výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Liberecký kraj

Turnov (26. 9. 2017)

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BubákováVeronika Bubáková 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 4 08.79 621.00
2 Tereza ŠimicováTereza Šimicová 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 5 08.82 613.00
3 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 2 08.99 569.00
4 Theresia HakenováTheresia Hakenová 02 GIO SemilyGIO Semily 6 09.02 561.00
5 Lenka MartošováLenka Martošová 00 katerinkykaterinky 3 09.03 558.00
Celkem 5 závodníků
Finále 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BradováBarbora Bradová 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 5 08.53 692.00
2 Eliška BakešováEliška Bakešová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 3 08.85 605.00
3 Marie HanzlováMarie Hanzlová 01 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 2 09.22 511.00
4 Hana DoanováHana Doanová 01 GIO SemilyGIO Semily 6 10.05 326.00
5 Angela ChlumováAngela Chlumová 01 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 4 10.31 276.00
Celkem 5 závodníků
Finále 03 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 08.63 665.00
2 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 GymnáziumCLGymnáziumCL 2 08.93 584.00
3 Nikola SojkováNikola Sojková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 09.13 533.00
4 Nikola UrbanováNikola Urbanová 00 katerinkykaterinky 3 09.35 480.00
Veronika ŽákováVeronika Žáková 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Finále 04 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KobosováNela Kobosová 00 GIO SemilyGIO Semily 3 08.84 608.00
2 Anežka TomáškováAnežka Tomášková 00 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 2 08.99 569.00
3 Kateřina KrálováKateřina Králová 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 4 09.01 564.00
4 Nina PenčevováNina Penčevová 98 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 6 09.26 501.00
5 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 09.40 468.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4 11.50 753.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 98 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 3 12.64 531.00
3 Adam KadlecAdam Kadlec 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 12.66 527.00
4 Pavel BorovičkaPavel Borovička 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 2 13.30 418.00
5 Petr BorskýPetr Borský 00 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 6 13.47 391.00
Adam ProkopAdam Prokop 00 katerinkykaterinky 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HanušJosef Hanuš 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4 12.39 576.00
2 David HruškaDavid Hruška 00 GIO SemilyGIO Semily 5 12.63 532.00
3 Jakub KurjakJakub Kurjak 98 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 3 13.40 402.00
4 Štěpán BoukalŠtěpán Boukal 00 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 6 13.76 347.00
MS Daniel IraDaniel Ira 00 katerinkykaterinky 2 12.57 543.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenci 03 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel DušekSamuel Dušek 00 katerinkykaterinky 2 11.99 653.00
2 Ondřej UlvrOndřej Ulvr 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 3 13.24 428.00
3 Ondřej MachOndřej Mach 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 5 13.43 397.00
4 Lukáš SirovýLukáš Sirový 01 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 4 14.02 309.00
MS Josef ValentaJosef Valenta 00 katerinkykaterinky 6 13.46 393.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenci 04 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BílýJan Bílý 00 katerinkykaterinky 12.10 631.00
2 František ChadimaFrantišek Chadima 00 katerinkykaterinky 2 12.51 554.00
3 Lukáš DavidLukáš David 02 GIO SemilyGIO Semily 5 13.00 468.00
4 Vojtěch ŽákVojtěch Žák 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 6 13.11 449.00
5 Jan LukešJan Lukeš 01 GIO SemilyGIO Semily 3 13.12 448.00
6 David PaříkDavid Pařík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4 13.21 433.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 5 24.95 891.00
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 3 27.21 694.00
3 Barbora BajerováBarbora Bajerová 99 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 4 30.52 446.00
4 Veronika ŽákováVeronika Žáková 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 1 31.35 392.00
5 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová 01 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 6 31.75 367.00
Zuzana BerkovcováZuzana Berkovcová 99 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 5 26.42 761.00
2 Hana KouckáHana Koucká 00 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 3 28.73 574.00
3 Nela KobosováNela Kobosová 00 GIO SemilyGIO Semily 4 30.01 481.00
4 Adriana ŠvecováAdriana Švecová 00 katerinkykaterinky 6 30.80 428.00
5 Natálie BrejchováNatálie Brejchová 01 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 2 31.13 406.00
Celkem 5 závodníků
Finále 03 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BakešováEliška Bakešová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 30.90 421.00
2 Theresia HakenováTheresia Hakenová 02 GIO SemilyGIO Semily 3 31.70 370.00
3 Adéla ŠinerováAdéla Šinerová 02 GymnáziumCLGymnáziumCL 4 32.53 320.00
4 Petra VlkavcováPetra Vlkavcová 02 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 2 34.10 235.00
Kateřina MatějkováKateřina Matějková 00 katerinkykaterinky 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Finále 04 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 27.67 657.00
2 Veronika BubákováVeronika Bubáková 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 4 30.16 471.00
3 Kateřina KrálováKateřina Králová 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 3 31.37 391.00
4 Tereza VodenkováTereza Vodenková 00 katerinkykaterinky 6 32.04 349.00
5 Hana DoanováHana Doanová 01 GIO SemilyGIO Semily 2 34.80 200.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín SynekAntonín Synek 00 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 5 56.37 545.00
2 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4 56.45 542.00
3 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 1 57.68 495.00
4 František ChadimaFrantišek Chadima 00 katerinkykaterinky 6 58.60 462.00
5 David PaříkDavid Pařík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 59.70 423.00
6 Ondřej MachOndřej Mach 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 62.11 344.00
Celkem 6 závodníků
Finále 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HruškaDavid Hruška 00 GIO SemilyGIO Semily 1 58.80 455.00
2 Josef HanušJosef Hanuš 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 59.30 437.00
3 Martin BenešMartin Beneš 99 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 5 61.08 377.00
4 Vít JežekVít Ježek 00 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 6 61.53 363.00
5 Tomáš VeselýTomáš Veselý 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 4 62.12 344.00
Vlastimil SoučekVlastimil Souček 01 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 03 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BílýJan Bílý 00 katerinkykaterinky 2 55.73 570.00
2 Dominik CardaDominik Carda 01 GIO SemilyGIO Semily 5 60.41 399.00
3 Václav HroudaVáclav Hrouda 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 3 61.02 379.00
4 Zdeněk PrchalZdeněk Prchal 00 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 4 66.27 225.00
Celkem 4 závodníků
Finále 04 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 98 katerinkykaterinky 6 57.58 499.00
2 Vít NováčekVít Nováček 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 4 60.18 407.00
3 Pavel BorovičkaPavel Borovička 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 3 65.55 244.00
4 Jura PlachýJura Plachý 02 GymnáziumCLGymnáziumCL 5 66.17 228.00
MS Daniel IraDaniel Ira 00 katerinkykaterinky 2 58.35 471.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana PekařováJana Pekařová 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 5 2:31.77 671.00
2 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 3 2:40.10 572.00
3 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 2 2:51.80 445.00
4 Adéla ŠinerováAdéla Šinerová 02 GymnáziumCLGymnáziumCL 7 2:54.83 415.00
5 Nikola VokatáNikola Vokatá 00 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 8 2:58.06 383.00
6 Kateřina ZávěrkováKateřina Závěrková 02 GIO SemilyGIO Semily 10 2:58.30 381.00
7 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová 99 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 2:59.14 373.00
8 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1 3:30.91 132.00
Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 9 DNS
Tereza PečenkováTereza Pečenková 98 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 DNS
Celkem 10 závodníků
Finále 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 3 2:34.50 638.00
2 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 11 2:36.91 609.00
3 Kateřina MatoškováKateřina Matošková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 2:39.28 581.00
4 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 1 2:52.48 438.00
5 Karolína ŠvitorkováKarolína Švitorková 01 GIO SemilyGIO Semily 9 2:52.80 435.00
6 Vanesa PetříčkováVanesa Petříčková 00 katerinkykaterinky 6 2:54.38 419.00
7 Anna ŠkolkováAnna Školková 00 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 8 2:56.28 401.00
8 Nikola UrbanováNikola Urbanová 00 katerinkykaterinky 10 2:56.54 398.00
9 Jana ProkopováJana Prokopová 00 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 7 2:58.37 380.00
10 Anna PekárkováAnna Pekárková 02 GIO SemilyGIO Semily 5 3:02.55 342.00
Kateřina HeřmanováKateřina Heřmanová 01 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 2 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 6 4:20.59 808.00
2 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 4 4:27.56 761.00
3 Antonín SynekAntonín Synek 00 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 3 4:28.82 752.00
4 Tomáš DufekTomáš Dufek 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 9 4:31.26 736.00
5 Tomáš ThořTomáš Thoř 99 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 7 4:32.93 725.00
6 Martin AdamecMartin Adamec 01 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 4:37.35 697.00
7 Petr DušekPetr Dušek 01 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 1 4:39.02 686.00
8 Jan PekárekJan Pekárek 99 GIO SemilyGIO Semily 5 4:44.48 652.00
9 David ŠmolDavid Šmol 01 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 2 5:07.45 518.00
Celkem 9 závodníků
Finále 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 7 4:32.47 728.00
2 Jan VancJan Vanc 17 katerinkykaterinky 9 4:46.27 641.00
3 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 00 katerinkykaterinky 1 4:53.10 600.00
4 Vít NováčekVít Nováček 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 6 5:01.39 552.00
5 Matěj HejdukMatěj Hejduk 02 GIO SemilyGIO Semily 3 5:09.16 508.00
6 Radim FojtůRadim Fojtů 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 2 5:26.93 415.00
MS Štěpán MacháčŠtěpán Macháč 00 katerinkykaterinky 5 4:59.10 565.00
MS Pavel KoutnýPavel Koutný 01 katerinkykaterinky 4 5:17.87 461.00
Filip ŠírekFilip Šírek 99 GIO SemilyGIO Semily 8 DNS
Celkem 9 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci (Finále)

Finále 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bílý, Dušek, Chadima, Monzar Bílý, Dušek, Chadima, Monzar 00 katerinkykaterinky 4 2:04.50 1308.0
2 Ditrich, Hanuš, Uhlíř, Kleprlík Ditrich, Hanuš, Uhlíř, Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 2:14.37 1179.0
3 Hrouda, Ježek, Libnar, Provazník Hrouda, Ježek, Libnar, Provazník 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 5 2:19.51 1115.0
4 Kurjak, Beneš, Synek, Dušek Kurjak, Beneš, Synek, Dušek 98 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 2 2:25.51 1041.0
Celkem 4 závodníků
Finále 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Haloun, Hanyk, Krejčí, Veselý Haloun, Hanyk, Krejčí, Veselý 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 5 2:17.47 1140.0
2 Carda, Diviš, Hruška, Lukeš Carda, Diviš, Hruška, Lukeš 01 GIO SemilyGIO Semily 4 2:21.07 1095.0
3 Prchal, Sobotka, Souček, Svoboda Prchal, Sobotka, Souček, Svoboda 00 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 2 2:31.90 966.00
4 Liška, Nováček, Plachý, Žák Liška, Nováček, Plachý, Žák 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 3 2:35.91 919.00
Celkem 4 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky (Finále)

Finále 01 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bradová, Hájková, Hůlková, Sojková Bradová, Hájková, Hůlková, Sojková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 3 2:29.25 997.00
2 Folková, Hoffmannová, Kolářová, Kopecká Folková, Hoffmannová, Kolářová, Kopecká 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 6 2:30.91 977.00
3 Velíšková, Bubáková, Matějovská, Pekařová Velíšková, Bubáková, Matějovská, Pekařová 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 2 2:41.06 862.00
4 Sztoláriková, Šinerová, Perutková, Veselá Sztoláriková, Šinerová, Perutková, Veselá 01 GymnáziumCLGymnáziumCL 4 2:44.13 828.00
5 Smetáníková, Švecová, Truhlářová, Vodenková Smetáníková, Švecová, Truhlářová, Vodenková 00 katerinkykaterinky 5 3:03.35 632.00
Celkem 5 závodníků
Finále 02 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanzlová, Koucká, Prokopová, Tomášková Hanzlová, Koucká, Prokopová, Tomášková 01 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 4 2:45.92 809.00
2 Bočková, Penčevová, Školková, Šmolová Bočková, Penčevová, Školková, Šmolová 00 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 3 3:02.70 638.00
Bakešová, Černá, Horáčková, Matošková Bakešová, Černá, Horáčková, Matošková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 DNS
Houfková, Kobosová, Hakenová, Roztočilová Houfková, Kobosová, Hakenová, Roztočilová 00 GIO SemilyGIO Semily 2 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.81 Body
Radim FojtůRadim Fojtů
GymnáziumCLGymnáziumCL
00 DNS
Pavel KoutnýPavel Koutný
katerinkykaterinky
01 DNS
Zdeněk PrchalZdeněk Prchal
SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa
00 DNS
Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 DNS
Jiří LiškaJiří Liška
GymnáziumCLGymnáziumCL
00 DNS
Jan HušekJan Hušek
katerinkykaterinky
00 DNS
Vít MonzarVít Monzar
katerinkykaterinky
00 DNS
Ondřej ArnoldOndřej Arnold
katerinkykaterinky
00 DNS
Lukáš SirovýLukáš Sirový
SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa
01 DNS
Lukáš SobotkaLukáš Sobotka
SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa
98 DNS
Tomáš ZemanTomáš Zeman
GIO SemilyGIO Semily
99 DNS
Jan DivišJan Diviš
GIO SemilyGIO Semily
98 DNS
Tomáš VeselýTomáš Veselý
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 DNS
Vilém KinskýVilém Kinský
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
99 DNS
Jan HalounJan Haloun
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 DNS
Jiří ArnoštJiří Arnošt
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
98 DNS
Štěpán BoukalŠtěpán Boukal
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
00 DNS
Martin FidrhelMartin Fidrhel
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
99 DNS
Marek KučeraMarek Kučera
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
01 DNS
Jan EdererJan Ederer
katerinkykaterinky
00 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.59 Body
1 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
98 1.55 ----ooooxoxooxxx 678.00
2 Nikola SojkováNikola Sojková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 1.55 --oooooooxoxxoxxx 678.00
3 Marika MatějovskáMarika Matějovská
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
99 1.47 -----oxoooxxx 588.00
4 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
00 1.47 ----o-ooxoxxx 588.00
5 Mirka PerutkováMirka Perutková
GymnáziumCLGymnáziumCL
02 1.43 oooooooxoxxx 544.00
6 Adéla ŘípováAdéla Řípová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 1.39 oooooxxoxoxxx 502.00
7 Linda NovotnáLinda Novotná
GymnáziumCLGymnáziumCL
98 1.39 ooooooxxoxxx 502.00
8 Lenka MartošováLenka Martošová
katerinkykaterinky
00 1.35 -oooooxxx 460.00
9 Sára VeselskáSára Veselská
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
00 1.35 ooooxooxxx 460.00
10= Anežka NejedlováAnežka Nejedlová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 1.35 ooooxxooxxx 460.00
10= Petra HorákováPetra Horáková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 1.35 ooooxxooxxx 460.00
12 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
GIO SemilyGIO Semily
01 1.35 --oooxoxxx 460.00
13 Anežka TomáškováAnežka Tomášková
SZŠ TurnovSZŠ Turnov
00 1.35 --xooxxoxxoxxx 460.00
14 Kateřina HeřmanováKateřina Heřmanová
VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor
01 1.31 oooooxxx 419.00
15 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
katerinkykaterinky
00 1.31 ooxoooxxx 419.00
16 Nikola VokatáNikola Vokatá
SZŠ TurnovSZŠ Turnov
00 1.27 ooxoxoxxx 379.00
17 Anna JoskováAnna Josková
GIO SemilyGIO Semily
99 1.27 ooxxoxoxxx 379.00
18 Anička SkočovskáAnička Skočovská
GymnáziumCLGymnáziumCL
00 1.27 oooxxoxxx 379.00
19= Nina PenčevováNina Penčevová
VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor
98 1.23 o-oxxx 340.00
19= Anna Emma HaslingerováAnna Emma Haslingerová
katerinkykaterinky
00 1.23 oooxxx 340.00
21 Angela ChlumováAngela Chlumová
VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor
01 1.23 oxxooxxx 340.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít MonzarVít Monzar
katerinkykaterinky
00 6.60 720.00
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
00 6.11 610.00
3 Filip DitrichFilip Ditrich
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
00 5.95 576.00
4 Jan ŠimůnekJan Šimůnek
katerinkykaterinky
98 5.70 523.00
5 Martin BenešMartin Beneš
SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa
99 5.45 471.00
Ondřej UlvrOndřej Ulvr
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
99 5.25 431.00
6 Jan LukešJan Lukeš
GIO SemilyGIO Semily
01 5.25 431.00
7 Lukáš DavidLukáš David
GIO SemilyGIO Semily
02 5.22 425.00
8 Matyáš BerndtMatyáš Berndt
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
98 5.14 409.00
9 Jan DivišJan Diviš
GIO SemilyGIO Semily
98 5.13 407.00
10 Jan SvobodaJan Svoboda
SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa
01 5.11 404.00
11 Vít JežekVít Ježek
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
00 5.07 396.00
12 Jiří LiškaJiří Liška
GymnáziumCLGymnáziumCL
00 4.92 367.00
Jan HalounJan Haloun
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 4.88 360.00
13 Jiří ArnoštJiří Arnošt
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
98 4.88 360.00
14 Jakub KurjakJakub Kurjak
SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa
98 4.64 315.00
15 Jura PlachýJura Plachý
GymnáziumCLGymnáziumCL
02 4.38 269.00
16 Jan EdererJan Ederer
katerinkykaterinky
00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
01 5.41 674.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
01 5.10 587.00
3 Denisa FolkováDenisa Folková
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 4.83 514.00
4 Mirka PerutkováMirka Perutková
GymnáziumCLGymnáziumCL
02 4.79 503.00
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 4.62 459.00
6 Marika MatějovskáMarika Matějovská
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
99 4.55 441.00
7 Tereza ŠimicováTereza Šimicová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 4.44 413.00
8 Petra HorákováPetra Horáková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 4.43 411.00
9 Hana KouckáHana Koucká
SZŠ TurnovSZŠ Turnov
00 4.28 374.00
10 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 4.21 357.00
11 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
GymnáziumCLGymnáziumCL
01 4.15 343.00
12 Karolína ŠvitorkováKarolína Švitorková
GIO SemilyGIO Semily
01 3.95 296.00
Adéla ŘípováAdéla Řípová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 3.92 290.00
13 Pavlína DrmlováPavlína Drmlová
GIO SemilyGIO Semily
99 3.92 290.00
14 Jana ProkopováJana Prokopová
SZŠ TurnovSZŠ Turnov
00 3.90 285.00
15 Vanesa PetříčkováVanesa Petříčková
katerinkykaterinky
00 3.70 242.00
16 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
katerinkykaterinky
00 3.68 237.00
Natálie PokornáNatálie Pokorná
VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor
99 3.61 223.00
17 Anna Emma HaslingerováAnna Emma Haslingerová
katerinkykaterinky
00 3.61 223.00
18 Romana BlizníkováRomana Blizníková
VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor
01 3.44 188.00
19 Linda NovotnáLinda Novotná
GymnáziumCLGymnáziumCL
98
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 11.12 603.00
2 Christina ČernáChristina Černá
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
98 10.96 592.00
3 Marie HanzlováMarie Hanzlová
SZŠ TurnovSZŠ Turnov
01 10.88 587.00
4 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
GIO SemilyGIO Semily
01 10.67 573.00
5 Lucie KolářováLucie Kolářová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
00 10.20 543.00
6 Jana KrupařováJana Krupařová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 09.86 520.00
7 Zuzana BerkovcováZuzana Berkovcová
SZŠ TurnovSZŠ Turnov
99 09.83 518.00
8 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
99 09.44 493.00
9 Alena KeslerováAlena Keslerová
GymnáziumCLGymnáziumCL
99 09.33 486.00
10 Natálie PokornáNatálie Pokorná
VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor
99 09.32 485.00
11 Barbora BajerováBarbora Bajerová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
99 09.30 484.00
12 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
98 09.14 473.00
13 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
katerinkykaterinky
00 08.96 462.00
Adéla HavlačkováAdéla Havlačková
GymnáziumCLGymnáziumCL
02 08.82 452.00
14 Michaela HoufkováMichaela Houfková
GIO SemilyGIO Semily
00 08.82 452.00
15 Barbora JanůBarbora Janů
SZŠ TurnovSZŠ Turnov
02 08.35 422.00
16 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová
VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor
01 08.32 420.00
17 Nikola SoukupováNikola Soukupová
GymnáziumCLGymnáziumCL
00 08.29 418.00
18 Tereza NovickáTereza Novická
GIO SemilyGIO Semily
98 08.26 416.00
19 Veronika SmetáníkováVeronika Smetáníková
katerinkykaterinky
00 08.24 415.00
20 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
katerinkykaterinky
00 08.14 408.00
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 DNS
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan EfflerJan Effler
SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa
00 14.33 749.00
2 Jan SvobodaJan Svoboda
SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa
01 12.50 637.00
3 Samuel DušekSamuel Dušek
katerinkykaterinky
00 12.47 635.00
4 Petr ŠkodaPetr Škoda
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
98 12.35 628.00
5 Jan MalinovskýJan Malinovský
katerinkykaterinky
00 12.27 623.00
6 Martin KohoutMartin Kohout
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
00 12.01 607.00
7 David BělohlávekDavid Bělohlávek
GIO SemilyGIO Semily
98 11.32 565.00
8 Richard SamohelRichard Samohel
GIO SemilyGIO Semily
01 11.05 549.00
9 Vilém KinskýVilém Kinský
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
99 11.01 546.00
10 Matyáš BerndtMatyáš Berndt
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
98 10.86 537.00
11 Adam ProkopAdam Prokop
katerinkykaterinky
00 10.49 515.00
12 Martin FidrhelMartin Fidrhel
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
99 10.28 502.00
13 Radek HorákRadek Horák
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
98 09.75 471.00
14 Vojtěch ŽákVojtěch Žák
GymnáziumCLGymnáziumCL
99 09.61 462.00
15 Petr BorskýPetr Borský
SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa
00 09.60 462.00
16 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 09.03 428.00
17 Jan HušekJan Hušek
katerinkykaterinky
00 08.96 423.00
18 Dominik NováčekDominik Nováček
GymnáziumCLGymnáziumCL
01 08.75 411.00
19 Václav HroudaVáclav Hrouda
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
99 08.25 381.00
ADAM PROKOPADAM PROKOP
katerinkykaterinky
17 DNS
Celkem 20 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Pavel KoutnýPavel Koutný 01 katerinkykaterinky 0000
Matěj HejdukMatěj Hejduk 02 GIO SemilyGIO Semily 0508
Lukáš DavidLukáš David 02 GIO SemilyGIO Semily 0893
Ondřej UlvrOndřej Ulvr 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 0859
Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1363
Vít MonzarVít Monzar 00 katerinkykaterinky 0720
Samuel DušekSamuel Dušek 00 katerinkykaterinky 1288
Jan SvobodaJan Svoboda 01 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 1041
Martin BenešMartin Beneš 99 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 0848
Jakub KurjakJakub Kurjak 98 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 1443
Jura PlachýJura Plachý 02 GymnáziumCLGymnáziumCL 0269
Jiří ArnoštJiří Arnošt 98 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0000
Jan LukešJan Lukeš 01 GIO SemilyGIO Semily 0431
Josef ValentaJosef Valenta 00 katerinkykaterinky 0000
Jan DivišJan Diviš 98 GIO SemilyGIO Semily 0000
Matyáš BerndtMatyáš Berndt 98 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0946
Jan HalounJan Haloun 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1500
Vít JežekVít Ježek 00 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 0396
Dominik CardaDominik Carda 01 GIO SemilyGIO Semily 1494
Jiří LiškaJiří Liška 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 1286
Filip DitrichFilip Ditrich 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1755
Martin FidrhelMartin Fidrhel 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 0502
Štěpán BoukalŠtěpán Boukal 00 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 0347
Vilém KinskýVilém Kinský 99 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0546
Tomáš VeselýTomáš Veselý 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0344
Tomáš ZemanTomáš Zeman 99 GIO SemilyGIO Semily 0000
Lukáš SobotkaLukáš Sobotka 98 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 0000
Zdeněk PrchalZdeněk Prchal 00 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 0000
Lukáš SirovýLukáš Sirový 01 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 0000
Ondřej ArnoldOndřej Arnold 00 katerinkykaterinky 0600
Jan HušekJan Hušek 00 katerinkykaterinky 0000
Jan EdererJan Ederer 00 katerinkykaterinky 0000
Adam NovákAdam Novák 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0000
Marek KučeraMarek Kučera 01 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0000
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 98 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0531
David HruškaDavid Hruška 00 GIO SemilyGIO Semily 0987
Pavel BorovičkaPavel Borovička 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 0662
Petr BorskýPetr Borský 00 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 0391
František ChadimaFrantišek Chadima 00 katerinkykaterinky 0000
Daniel IraDaniel Ira 00 katerinkykaterinky 0000
Josef HanušJosef Hanuš 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1013
David PaříkDavid Pařík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0000
Adam KadlecAdam Kadlec 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0000
Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 0761
Jan VancJan Vanc 17 katerinkykaterinky 0641
Štěpán MacháčŠtěpán Macháč 00 katerinkykaterinky 0000
Petr DušekPetr Dušek 01 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 0686
David ŠmolDavid Šmol 01 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 0000
Antonín SynekAntonín Synek 00 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 1297
Radim FojtůRadim Fojtů 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 0415
Vít NováčekVít Nováček 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 0959
Jan PekárekJan Pekárek 99 GIO SemilyGIO Semily 0652
Filip ŠírekFilip Šírek 99 GIO SemilyGIO Semily 0000
Ondřej MachOndřej Mach 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0741
Michal HanykMichal Hanyk 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0808
Tomáš ThořTomáš Thoř 99 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0725
Václav HroudaVáclav Hrouda 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 1875
Josef ProvazníkJosef Provazník 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 1223
Martin AdamecMartin Adamec 01 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0697
Tomáš DufekTomáš Dufek 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0736
Radek HorákRadek Horák 98 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0000
David BělohlávekDavid Bělohlávek 98 GIO SemilyGIO Semily 0565
Richard SamohelRichard Samohel 01 GIO SemilyGIO Semily 0549
Vojtěch ŽákVojtěch Žák 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 0911
Dominik NováčekDominik Nováček 01 GymnáziumCLGymnáziumCL 0411
Jan EfflerJan Effler 00 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 0749
Jan MalinovskýJan Malinovský 00 katerinkykaterinky 0623
Adam ProkopAdam Prokop 00 katerinkykaterinky 0000
ADAM PROKOPADAM PROKOP 17 katerinkykaterinky 0000
Martin KohoutMartin Kohout 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0607
Petr ŠkodaPetr Škoda 98 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0628
Vlastimil SoučekVlastimil Souček 01 SPŠ Česká LípaSPŠ Česká Lípa 0000
Jan BílýJan Bílý 00 katerinkykaterinky 2509
Jan bílýJan bílý 17 katerinkykaterinky 0000
Marek UhlířMarek Uhlíř 99 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0542
Štěpán MachačŠtěpán Machač 00 katerinkykaterinky 0000
Jan ŠimůnekJan Šimůnek 98 katerinkykaterinky 1022
Celkem 77 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Leona VokálováLeona Vokálová 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1348
Petra HorákováPetra Horáková 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0000
Anežka NejedlováAnežka Nejedlová 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0460
Anna JoskováAnna Josková 99 GIO SemilyGIO Semily 0379
Linda NovotnáLinda Novotná 98 GymnáziumCLGymnáziumCL 0502
Mirka PerutkováMirka Perutková 02 GymnáziumCLGymnáziumCL 1047
Anička SkočovskáAnička Skočovská 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 0000
Sára VeselskáSára Veselská 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0000
Adéla ŘípováAdéla Řípová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0502
Tereza DvořákováTereza Dvořáková 00 katerinkykaterinky 0656
Kateřina HeřmanováKateřina Heřmanová 01 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 0419
Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0000
Eliška MartínkováEliška Martínková 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0572
Anna PekárkováAnna Pekárková 02 GIO SemilyGIO Semily 0000
Kateřina ZávěrkováKateřina Závěrková 02 GIO SemilyGIO Semily 0381
Karolína ŠvitorkováKarolína Švitorková 01 GIO SemilyGIO Semily 0731
Adéla VeseláAdéla Veselá 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 0609
Tereza PečenkováTereza Pečenková 98 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0000
Nikola UrbanováNikola Urbanová 00 katerinkykaterinky 0878
Anna ŠkolkováAnna Školková 00 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 0401
Adriana ŠvecováAdriana Švecová 00 katerinkykaterinky 0000
Pavlína DrmlováPavlína Drmlová 99 GIO SemilyGIO Semily 0290
Anna Emma HaslingerováAnna Emma Haslingerová 00 katerinkykaterinky 0000
Romana BlizníkováRomana Blizníková 01 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 0188
Kateřina MatějkováKateřina Matějková 00 katerinkykaterinky 0000
Hana KouckáHana Koucká 00 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 0948
Anežka TomáškováAnežka Tomášková 00 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 1029
Nikola VokatáNikola Vokatá 00 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 0762
Jana PekařováJana Pekařová 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0671
Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1029
Veronika BubákováVeronika Bubáková 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1092
Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 1076
Natálie BrejchováNatálie Brejchová 01 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 0406
Nina PenčevováNina Penčevová 98 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 0841
Barbora HájkováBarbora Hájková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0445
Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1565
Kateřina MatoškováKateřina Matošková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0581
Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0000
Eliška BakešováEliška Bakešová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0605
Veronika SmetáníkováVeronika Smetáníková 00 katerinkykaterinky 1047
Tereza VodenkováTereza Vodenková 00 katerinkykaterinky 0349
Vanesa PetříčkováVanesa Petříčková 00 katerinkykaterinky 0661
Jana ProkopováJana Prokopová 00 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 0665
Adriana ŠvecováAdriana Švecová 00 katerinkykaterinky 0428
Natálie PokornáNatálie Pokorná 99 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 0708
Adéla ŠmolováAdéla Šmolová 01 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 0787
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0000
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová 99 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 0866
Lucie KolářováLucie Kolářová 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0543
Barbora BajerováBarbora Bajerová 99 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0446
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1151
Jana KrupařováJana Krupařová 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 0520
Marie HanzlováMarie Hanzlová 01 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 1907
Barbora JanůBarbora Janů 02 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 0000
Zuzana BerkovcováZuzana Berkovcová 99 SZŠ TurnovSZŠ Turnov 0518
Michaela HoufkováMichaela Houfková 00 GIO SemilyGIO Semily 0452
Tereza NovickáTereza Novická 98 GIO SemilyGIO Semily 0000
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 GIO SemilyGIO Semily 1033
Theresia HakenováTheresia Hakenová 02 GIO SemilyGIO Semily 0931
Nela KobosováNela Kobosová 00 GIO SemilyGIO Semily 1089
Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1116
Denisa FolkováDenisa Folková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2185
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1253
Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0638
Barbora BradováBarbora Bradová 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1689
Nikola SojkováNikola Sojková 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 1211
Angela ChlumováAngela Chlumová 01 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 0276
Lenka MartošováLenka Martošová 00 katerinkykaterinky 1018
Veronika ŽákováVeronika Žáková 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 0392
Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 GymnáziumCLGymnáziumCL 1755
Kateřina KrálováKateřina Králová 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 0955
Alena KeslerováAlena Keslerová 99 GymnáziumCLGymnáziumCL 0486
Adéla HavlačkováAdéla Havlačková 02 GymnáziumCLGymnáziumCL 0452
Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1465
Nikola SoukupováNikola Soukupová 00 GymnáziumCLGymnáziumCL 0000
Christina ČernáChristina Černá 98 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0592
Gabriela BarochováGabriela Barochová 00 katerinkykaterinky 0000
Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 00 katerinkykaterinky 0462
Hana DoanováHana Doanová 01 GIO SemilyGIO Semily 0000
Tereza ŠimicováTereza Šimicová 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1026
Adéla ŠinerováAdéla Šinerová 02 GymnáziumCLGymnáziumCL 0415
Petra VlkavcováPetra Vlkavcová 02 VOŠ a SŠ Nový BorVOŠ a SŠ Nový Bor 0000
Celkem 82 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 katerinky{8} 7403
2 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 7341
3 SPŠ Česká Lípa{8} 6455
4 Gymnázium Turnov{8} 6141
5 GIO Semily{8} 6079
6 Gymnázium Jilemnice{8} 5963
7 GymnáziumCL{8} 4913
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 VOSMA Jablonec nad Nisou{8} 8275
2 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 8015
3 Gymnázium Turnov{8} 7281
4 GymnáziumCL{8} 6613
5 SZŠ Turnov{8} 5829
6 katerinky{8} 5499
7 GIO Semily{8} 5286
8 VOŠ a SŠ Nový Bor{8} 5102
Celkem 8 závodníků