Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj

Bílina (3. 10. 2017)

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 3.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.391.431.471.511.551.591.631.671.711.751.791.83 Body
1 Viktor LicekViktor Licek
Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ...
01 1.79 --OXXX 619
2 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
99 1.75 --OXXX 585
3 Adam RačkoAdam Račko
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
99 1.75 --OXXX 585
4 Jakub KopřivaJakub Kopřiva
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
99 1.75 --OXXX 585
5 Stanislav ŠťovíčekStanislav Šťovíček
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
99 1.63 --OXXX 488
6 Adam JanásekAdam Janásek
SPŠ a SOŠGS MostSPŠ a SOŠGS Most
99 1.63 --OXXX 488
7 Dmitro KolomiyetsDmitro Kolomiyets
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
00 1.63 --OXXX 488
8 Jan KostohryzJan Kostohryz
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
98 1.59 --OXXX 457
9 Milan TvrdíkMilan Tvrdík
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
99 1.55 --OXXX 426
10 Kryštof BesserKryštof Besser
Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ...
01 1.55 --OXXX 426
11 Pavel PaulPavel Paul
SPŠ a SOŠGS MostSPŠ a SOŠGS Most
00 1.47 --OXXX 367
12 Jakub JaržabekJakub Jaržabek
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
01 1.47 --OXXX 367
13 Jakub VitvarJakub Vitvar
SPŠ a SOŠGS MostSPŠ a SOŠGS Most
98 1.43 --OXXX 338
Ondřej KoštejnOndřej Koštejn
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
99 NM
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 3.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.651.70 Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
Gymnázium J. Jungmanna LitoměřiceGymnázium J. Jungmanna Lito...
99 1.65 --------OOOOXXX 795
2 Sára MaláSára Malá
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
99 1.56 ---O-XOOOXOXOXXX 689
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
01 1.52 ----O-OOXOXXX 644
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
99 1.48 ---O-OOOXXX 599
5 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová
Gymnázium J. Jungmanna LitoměřiceGymnázium J. Jungmanna Lito...
01 1.44 OOOOOXOXOXXX 555
6 Tereza SmitkováTereza Smitková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
00 1.44 O-OOOOXXOXXX 555
7 Tereza DörflerováTereza Dörflerová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
01 1.40 OOOOOOXXX 512
8 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
99 1.36 -OOXXOOXXX 470
9 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 1.32 OOOOXXX 429
10= Tereza KotlíkováTereza Kotlíková
Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ...
00 1.28 OOXOXXX 389
10= Dita RokosováDita Rokosová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
00 1.28 OOXOXXX 389
12= Helena NováčkováHelena Nováčková
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
02 1.24 OOXXX 350
12= Anna BrožováAnna Brožová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
01 1.24 OOXXX 350
14= Hana KubatkováHana Kubatková
Gymnázium J. Jungmanna LitoměřiceGymnázium J. Jungmanna Lito...
01 1.24 OXXOXXX 350
14= Anna PlaničkováAnna Planičková
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
02 1.24 OXXOXXX 350
16 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ...
02 1.20 OXXX 312
17 Kateřina PakandlováKateřina Pakandlová
Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ...
00 1.20 XOXXX 312
Celkem 17 závodníků