výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Praha

Praha (22. 9. 2017)
Skok vysoký - Muži (pátek, 22.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin JanskýMartin Janský 990101 G. Nad ŠtolouG. Nad Štolou 1.76 593
2= Josef HavlasJosef Havlas 000101 G. Nad ŠtolouG. Nad Štolou 1.72 560
2= Jonas MagendansJonas Magendans 010101 G. J. KepleraG. J. Keplera 1.72 560
2= Matyáš ŠmejkalMatyáš Šmejkal 000101 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 1.72 560
1 Jakub FiřtJakub Fiřt 000101 Smíchovská SPŠSmíchovská SPŠ 1.76 593
2= Štěpán SpilkaŠtěpán Spilka 000101 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1.64 496
2= Matěj KavanMatěj Kavan 980101 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 1.64 496
Skok vysoký - Ženy (pátek, 22.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Barbora HložkováBarbora Hložková 015101 G. Nad ŠtolouG. Nad Štolou 1.56 689
1= Kateřina BaldováKateřina Baldová 015101 G. ArabskáG. Arabská 1.56 689
1= Sofie ŠámalováSofie Šámalová 015101 G. OmskáG. Omská 1.56 689
1 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 00 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1.48 599
2 Karla BrůhováKarla Brůhová 005101 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 1.44 555
3= Adéla HorákováAdéla Horáková 01 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1.40 512
3= Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 1.40 512
Skok daleký - Muži (pátek, 22.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák 990101 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 6.15 619
2 Martin JanskýMartin Janský 990101 G. Nad ŠtolouG. Nad Štolou 5.90 565
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka 980101 G. U Lib. zámkuG. U Lib. zámku 5.84 552
1 Robert MouchaRobert Moucha 010101 G. J. HeyrovskéhoG. J. Heyrovského 5.83 550
2 Daniel KesslerDaniel Kessler 000101 G. J. HeyrovskéhoG. J. Heyrovského 5.42 465
3 Jan VinšJan Vinš 970101 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 5.28 437
Skok daleký - Ženy (pátek, 22.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie SmejkalováNatálie Smejkalová 025101 G. OmskáG. Omská 4.89 530
2 Michela KovandováMichela Kovandová 995101 G. Nad ŠtolouG. Nad Štolou 4.76 495
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 015101 G. ArabskáG. Arabská 4.68 474
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995909 G. OpatovG. Opatov 5.27 634
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015000 G. OpatovG. Opatov 5.02 565
3 Nikola NagyováNikola Nagyová 995909 OA HovorčovickáOA Hovorčovická 4.71 482
Vrh koulí 3kg - Ženy (pátek, 22.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karla BrůhováKarla Brůhová 005101 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 12.70 707
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015000 G. OpatovG. Opatov 11.70 641
3 Tereza BíláTereza Bílá 01 G. Nad KavalírkouG. Nad Kavalírkou 09.68 509
1 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 015101 G. U Lib. zámkuG. U Lib. zámku 11.04 598
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová 995101 G. Nad ŠtolouG. Nad Štolou 10.03 531
3 Kateřina FialováKateřina Fialová 005101 G. Nad ŠtolouG. Nad Štolou 09.66 507
Vrh koulí 5kg - Muži (pátek, 22.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan CvrčekJan Cvrček 980101 G. J. HeyrovskéhoG. J. Heyrovského 11.52 577
2 Jan KoblasaJan Koblasa 980101 SPŠST PanskáSPŠST Panská 11.03 548
3 Tomáš PluháčekTomáš Pluháček 980101 SPŠS J. GočáraSPŠS J. Gočára 10.90 540
1 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 000101 G. LitoměřickáG. Litoměřická 13.93 724
2 Hynek HampelHynek Hampel 990101 G. ÚstavníG. Ústavní 13.51 698
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 010101 SZŠ RuskáSZŠ Ruská 12.77 653