výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj

Jičín (27. 9. 2017)

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 08.32 752.00
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 08.47 709.00
3 Anna RylichováAnna Rylichová 99 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 2 08.62 667.00
4 Oluša GajdošováOluša Gajdošová 01 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 5 08.93 584.00
5 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 8 09.30 492.00
6 Monika PeňázováMonika Peňázová 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 6 09.38 472.00
7 Markéta HájkováMarkéta Hájková 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 3 09.41 465.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SakslováMartina Sakslová 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 7 08.98 571.00
2 Tereza PíšováTereza Píšová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 08.99 569.00
3 Zuzana TlustáZuzana Tlustá 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 2 09.12 536.00
4 Anna TučkováAnna Tučková 02 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 8 09.18 521.00
5 Barbora BenešováBarbora Benešová 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 4 09.23 509.00
6 Anna KonvalinováAnna Konvalinová 02 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 5 09.33 484.00
7 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 02 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 6 09.42 463.00
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PolákKryštof Polák 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 7 12.44 567.00
2 Hynek JónášHynek Jónáš 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 3 12.52 552.00
3 Martin JirásekMartin Jirásek 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 5 12.56 545.00
4 Tomáš LejdarTomáš Lejdar 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 6 12.70 520.00
Kryštof HarantKryštof Harant 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TobiášJakub Tobiáš 99 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 7 12.29 595.00
2 Tomáš ZemánekTomáš Zemánek 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 2 12.44 567.00
3 Matěj ZahálkaMatěj Zahálka 98 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 4 12.48 560.00
4 Daniel ŠtodtDaniel Štodt 98 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 6 12.62 534.00
5 Matěj KaizrMatěj Kaizr 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 3 12.67 525.00
6 Jakub DivišekJakub Divišek 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 5 13.29 420.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JankovičJan Jankovič 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 3 11.66 719.00
2 Petr SlabýPetr Slabý 98 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 4 12.41 573.00
3 Erdenebaya DashdavaaErdenebaya Dashdavaa 01 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 5 12.57 543.00
4 Miroslav MarkovMiroslav Markov 02 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 7 12.62 534.00
5 Daniel RičanyDaniel Ričany 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 2 13.02 464.00
6 Daniel KrálDaniel Král 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 6 13.18 438.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 29.42 523.00
2 Kamila ŠimkováKamila Šimková 00 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 7 31.03 413.00
3 Magda FejfarováMagda Fejfarová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 5 31.08 409.00
4 Adéla VandasováAdéla Vandasová 02 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 2 31.24 399.00
5 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 6 32.93 297.00
Jana HolubcováJana Holubcová 00 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 5 25.90 806.00
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 6 26.56 749.00
3 Michaela PříhodováMichaela Příhodová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 28.90 562.00
4 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 7 30.71 434.00
5 Rozálie CarlinoRozálie Carlino 00 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 4 30.84 425.00
6 Nikola ZavackáNikola Zavacká 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 2 31.86 360.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČervinkaDavid Červinka 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 5 56.47 541.00
2 Jáchym KrčekJáchym Krček 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 57.63 497.00
3 Adam ŠenfelderAdam Šenfelder 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 1 58.21 476.00
4 Jakub DivišekJakub Divišek 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 3 60.16 408.00
5 Vojtěch JoskaVojtěch Joska 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 6 60.28 404.00
6 Adam NovotnýAdam Novotný 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 2 63.23 310.00
7 Daniel RičanyDaniel Ričany 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 8 72.51 90.00
Filip HorákFilip Horák 00 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JankovičJan Jankovič 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 3 51.87 730.00
2 Kryštof PolákKryštof Polák 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 7 55.21 590.00
3 Matěj ZahálkaMatěj Zahálka 98 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 4 55.24 589.00
4 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 8 55.40 583.00
5 Matěj KalhousMatěj Kalhous 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 6 56.18 552.00
6 Petr SlabýPetr Slabý 98 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 2 58.29 473.00
7 Kryštof HarantKryštof Harant 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 5 59.67 424.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 6 2:23.20 781.00
2 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 15 2:26.36 739.00
3 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 10 2:31.94 669.00
4 Anna JirmanováAnna Jirmanová 01 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 3 2:34.15 642.00
5 Adéla VandasováAdéla Vandasová 02 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 9 2:37.62 600.00
6 Markéta ZeiskováMarkéta Zeisková 98 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 14 2:38.30 593.00
7 Veronika DubskáVeronika Dubská 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1 2:41.15 560.00
8 Anna VenclováAnna Venclová 01 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 11 2:43.09 538.00
9 Denisa PetrováDenisa Petrová 99 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 4 2:52.47 438.00
10 Lucie RezkováLucie Rezková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 2:59.09 374.00
11 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 3:01.42 352.00
12 Markéta VídeňskáMarkéta Vídeňská 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 12 3:14.22 244.00
13 Aneta ZajícováAneta Zajícová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 13 3:17.66 219.00
Denisa SvětelskáDenisa Světelská 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 8
Petra SmažíkováPetra Smažíková 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 7
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 8 4:21.51 801.00
2 Mike OphoffMike Ophoff 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 13 4:21.84 799.00
3 Tomáš ZalabaTomáš Zalaba 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 15 4:25.03 778.00
4 Filip NovákFilip Novák 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 12 4:25.80 772.00
5 Ondřej PalečekOndřej Paleček 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 14 4:27.77 759.00
6 Jan LeblochJan Lebloch 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 9 4:30.83 739.00
7 Filip HorákFilip Horák 00 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 1 4:42.46 665.00
8 Radek JansaRadek Jansa 00 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 7 4:47.25 635.00
9 Lukáš BirkaLukáš Birka 99 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 4 4:58.72 567.00
10 Jakub TobiášJakub Tobiáš 99 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 2 5:05.48 529.00
11 Šimon MesnerŠimon Mesner 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 10 5:26.75 416.00
12 Jan BurešJan Bureš 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 5 5:46.89 320.00
Matyáš HusmanMatyáš Husman 01 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 6 DNS
Josef MrázekJosef Mrázek 00 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 11 DNS
Jan BartoníčekJan Bartoníček 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 3 DNF
Celkem 15 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markov, Zemánek, Červinka, Polák Markov, Zemánek, Červinka, Polák 02 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 2 2:10.56 1228.0
2 Jankovič, Jónáš, Kaizr, Kubeček Jankovič, Jónáš, Kaizr, Kubeček 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 6 2:11.02 1222.0
3 Horák, Slabý, Tobiáš, Zahálka Horák, Slabý, Tobiáš, Zahálka 00 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 3 2:11.98 1210.0
4 Vitvar, Král, Krček, Urban Vitvar, Král, Krček, Urban 98 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 8 2:17.81 1136.0
5 Jansa, Ježek, Joska, Křivda Jansa, Ježek, Joska, Křivda 00 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 7 2:18.96 1121.0
6 Divišek, Jirásek, Mrázek Divišek, Jirásek, Mrázek 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 5 2:26.34 1031.0
Dashdavaa, Ričany, Novotný, Harant Dashdavaa, Ričany, Novotný, Harant 01 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 4 DNS
Celkem 7 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Půhoná, Menčíková, Veigertová, Zikmundová Půhoná, Menčíková, Veigertová, Zikmundová 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2:31.84 966.00
2 Černá, Rylichová, Sádlová, Sedláčková Černá, Rylichová, Sádlová, Sedláčková 99 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 2:34.35 937.00
3 Coufalová, Pražáková, Příhodová, Dachovská Coufalová, Pražáková, Příhodová, Dachovská 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2:40.81 864.00
4 Gajdošová, Tučková, Urbanová, Zeisková Gajdošová, Tučková, Urbanová, Zeisková 01 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 2:47.58 791.00
5 Bartošová, Tlustá, Peňázová, Zavacká Bartošová, Tlustá, Peňázová, Zavacká 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 2:55.21 712.00
6 Březinová, Hulíková, Petrová, Rudolfová Březinová, Hulíková, Petrová, Rudolfová 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 2:58.68 677.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.84 Body
1 Jaroslav GuzanJaroslav Guzan
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
99 1.90 714.00
2 Martin KubečekMartin Kubeček
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 1.76 593.00
3 Jakub PonkaJakub Ponka
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
00 1.72 560.00
4 Jakub BělíkJakub Bělík
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
02 1.64 496.00
5 Ondřej HošekOndřej Hošek
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 1.64 496.00
6 David SuchardaDavid Sucharda
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 1.60 464.00
7 Jan JežekJan Ježek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
98 1.60 464.00
8 Daniel PotockýDaniel Potocký
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
00 1.56 434.00
9 Patrik DušekPatrik Dušek
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
00 1.56 434.00
10 Erik UrbanErik Urban
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 1.56 434.00
11 Daniel CvejnDaniel Cvejn
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
02 1.56 434.00
12 Matyáš HusmanMatyáš Husman
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
01 1.56 434.00
13 Josef MrázekJosef Mrázek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
00 1.52 404.00
14 David ZáplataDavid Záplata
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 1.44 345.00
15 Jan JunekJan Junek
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
01 1.40 317.00
Marian KrotilMarian Krotil
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 DNS
Michal DuzbabaMichal Duzbaba
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
00 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.64 Body
1 Eva BřezinováEva Březinová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
01 1.60 736.00
2 Anna MědílkováAnna Mědílková
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
01 1.48 599.00
3 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
02 1.44 555.00
4 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 1.40 512.00
5 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
02 1.40 512.00
6 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
01 1.40 512.00
7 Markéta ZeiskováMarkéta Zeisková
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
98 1.40 512.00
8 Martina PražákováMartina Pražáková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 1.36 470.00
9 Karolína ČernáKarolína Černá
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
99 1.36 470.00
10 Veronika KosováVeronika Kosová
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
99 1.32 429.00
11 Zuzana TlustáZuzana Tlustá
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
01 1.24 350.00
12 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
00 1.20 312.00
Anita ZikmundováAnita Zikmundová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
00 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip StachFilip Stach
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
98 6.24 639.00
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
96 6.20 630.00
3 Patrik DušekPatrik Dušek
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
00 5.72 527.00
4 Hynek JónášHynek Jónáš
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 5.53 487.00
5 Vojtěch JoskaVojtěch Joska
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
99 5.47 475.00
6 Daniel PotockýDaniel Potocký
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
00 5.45 471.00
7 Miroslav MarkovMiroslav Markov
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
02 5.44 469.00
8 Daniel ŠtodtDaniel Štodt
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
98 5.33 447.00
9 Matěj KaizrMatěj Kaizr
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 5.32 445.00
10 Jan BartoníčekJan Bartoníček
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
00 5.32 445.00
11 David ZáplataDavid Záplata
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 5.29 439.00
12 David SuchardaDavid Sucharda
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 5.26 433.00
13 Erik UrbanErik Urban
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 5.24 429.00
14 Erdenebaya DashdavaaErdenebaya Dashdavaa
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
01 4.94 371.00
15 Daniel KrálDaniel Král
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 4.84 352.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 5.05 573.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
01 4.90 532.00
3 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
01 4.89 530.00
4 Barbora BenešováBarbora Benešová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
01 4.51 431.00
5 Eva BřezinováEva Březinová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
01 4.48 423.00
6 Tereza HulíkováTereza Hulíková
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
01 4.35 391.00
7 Tereza PíšováTereza Píšová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
01 4.22 359.00
8 Věra BartošováVěra Bartošová
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
99 4.20 355.00
9 Anna MědílkováAnna Mědílková
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
01 4.14 340.00
10 Rozálie CarlinoRozálie Carlino
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
00 4.11 333.00
11 Veronika KosováVeronika Kosová
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
99 4.08 326.00
12 Monika PeňázováMonika Peňázová
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
00 3.76 254.00
13 Tereza JežkováTereza Ježková
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
01 3.66 233.00
Denisa PetrováDenisa Petrová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
99 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna RylichováAnna Rylichová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
99 11.56 632.00
2 Nikol UrbanováNikol Urbanová
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
00 10.73 577.00
3 Markéta KubínováMarkéta Kubínová
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
99 09.64 506.00
4 Martina PražákováMartina Pražáková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 09.60 503.00
5 Tereza JežkováTereza Ježková
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
01 09.54 499.00
6 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 09.18 476.00
7 Simona RybováSimona Rybová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 08.30 419.00
8 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
02 08.20 412.00
9 Nikola ZavackáNikola Zavacká
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
99 07.92 394.00
10 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 07.82 388.00
11 Karolína ČernáKarolína Černá
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
99 07.82 388.00
12 Tereza HovorkováTereza Hovorková
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
00 06.57 308.00
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JežekJan Ježek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
98 12.13 614.00
2 Lukáš JarolímekLukáš Jarolímek
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
00 12.08 611.00
3 Filip StachFilip Stach
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
98 11.93 602.00
4 Lukáš FérLukáš Fér
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 11.90 600.00
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
96 11.70 588.00
6 Maxmilián KocourekMaxmilián Kocourek
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
99 11.43 572.00
7 Ondřej HošekOndřej Hošek
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 11.32 565.00
8 Martin JirásekMartin Jirásek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
01 11.26 562.00
9 Jan SvobodaJan Svoboda
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 11.15 555.00
10 Lukáš HolejšovskýLukáš Holejšovský
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
00 11.05 549.00
11 Martin KubečekMartin Kubeček
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 10.64 524.00
12 Jan SoukupJan Soukup
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
00 10.35 507.00
13 Dominik ČížekDominik Čížek
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
98 10.30 504.00
14 Vojtěch ProvazníkVojtěch Provazník
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
01 10.12 493.00
15 Jakub MrázJakub Mráz
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
99 09.52 457.00
16 Jaroslav MandíkJaroslav Mandík
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
00 09.18 437.00
17 Radek JansaRadek Jansa
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
00 09.10 432.00
Matyáš HusmanMatyáš Husman
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
01 DNS
Jakub DivišekJakub Divišek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
99 DNS
Vojtěch JoskaVojtěch Joska
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
99 DNS
Celkem 20 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1218
Filip HorákFilip Horák 00 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 1875
Matěj ZahálkaMatěj Zahálka 98 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0589
Petr SlabýPetr Slabý 98 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 1046
Adam ŠenfelderAdam Šenfelder 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 0000
Matěj KalhousMatěj Kalhous 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 0552
Jan JankovičJan Jankovič 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 2671
Jáchym KrčekJáchym Krček 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0497
Prokop VitvarProkop Vitvar 98 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1719
Jan MeldaJan Melda 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Vojtěch JoskaVojtěch Joska 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0879
Filip StachFilip Stach 98 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 1241
Lukáš JarolímekLukáš Jarolímek 00 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0611
Dominik ČížekDominik Čížek 98 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0000
Lukáš HolejšovskýLukáš Holejšovský 00 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0549
Vojtěch ProvazníkVojtěch Provazník 01 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0493
Jakub MrázJakub Mráz 99 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0000
Maxmilián KocourekMaxmilián Kocourek 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0572
Marian KrotilMarian Krotil 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0000
David ZáplataDavid Záplata 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 0000
Ondřej HošekOndřej Hošek 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 1061
Jaroslav GuzanJaroslav Guzan 99 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0714
Michal ČervenýMichal Červený 99 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0000
Michal DuzbabaMichal Duzbaba 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0000
Jakub BělíkJakub Bělík 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0496
Jakub PonkaJakub Ponka 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0560
Jan JunekJan Junek 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0000
Daniel CvejnDaniel Cvejn 02 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0434
Tomáš LejdarTomáš Lejdar 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0520
Tomáš ZemánekTomáš Zemánek 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0567
Jakub DivišekJakub Divišek 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0408
Martin JirásekMartin Jirásek 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Filip NovákFilip Novák 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0772
David ČervinkaDavid Červinka 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0541
Kryštof PolákKryštof Polák 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 1157
Adam NovotnýAdam Novotný 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0310
Daniel RičanyDaniel Ričany 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0464
Kryštof HarantKryštof Harant 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0424
Jan BartoníčekJan Bartoníček 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0445
Erdenebaya DashdavaaErdenebaya Dashdavaa 01 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0543
Daniel PotockýDaniel Potocký 00 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0905
Patrik DušekPatrik Dušek 00 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0527
Tomáš SkalkaTomáš Skalka 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 0000
Hynek JónášHynek Jónáš 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 1039
Matěj KaizrMatěj Kaizr 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 0445
David SuchardaDavid Sucharda 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0897
Erik UrbanErik Urban 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0863
Daniel KrálDaniel Král 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0438
Daniel ŠtodtDaniel Štodt 98 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0981
Ondřej PalečekOndřej Paleček 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0759
Marek VašátkoMarek Vašátko 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0000
Jan BurešJan Bureš 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0320
Matyáš HusmanMatyáš Husman 01 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 0434
Lukáš BirkaLukáš Birka 99 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0567
Jakub TobiášJakub Tobiáš 99 SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem 0595
Jan LeblochJan Lebloch 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 0739
Mike OphoffMike Ophoff 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 0799
Šimon MesnerŠimon Mesner 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0416
Tomáš ZalabaTomáš Zalaba 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0778
Josef MrázekJosef Mrázek 00 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0404
Radek JansaRadek Jansa 00 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1756
Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0801
Jan JežekJan Ježek 98 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1078
Martin JirásekMartin Jirásek 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1107
Jan SvobodaJan Svoboda 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0555
Jaroslav MandíkJaroslav Mandík 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0000
Jan SoukupJan Soukup 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0507
Martin KubečekMartin Kubeček 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 0593
Lukáš FérLukáš Fér 17 Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr... 0600
Miroslav MarkovMiroslav Markov 02 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 1697
Celkem 71 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Veronika KosováVeronika Kosová 99 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0000
Anna MědílkováAnna Mědílková 01 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0939
Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2187
Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0739
Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0924
Lenka RudolfováLenka Rudolfová 02 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0555
Eva BřezinováEva Březinová 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 1159
Karolína ČernáKarolína Černá 99 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0937
Martina PražákováMartina Pražáková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0973
Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0988
Zuzana TlustáZuzana Tlustá 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0886
Vendula KrejčíkováVendula Krejčíková 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0000
Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0312
Rozálie CarlinoRozálie Carlino 00 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0758
Barbora BenešováBarbora Benešová 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0940
Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1338
Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0391
Jana HolubcováJana Holubcová 00 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0000
Johana CoufalováJohana Coufalová 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2189
Tereza PíšováTereza Píšová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0000
Michaela PříhodováMichaela Příhodová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 1092
Monika PeňázováMonika Peňázová 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0726
Věra BartošováVěra Bartošová 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 1067
Nikol UrbanováNikol Urbanová 00 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0577
Markéta KubínováMarkéta Kubínová 99 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0506
Simona RybováSimona Rybová 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0419
Tereza JežkováTereza Ježková 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0499
Anna RylichováAnna Rylichová 99 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 1299
Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0000
Nikola ZavackáNikola Zavacká 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0754
Tereza HovorkováTereza Hovorková 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0308
Anna VenclováAnna Venclová 01 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0000
Anna TučkováAnna Tučková 02 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0521
Oluša GajdošováOluša Gajdošová 01 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 1375
Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0669
Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0926
Jana HolubcováJana Holubcová 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0000
Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 1530
Denisa PetrováDenisa Petrová 99 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0438
Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0000
Kamila ŠimkováKamila Šimková 00 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0413
Magda FejfarováMagda Fejfarová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0409
Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0523
Anna JirmanováAnna Jirmanová 01 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0642
Markéta ZeiskováMarkéta Zeisková 98 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 1105
Veronika DubskáVeronika Dubská 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0000
Lucie RezkováLucie Rezková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0374
Aneta ZajícováAneta Zajícová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0000
Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0352
Petra SmažíkováPetra Smažíková 99 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0000
Denisa SvětelskáDenisa Světelská 00 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0000
Markéta VídeňskáMarkéta Vídeňská 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0244
Anna KonvalinováAnna Konvalinová 02 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0000
Martina SakslováMartina Sakslová 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 0571
Markéta HájkováMarkéta Hájková 01 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0000
Nikol UrbanováNikol Urbanová 00 Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium 0000
Adéla VandasováAdéla Vandasová 02 Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla 0999
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Střední průmyslová škola Trutnov{8} 8499
2 Gymnázium F.M.Pelcla{8} 8300
3 SŠIS Dvůr Králové nad Labem{8} 7978
4 Jiráskovo gymnázium Náchod{8} 7414
5 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 7190
6 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové{8} 5147
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 7734
2 Lepařovo gymnázium Jičín{8} 7625
3 Gymnázium Boženy Němcové{8} 7062
4 Jiráskovo gymnázium{8} 6836
5 Gymnázium F.M.Pelcla{8} 5296
Celkem 5 závodníků