výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Praha

Praha (22. 9. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Marková, Tereza 01 OA Hovorčovická 1602,00
2 Konrátová, Karolína 00 G. Nad Štolou 1579,00
3 Petrásková, Veronika 00 G. Nad Kavalírkou 1450,00
4 Šámalová, Sofie 01 G. Omská 1419,00
5 Duchoňová, Andrea 99 G. Opatov 1381,00
6 Cukerová, Maria 01 G. Nad Štolou 1380,00
7 Dufková, Iveta 01 G. Opatov 1366,00
8 Janovský, Jan 99 G. Nad Štolou 1355,00
9 Horejš, Ondřej 01 SZŠ Ruská 1354,00
10 Hanuš, Petr 02 G. Arabská 1341,00
11 Fiřt, Jakub 00 Smíchovská SPŠ 1318,00
12 Čižinská, Veronika 02 G. Nad Štolou 1306,00
13 Brůhová, Karla 00 SPŠS J. Gočára 1262,00
14 Krofta, Jakub 00 G. Litoměřická 1260,00
15 Faměra, Martin 02 G. Arabská 1249,00
16 Krivák, Dominik 99 SZŠ Ruská 1248,00
17 Pešťák, Tomáš 00 G. Litoměřická 1245,00
18 Malošková, Alžběta 00 G. Nad Kavalírkou 1244,00
19 Kačerovská, Klára 00 G. U Lib. zámku 1226,00
20 Moucha, Robert 01 G. J. Heyrovského 1211,00
21 Šínová, Adéla Nela 01 G. Opatov 1206,00
22 Baldová, Kateřina 01 G. Arabská 1203,00
23 Cvrček, Jan 98 G. J. Heyrovského 1194,00
24 Patočková, Barbora 99 G. Arabská 1194,00
25 Mašata, Matěj 01 G. Nad Kavalírkou 1177,00
26 Mezihoráková, Hana 01 G. Nad Kavalírkou 1167,00
27 Ornst, Martin 01 SZŠ Ruská 1161,00
28 Janský, Martin 99 G. Nad Štolou 1158,00
29 Prunar, Jakub 10 G. Arabská 1157,00
30 Fliegel, Jakub 00 G. Litoměřická 1155,00
31 Málek, Vít 01 G. U Lib. zámku 1152,00
32 Macháček, Filip 01 Smíchovská SPŠ 1146,00
33 Müllernová, Aneta 01 G. Omská 1138,00
34 Ťupová, Magdalena 01 G. Ústavní 1136,00
35 Hampel, Hynek 99 G. Ústavní 1135,00
36 Procházka, Jakub 98 G. U Lib. zámku 1134,00
37 Gorski, Filip 01 G. Litoměřická 1110,00
38 Kessler, Daniel 00 G. J. Heyrovského 1104,00
39 Zasadil, Jan 02 G. Nad Štolou 1093,00
40 Polena, Vojta 01 G. J. Keplera 1076,00
41 Nagyová, Nikola 99 OA Hovorčovická 1073,00
42 Jabůrek, Ondřej 01 G. Ústavní 1072,00
43 Auředníková, Barbora 01 G. U Lib. zámku 1070,00
44 Novotný, David 01 G. Nad Kavalírkou 1069,00
45 Dostál, Radim 02 G. Nad Štolou 1052,00
46 Souček, Šimon 99 G. Nad Kavalírkou 1052,00
47 Smejkalová, Natálie 02 G. Omská 1042,00
48 Králová, Veronika 99 G. J. Keplera 1037,00
49 Baxová, Amanda 00 G. Nad Kavalírkou 1031,00
50 Rusek, Jakub 99 G. Nad Štolou 1030,00
51 Škoda, Petr 99 G. Litoměřická 1019,00
52 Padevět, Miloš 00 SPŠST Panská 1018,00
53 Horáková, Adéla 01 G. Nad Kavalírkou 1015,00
54 Strnadová, Viktorie 01 SZŠ Ruská 999,00
55 Pácalová, Petra 02 SZŠ Ruská 997,00
56 Foltýn, Jakub 01 G. Ústavní 990,00
57 Černík, Matěj 00 G. Litoměřická 989,00
58 Kulda, Filip 00 Smíchovská SPŠ 985,00
59 Nováková, Lenka 18 Karlínské g. 982,00
60 Krenek, Filip 02 SPŠS J. Gočára 982,00
61 Krasanovská, Andrea 01 SZŠ Ruská 960,00
62 Magendans, Jonas 01 G. J. Keplera 960,00
63 Kovandová, Jana 00 G. Nad Štolou 951,00
64 Menclová, Valentina 01 G. Opatov 948,00
65 Věcek, Jan 12 G. Arabská 947,00
66 Adamík, Jakub 99 G. Ústavní 947,00
67 Kára, Jaroslav 15 Karlínské g. 941,00
68 Miřácký, David 00 G. U Lib. zámku 939,00
69 Neumann, Radek 01 Smíchovská SPŠ 932,00
70 Mansfeld, Miroslav 98 G. Litoměřická 931,00
71 Varga, Ádám 00 G. Ústavní 930,00
72 Helmich, Václav 99 SPŠST Panská 929,00
73 Kavan, Matěj 98 SPŠS J. Gočára 913,00
74 Havlas, Josef 00 G. Nad Štolou 905,00
75 Vinš, Jan 97 SPŠS J. Gočára 901,00
76 Achedžak, Anton 02 G. J. Nerudy 898,00
77 Hospodka, David 99 G. Nad Kavalírkou 892,00
78 Procházková, Nikola 01 Educanet 874,00
79 Konieczny, Jan 99 SPŠS J. Gočára 873,00
80 Zahradníčková, Jana 00 SPŠS J. Gočára 869,00
81 Tomšú, Marek 00 G. Ústavní 867,00
82 Novotný, Karel 01 G. J. Heyrovského 865,00
83 Barnoky, Emma 01 G. J. Keplera 862,00
84 Kvapil, Daniel 99 G. J. Keplera 862,00
85 Majoberová, Viktorie 00 G. Nad Kavalírkou 861,00
86 Novotná, Natálie 98 G. Ústavní 861,00
87 Hrachová, Eliška 02 G. U Lib. zámku 850,00
88 Macháček, Martin 01 G. J. Keplera 848,00
89 Moska, Tomáš 98 G. J. Keplera 847,00
90 Jedlička, Lukáš 21 G. Arabská 841,00
91 Špačková, Tereza 00 G. Ústavní 840,00
92 Spilka, Štěpán 00 G. Nad Kavalírkou 835,00
93 Ageeva, Kristýna 02 OA Hovorčovická 832,00
94 Carvan, Lukáš 99 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 829,00
95 Floriánová, Kateřina 99 G. Omská 826,00
96 Svoboda, Boleslav 99 SPŠST Panská 819,00
97 Komárková, Kristýna 00 SZŠ Ruská 816,00
98 Nováková, Anna 01 G. Omská 803,00
99 Bucková, Šárka 01 SPŠS J. Gočára 800,00
100 Šterbák, Daniel 01 G. Nad Kavalírkou 798,00
101 Bartoněk, Filip 00 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 795,00
102 Kadlecová, Kristýna 99 SPŠS J. Gočára 790,00
103 Nosek, Jáchym 00 G. U Lib. zámku 790,00
104 Celecká, Klára 02 G. J. Keplera 788,00
105 Jeszik, Petr 99 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 783,00
106 Surjomartono, David 00 G. Ústavní 780,00
107 Kavková, Kristýna 99 G. U Lib. zámku 777,00
108 Rychmanová, Anna 01 SPŠS J. Gočára 771,00
109 Řezáčová, Karin 01 G. Opatov 771,00
110 Ehrenberger, Adam 01 G. Nad Kavalírkou 766,00
111 Janský, Martin 99 G. Nad Štolou 763,00
112 Mrkvičková, Anna 98 G. Ústavní 758,00
113 Chudá, Eliška 01 G. U Lib. zámku 756,00
114 Zítek, Vojtěch 01 G. J. Heyrovského 746,00
115 Havlíková, Magdaléna 01 SPŠS J. Gočára 736,00
116 Škrle, Jan 27 G. Arabská 724,00
117 Poul, Jan 98 SPŠS J. Gočára 704,00
118 Luhan, Václav 99 SPŠST Panská 700,00
119 Merta, Vilém 00 G. J. Nerudy 698,00
120 Immer, Marek 01 G. Arabská 697,00
121 Rejka, Kryštof 02 G. Ústavní 691,00
122 Janovská, Markéta 01 SPŠS J. Gočára 690,00
123 Štoglová, Karolína 02 G. Nad Kavalírkou 690,00
124 Hložková, Barbora 01 G. Nad Štolou 689,00
125 Groessl, Oliver 02 G. U Lib. zámku 689,00
126 Urban, Jan 97 PTK Laudova 688,00
127 Křížová, Tereza 24 Karlínské g. 687,00
128 Tůma, Filip 01 G. Ústavní 686,00
129 Kuban, Ondřej 01 G. Arabská 681,00
130 Hejcman, Šimon 01 SZŠ Ruská 679,00
131 Škvorová, Adéla 01 G. J. Nerudy 677,00
132 Urban, Matyáš 00 G. J. Keplera 677,00
133 Vavříková, Adéla 98 G. J. Keplera 676,00
134 Herian, Petr 00 SPŠST Panská 660,00
135 Skalický, Lukáš 00 Smíchovská SPŠ 659,00
136 Fučík, Petr 02 SPŠST Panská 657,00
137 Mravčíková, Magdalena 01 G. Ústavní 645,00
138 Vevera, Matěj 31 Karlínské g. 645,00
139 Řezáč, Martin 00 G. Nad Kavalírkou 644,00
140 Herian, Ondřej 00 SPŠST Panská 644,00
141 Kubák, David 01 SZŠ Ruská 633,00
142 Vácha, Ben 00 G. J. Keplera 627,00
143 Pospěchová, Klára 02 G. Ústavní 624,00
144 Schwarz, Tonda 01 G. J. Keplera 622,00
145 Boček, Lukáš 98 G. U Lib. zámku 611,00
146 Měšťan, Ondřej 01 G. Ústavní 610,00
147 Václavík, Pavel 00 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 608,00
148 Šedá, Pavlína 03 G. Omská 599,00
149 Hrubeš, Jan 01 G. J. Heyrovského 596,00
150 Zajíčková, Barbora 07 Karlínské g. 587,00
151 Kunická, Kristýna 99 G. Ústavní 586,00
152 Chaloupková, Květa 02 G. J. Keplera 583,00
153 Mička, Ondřej 27 G. Arabská 576,00
154 Vojtovič, Adam 99 G. J. Heyrovského 575,00
155 Serafin, Oliver 02 Smíchovská SPŠ 573,00
156 Fialová, Linda 00 G. J. Nerudy 564,00
157 Šmejkal, Matyáš 00 SZŠ Ruská 560,00
158 Minková, Barbora 01 G. Omská 558,00
159 Karník, Adam 01 SPŠS J. Gočára 556,00
160 Pop, Vasyl 98 PTK Laudova 548,00
161 Koblasa, Jan 98 SPŠST Panská 548,00
162 Bukhbat, Zaya 00 OA Hovorčovická 541,00
163 Pluháček, Tomáš 98 SPŠS J. Gočára 540,00
164 Košťálová, Kristýna 00 G. Opatov 538,00
165 Mentberger, Matouš 01 G. U Lib. zámku 532,00
166 Kovandová, Michaela 99 G. Nad Štolou 531,00
167 Sedlák, Petr 00 SZŠ Ruská 529,00
168 Pujman, Štěpán 98 Smíchovská SPŠ 528,00
169 Mahler, Gabriel 00 G. J. Keplera 520,00
170 Uhrová, Tereza 00 G. Arabská 518,00
171 Benda, Stanislav 02 Smíchovská SPŠ 518,00
172 Havlová, Eliška 01 G. Omská 513,00
173 Fialová, Kateřina 02 G. Nad Štolou 512,00
174 Elis, Adam 99 G. Nad Kavalírkou 512,00
175 Tichý, Václav 99 G. U Lib. zámku 512,00
176 Kratochvíl, Lukáš 15 Karlínské g. 509,00
177 Bílá, Tereza 01 G. Nad Kavalírkou 509,00
178 Ježek, Vojtěch 99 G. Nad Štolou 507,00
179 Fialová, Kateřina 00 G. Nad Štolou 507,00
180 Sauerová, Tereza 01 G. Omská 504,00
181 Feiburg, Jan 00 G. J. Heyrovského 503,00
182 Kvasnička, Matěj 26 Karlínské g. 502,00
183 Šedá, Pavlína 02 G. Omská 497,00
184 Kovandová, Michela 99 G. Nad Štolou 495,00
185 Blahová, Pavla 01 G. Nad Kavalírkou 495,00
186 Kříček, Matěj 97 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 493,00
187 Přibylová, Nicole 02 G. Arabská 493,00
188 Pospíšil, Stanislav 00 G. U Lib. zámku 490,00
189 Buřilová, Markéta 99 G. U Lib. zámku 489,00
190 Drda, Tadeáš 99 SZŠ Ruská 484,00
191 Šimáček, Jaroslav 98 G. Litoměřická 483,00
192 Nešněra, Jan 99 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 480,00
193 Syručková, Pavlína 02 G. MVV Kuncova 479,00
194 Halenčák, Jakub Adam 98 SPŠS J. Gočára 475,00
195 Zedníková, Veronika 01 G. Arabská 474,00
196 Dostál, Ivan 02 G. Nad Štolou 473,00
197 Hafijak, Kevin 98 Educanet 472,00
198 Hailová, Kateřina 99 OA Hovorčovická 472,00
199 Holšánová, Tereza 00 Educanet 472,00
200 Katlinskaya, Diana 01 G. J. Nerudy 468,00
201 Khalaila, Adam 02 G. J. Nerudy 467,00
202 Linder, Michael 01 G. U Lib. zámku 464,00
203 Chládek, David 00 SZŠ Ruská 464,00
204 Mach, Matěj 00 SZŠ Ruská 459,00
205 Komínek, Lukáš 02 G. U Lib. zámku 459,00
206 Burianová, Sofie 99 G. MVV Kuncova 459,00
207 Žáková, Anna 99 G. Nad Kavalírkou 458,00
208 Dix, Anais 02 G. J. Nerudy 457,00
209 Hrtánková, Tereza 00 SZŠ Ruská 452,00
210 Horáková, Michaela 99 G. Omská 445,00
211 Kocourek, Jan 11 Karlínské g. 444,00
212 Dobiášová, Veronika 99 G. U Lib. zámku 442,00
213 Weiserová, Klára 00 G. Arabská 440,00
214 Bican, Tomáš 01 G. J. Nerudy 435,00
215 Dusil, Jan 99 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 434,00
216 Knížek, Roman 99 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 434,00
217 Černá, Anna 99 OA Hovorčovická 431,00
218 Tichá, Kateřina 00 SZŠ Ruská 430,00
219 Slabý, Daniel 00 Smíchovská SPŠ 429,00
220 Svobodová, Aneta 01 G. MVV Kuncova 429,00
221 Langrová, Anna 99 G. U Lib. zámku 429,00
222 Tenglerová, Valentina 12 Karlínské g. 428,00
223 Sanislo, Jonáš 02 SPŠST Panská 428,00
224 Serbin, Rostyslav 01 SPŠST Panská 423,00
225 Hodonská, Petra 02 G. Arabská 422,00
226 Morgan, Tomáš 14 G. Arabská 421,00
227 Vu, Ngoc Son 98 Educanet 421,00
228 Kadlec, Lukáš 01 G. J. Heyrovského 417,00
229 Horálková, Miriam 99 G. Nad Kavalírkou 416,00
230 Havlíková, Sára 01 Educanet 412,00
231 Klečková, Ivana 01 SPŠS J. Gočára 409,00
232 Vokoun, Tomáš 00 Smíchovská SPŠ 407,00
233 Turek, Pavel 00 Smíchovská SPŠ 406,00
234 Hrtánková, Helena 97 OA Hovorčovická 406,00
235 Kunayová, Charlotte 01 G. MVV Kuncova 405,00
236 Vyšín, Vojtěch 02 SPŠST Panská 404,00
237 Havláková, Kristýna 98 OA Hovorčovická 404,00
238 Petříková, Jana 00 G. Arabská 403,00
239 Kodytková, Lucie 02 G. Opatov 402,00
240 Svoboda, Jakub 00 SPŠS J. Gočára 400,00
241 Cabalková, Kristýna 02 G. Opatov 396,00
242 Aschermannová, Tereza 02 G. Omská 395,00
243 Burýšková, Laura 01 G. Arabská 394,00
244 Adámková, Vanda 99 SZŠ Ruská 392,00
245 Lexová, Markéta 02 G. Omská 392,00
246 Hrubá, Anežka 01 G. U Lib. zámku 389,00
247 Beloglazová, Serafina 00 SPŠS J. Gočára 389,00
248 Kvídová, Karolína 00 SZŠ Ruská 385,00
249 Váňa, Tomáš 00 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 385,00
250 Bittnar, Pavel 01 G. J. Keplera 383,00
251 Mařík, Tomáš 01 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 382,00
252 Richter, Laura 01 G. MVV Kuncova 380,00
253 Jeníková, Kristýna 21 Karlínské g. 379,00
254 Štefková, Marie 01 SZŠ Ruská 376,00
255 Rachová, Kateřina 00 G. Arabská 376,00
256 Rázgová, Agáta 00 G. J. Keplera 376,00
257 Rádl, Daniel 01 Smíchovská SPŠ 374,00
258 Starostka, Daniel 99 G. Litoměřická 373,00
259 Šach, Matěj 12 G. Arabská 373,00
260 Hošková, Veronika 02 G. MVV Kuncova 371,00
261 Jozič, Filip 00 Smíchovská SPŠ 371,00
262 Bukač, Michal 98 SZŠ Ruská 369,00
263 Zapletal, Vojtěch 99 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 366,00
264 Mašatová, Eliška 02 G. U Lib. zámku 366,00
265 Boháč, Jakub 98 SZŠ Ruská 360,00
266 Salajová, Ester 02 G. J. Keplera 359,00
267 Janoušek, Jakub 99 SPŠST Panská 357,00
268 Maříková, Klára 02 G. J. Nerudy 350,00
269 Kurečková, Eliška 02 G. J. Nerudy 350,00
270 Šmejkal, Karel 01 G. J. Keplera 349,00
271 Zmrzlá, Adéla 02 G. Nad Štolou 327,00
272 Slábek, Martin 00 Educanet 324,00
273 Gulková, Dominika 98 G. J. Keplera 324,00
274 Daněk, Jan 98 G. Nad Kavalírkou 317,00
275 Širokov, Anatoi 99 PTK Laudova 317,00
276 Hušpauer, Patrik 99 VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka 317,00
277 Švehla, Martin 00 Smíchovská SPŠ 317,00
278 Kadlec, Lukáš 02 G. J. Heyrovského 317,00
279 Rybková, Sára 02 G. Nad Štolou 315,00
280 Šulc, Viktor 99 Educanet 309,00
281 Tvrdá, Hana 01 G. J. Nerudy 302,00
282 Drncová, Eliška 01 G. Arabská 301,00
283 Hervert, Tomáš 00 Educanet 298,00
284 Burock, Daniel 00 PTK Laudova 295,00
285 Podstatová, Barbora 01 G. U Lib. zámku 278,00
286 Novysedláková, Lenka 01 Educanet 270,00
287 Turzik, Jindřich 00 Educanet 266,00
288 Pánek, Josef 00 SPŠS J. Gočára 261,00
289 Korba, Martin 02 G. J. Nerudy 255,00
290 Šroller, Lukáš 99 PTK Laudova 255,00
291 Vojta, Ondřej 00 SPŠST Panská 233,00
292 Markvartová, Ivona 01 SZŠ Ruská 223,00
293 Lehningová, Michaela 02 G. MVV Kuncova 207,00
294 Vojtová, Alena 00 Educanet 203,00
295 Bohuňková, Lucie 99 G. U Lib. zámku 198,00
296 Borisová, Viktorie 00 Educanet 194,00
297 Bulušek, Jan 00 Educanet 183,00
298 Kabeláčová, Natálie 01 G. MVV Kuncova 170,00
299 Holt, Michael 00 Educanet 168,00
300 Kubranová, Eva 01 Educanet 140,00
301 Koubek, Václav 99 SPŠST Panská 137,00
302 Černý, Patrik 99 SZŠ Ruská 128,00
303 Filimonová, Elizaveta 01 G. MVV Kuncova 94,00
304 Kharchenko, Elizaveta 00 Educanet 83,00
305 Potůček, Adam 00 PTK Laudova 0,00