.0
Horský, Hudeček, Navrátil, Novotný Horský, Hudeček, Navrátil, Novotný 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž DNS
Andrle, Fojtík, Chmelař, Štibrany Andrle, Fojtík, Chmelař, Štibrany 00 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově DNS
Celkem 7 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dittrichová, Němečková, Tvarůžková, Zlámalová Dittrichová, Němečková, Tvarůžková, Zlámalová 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 2:48.4 782.00
2 Klapilová, Rozsypalová, Vítovská, Zajacová Klapilová, Rozsypalová, Vítovská, Zajacová 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 2:50.1 765.00
3 Chmelíková, Kantorová, Nováková, Zbořilová Chmelíková, Kantorová, Nováková, Zbořilová 98 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 2:50.3 762.00
4 Burianová, Hanáková, Kaňová, Oravcová Burianová, Hanáková, Kaňová, Oravcová 99 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 2:54.2 722.00
5 Adamčíková, Stavinohová, Vičanová, Zapletalová Adamčíková, Stavinohová, Vičanová, Zapletalová 00 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 2:55.0 714.00
6 Čechová, Sochorová, Šťastná, Vymětalová Čechová, Sochorová, Šťastná, Vymětalová 02 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 3:02.3 642.00
Horáková, Jurmanová, Kahajová, Kosířová Horáková, Jurmanová, Kahajová, Kosířová 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž DNS
Křížková, Matulíková, Šumberová, Švecová Křížková, Matulíková, Šumberová, Švecová 99 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... DNS
Gabková, Kocourková, Skalská, Voráčová Gabková, Kocourková, Skalská, Voráčová 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.92 Body
1 Prokop ŠvábíkProkop Švábík
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
99 1.76 593.00
2 Albert LegátAlbert Legát
SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž
98 1.76 593.00
3 Zbyněk ZábojníkZbyněk Zábojník
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
00 1.76 593.00
4 Jakub SchorníkJakub Schorník
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
00 1.68 528.00
5 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž
98 1.64 496.00
6 Marek PlachýMarek Plachý
Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž
01 1.56 434.00
7 Filip SrnecFilip Srnec
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
01 1.52 404.00
8 Filip HorákFilip Horák
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
00 1.52 404.00
9 Antonín FranekAntonín Franek
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
99 1.52 404.00
10 Jakub KusalaJakub Kusala
Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž
01 1.48 374.00
Daniel DočkalDaniel Dočkal
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
00 DNS
Patrik TrampotaPatrik Trampota
Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž
01 DNS
Alex DuženkovAlex Duženkov
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
01 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.88 Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
98 1.60 736.00
2 Barbora SotákováBarbora Sotáková
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
01 1.48 599.00
3 Aneta GregůrkováAneta Gregůrková
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
98 1.40 512.00
4 Markéta JuřicováMarkéta Juřicová
Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog...
00 1.36 470.00
5 Adéla AdamčíkováAdéla Adamčíková
Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog...
00 1.32 429.00
6 Simona VymětalováSimona Vymětalová
Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ...
01 1.32 429.00
7 Barbora BurianováBarbora Burianová
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
99 1.28 389.00
8 Daniela KaňováDaniela Kaňová
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
00 1.28 389.00
9 Kateřina MatulíkováKateřina Matulíková
Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog...
99 1.28 389.00
10 Nina RatajskáNina Ratajská
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
00 1.28 389.00
11 Eva SklenaříkováEva Sklenaříková
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
01 1.28 389.00
12 Zuzana VeverkováZuzana Veverková
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
00 1.28 389.00
13 Kateřina ŠpieglováKateřina Špieglová
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
01 1.24 350.00
14 Vendula KoňaříkováVendula Koňaříková
Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ...
01
15 Veronika KynčlováVeronika Kynčlová
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
02
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PlánkaMichal Plánka
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
98 5.61 504.00
2 Albert LegátAlbert Legát
SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž
98 5.56 494.00
3 Zbyněk ZábojníkZbyněk Zábojník
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
00 5.50 481.00
4 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž
98 5.50 481.00
5 Filip SrnecFilip Srnec
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
01 5.42 465.00
6 Jan ChmelařJan Chmelař
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
01 5.31 443.00
7 Jakub TalafantJakub Talafant
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
99 5.09 400.00
8 Jan SedláčekJan Sedláček
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
99 5.08 398.00
9 Roman ZlámalRoman Zlámal
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
98 5.08 398.00
10 David JetelinaDavid Jetelina
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
00 5.00 382.00
11 Tomáš BartůsekTomáš Bartůsek
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
01 4.73 332.00
Filip JaníčekFilip Janíček
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
98 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
98 5.04 570.00
2 Eva UrbáškováEva Urbášková
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
99 4.61 456.00
3 Natálie OravcováNatálie Oravcová
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
01 4.52 433.00
4 Katka NěmečkováKatka Němečková
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
00 4.44 413.00
5 Markéta JuřicováMarkéta Juřicová
Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog...
00 4.42 408.00
6 Sára ZapletalováSára Zapletalová
Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog...
02 4.22 359.00
7 Hanka KaňováHanka Kaňová
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
01 4.21 357.00
8 Aneta GregůrkováAneta Gregůrková
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
98 4.20 355.00
9 Hana KlimentováHana Klimentová
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
98 4.16 345.00
10 Veronika KlapilováVeronika Klapilová
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
00 4.14 340.00
11 Markéta HorákováMarkéta Horáková
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
01 4.12 336.00
12 Michaela MaděrováMichaela Maděrová
Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog...
00 4.10 331.00
13 Sára VítovskáSára Vítovská
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
01 4.09 329.00
14 Barbora ČechováBarbora Čechová
Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ...
02 3.84 272.00
15 Anna LorencováAnna Lorencová
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
02 3.56 212.00
Anna ŠťastnáAnna Šťastná
Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ...
00 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslava JurmanováMiroslava Jurmanová
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
99 09.82 518.00
2 Hana KlimentováHana Klimentová
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
98 09.72 511.00
3 Michaela DittrichováMichaela Dittrichová
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
02 08.59 438.00
4 Ema JirouškováEma Jiroušková
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
99 08.14 408.00
5 Sára RegináčováSára Regináčová
Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog...
99 07.90 393.00
6 Tereza KosatíkováTereza Kosatíková
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
01 07.84 389.00
7 Jitka SelingerováJitka Selingerová
Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog...
00 07.81 387.00
8 Beáta HamplováBeáta Hamplová
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
02 07.67 378.00
9 Vendula JuráškováVendula Jurášková
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
01 07.61 374.00
10 Vendula KoňaříkováVendula Koňaříková
Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ...
01 07.14 344.00
11 Zuzana VáclavkováZuzana Václavková
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
00 07.03 337.00
12 Anna LorencováAnna Lorencová
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
02 06.81 323.00
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KasalaJakub Kasala
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
99 12.18 617.00
2 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž
98 11.10 552.00
3 Antonín FranekAntonín Franek
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
99 11.08 551.00
4 Jakub TalafantJakub Talafant
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
99 10.92 541.00
5 Tomáš TvrdoňTomáš Tvrdoň
SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž
00 10.16 495.00
6 Jakub NovákJakub Novák
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
99 09.88 478.00
7 Marek PlachýMarek Plachý
Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž
01 09.82 475.00
8 Tomáš ZakopalTomáš Zakopal
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
98 09.79 473.00
9 Aleš StuchlíkAleš Stuchlík
Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro...
00 09.53 457.00
10 Tomáš JankůTomáš Janků
VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově
98 09.28 443.00
11 Jakub KoukalJakub Koukal
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
00 09.21 438.00
12 Daniel DočkalDaniel Dočkal
Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov
00 08.72 409.00
David RubýDavid Rubý
Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž
99 DNS
Celkem 13 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jakub NovákJakub Novák 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0478
Šimon VyhlídŠimon Vyhlíd 01 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0000
David RubýDavid Rubý 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0663
Martin ŘihákMartin Řihák 98 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0000
Tomáš PotočiarTomáš Potočiar 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0586
Bronislav MašíkBronislav Mašík 98 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
David MoravecDavid Moravec 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0720
David SteinbacherDavid Steinbacher 00 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0000
Patrik MikulášekPatrik Mikulášek 01 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0466
Michal PotočiarMichal Potočiar 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0000
Marek PlachýMarek Plachý 01 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0909
Jakub KusalaJakub Kusala 01 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0374
Patrik TrampotaPatrik Trampota 01 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0000
Tomáš VodákTomáš Vodák 98 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
Adam HamrlaAdam Hamrla 98 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0000
Jakub NavrátilJakub Navrátil 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0643
Patrik MalošíkPatrik Malošík 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 1236
Radek StratilRadek Stratil 99 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0439
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0415
Mikuláš LukašíkMikuláš Lukašík 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0000
Petr FojtaPetr Fojta 98 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0492
Roman LužnýRoman Lužný 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0000
Albert LegátAlbert Legát 98 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 1087
Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 98 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0977
Tomáš TvrdoňTomáš Tvrdoň 00 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 0495
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 SŠ - COPT KroměřížSŠ - COPT Kroměříž 1707
Josef KroulJosef Kroul 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0550
Patrik JanovskýPatrik Janovský 99 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0000
Matěj KubíčekMatěj Kubíček 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0382
David LoučkaDavid Loučka 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
Filip JaníčekFilip Janíček 98 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0643
Richard MiškovskýRichard Miškovský 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0549
Ondřej ZavadilOndřej Zavadil 98 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0725
Michal CupákMichal Cupák 98 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0722
Zbyněk ZábojníkZbyněk Zábojník 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 1074
Michal PlánkaMichal Plánka 98 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0504
Aleš StuchlíkAleš Stuchlík 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0457
Petr BenešPetr Beneš 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 1059
Tomáš JankůTomáš Janků 98 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0624
Erik JungerErik Junger 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Jan ChmelařJan Chmelař 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0443
Tomáš BartůsekTomáš Bartůsek 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 1769
Martin AndrleMartin Andrle 00 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Lukáš FojtíkLukáš Fojtík 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0436
Pavel SmolkaPavel Smolka 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0624
Ondřej EgnerOndřej Egner 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0159
David JetelinaDavid Jetelina 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 1965
Dominik ŠevčíkDominik Ševčík 01 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0000
Tomáš ZakopalTomáš Zakopal 98 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0881
Jan SedláčekJan Sedláček 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 1005
Tomáš OdstrčilTomáš Odstrčil 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0756
Daniel DočkalDaniel Dočkal 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0000
Filip HorskýFilip Horský 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
Filip HorákFilip Horák 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0404
Jakub KasalaJakub Kasala 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0617
Martin NovotnýMartin Novotný 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0683
Petr HudečekPetr Hudeček 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 1304
Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 98 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0490
Roman ZlámalRoman Zlámal 98 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 1000
Radek LiškaRadek Liška 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 1630
Jakub SchorníkJakub Schorník 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0528
Prokop ŠvábíkProkop Švábík 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0593
Jakub TalafantJakub Talafant 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0941
Jakub KoukalJakub Koukal 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0438
Jakub PorupkaJakub Porupka 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0663
Adam ŠtibranyAdam Štibrany 00 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0622
Erik JungerErik Junger 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0626
David HoráčekDavid Horáček 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Filip SrnecFilip Srnec 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0869
Alex DuženkovAlex Duženkov 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Antonín FranekAntonín Franek 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0955
Celkem 71 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Denisa StavinohováDenisa Stavinohová 99 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0185
Lucie KřížkováLucie Křížková 99 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0400
Markéta JuřicováMarkéta Juřicová 00 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0878
Kateřina MatulíkováKateřina Matulíková 99 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0000
Michaela MaděrováMichaela Maděrová 00 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0000
Sára RegináčováSára Regináčová 99 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0393
Jitka SelingerováJitka Selingerová 00 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0387
Kristýna ZichalováKristýna Zichalová 98 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0348
Lucie KalamárováLucie Kalamárová 99 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0000
Pavlína HlobilováPavlína Hlobilová 98 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0000
Nikol DrábkováNikol Drábková 01 Obchodní akademie KroměřížObchodní akademie Kroměříž 0000
Zuzana VeverkováZuzana Veverková 00 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0997
Anna ŠťastnáAnna Šťastná 00 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 0000
Tereza MiltováTereza Miltová 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0328
Michaela UherováMichaela Uherová 00 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 0000
Simona VymětalováSimona Vymětalová 01 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 0960
Barbora SochorováBarbora Sochorová 01 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 0458
Sophie MalošíkováSophie Malošíková 01 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 0000
Barbora ČechováBarbora Čechová 02 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 1257
Vendula KoňaříkováVendula Koňaříková 01 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 0344
Denisa VeseláDenisa Veselá 02 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 0000
Hanka KaňováHanka Kaňová 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 1019
Eva SklenaříkováEva Sklenaříková 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0824
Natálie OravcováNatálie Oravcová 01 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0858
Barbora BurianováBarbora Burianová 99 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 1287
Vendula SakmarováVendula Sakmarová 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0000
Ludmila HanákováLudmila Hanáková 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0362
Zuzana VáclavkováZuzana Václavková 00 Arcibiskupské gymnázium KroměřížArcibiskupské gymnázium Kro... 0337
Zuzana ZlámalováZuzana Zlámalová 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
Kateřina KosířováKateřina Kosířová 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0855
Markéta HorákováMarkéta Horáková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0506
Katka NěmečkováKatka Němečková 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0892
Barbora TvarůžkováBarbora Tvarůžková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0537
Michaela DittrichováMichaela Dittrichová 02 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 1220
Barbora KahajováBarbora Kahajová 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0465
Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0599
Aneta GregůrkováAneta Gregůrková 98 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0867
Nina RatajskáNina Ratajská 00 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
Miroslava JurmanováMiroslava Jurmanová 99 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0518
Tereza KosatíkováTereza Kosatíková 01 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 0000
Karolína KantorováKarolína Kantorová 98 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 1080
Barbora SochorováBarbora Sochorová 01 Střední zdravotnická škola KroměřížStřední zdravotnická škola ... 0000
Jana ChmelíkováJana Chmelíková 98 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0762
Natálie GabkováNatálie Gabková 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Leona VoráčováLeona Voráčová 01 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0405
Kristýna KocourkováKristýna Kocourková 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Simona NovákováSimona Nováková 99 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0489
Lucie ZbořilováLucie Zbořilová 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Tereza SkalskáTereza Skalská 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 1306
Veronika KynčlováVeronika Kynčlová 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Beáta HamplováBeáta Hamplová 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0776
Anna LorencováAnna Lorencová 02 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0000
Hana KlimentováHana Klimentová 98 VPŠ a SPŠ MV v HolešověVPŠ a SPŠ MV v Holešově 0856
Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0635
Markéta ZajacováMarkéta Zajacová 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 1098
Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 1537
Sára VítovskáSára Vítovská 01 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0544
Kateřina ŠpieglováKateřina Špieglová 01 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0350
Petra NovákováPetra Nováková 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0000
Eva UrbáškováEva Urbášková 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0960
Daniela KaňováDaniela Kaňová 00 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0389
Vendula JuráškováVendula Jurášková 01 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0374
Ema JirouškováEma Jiroušková 99 Gymnázium L. Jaroše HolešovGymnázium L. Jaroše Holešov 0408
Lucie VičanováLucie Vičanová 00 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 1015
Adéla AdamčíkováAdéla Adamčíková 00 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 1751
Alice Anna ŠumberováAlice Anna Šumberová 01 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0000
Simona ŠvecováSimona Švecová 01 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0000
Sára ZapletalováSára Zapletalová 02 Vyšší odborná škola pedagogická KroměřížVyšší odborná škola pedagog... 0881
Celkem 69 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Kroměříž{8} 7607
2 SŠ - COPT Kroměříž{8} 7491
3 VPŠ a SPŠ MV v Holešově{8} 7485
4 Arcibiskupské gymnázium Kroměříž{8} 6665
5 Gymnázium L. Jaroše Holešov{8} 6411
6 Obchodní akademie Kroměříž{8} 3718
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 VPŠ a SPŠ MV v Holešově{8} 6671
2 Gymnázium Kroměříž{8} 6459
3 Gymnázium L. Jaroše Holešov{8} 6295
4 Vyšší odborná škola pedagogická Kroměříž{8} 5890
5 Arcibiskupské gymnázium Kroměříž{8} 5015
6 Střední zdravotnická škola Kroměříž{8} 3019
7 Obchodní akademie Kroměříž{8} 348
Celkem 7 závodníků