Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj

Jičín (27. 9. 2017)

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.84 Body
1 Jaroslav GuzanJaroslav Guzan
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
99 1.90 714.00
2 Martin KubečekMartin Kubeček
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 1.76 593.00
3 Jakub PonkaJakub Ponka
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
00 1.72 560.00
4 Jakub BělíkJakub Bělík
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
02 1.64 496.00
5 Ondřej HošekOndřej Hošek
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 1.64 496.00
6 David SuchardaDavid Sucharda
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 1.60 464.00
7 Jan JežekJan Ježek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
98 1.60 464.00
8 Daniel PotockýDaniel Potocký
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
00 1.56 434.00
9 Patrik DušekPatrik Dušek
SŠIS Dvůr Králové nad LabemSŠIS Dvůr Králové nad Labem
00 1.56 434.00
10 Erik UrbanErik Urban
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 1.56 434.00
11 Daniel CvejnDaniel Cvejn
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
02 1.56 434.00
12 Matyáš HusmanMatyáš Husman
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
01 1.56 434.00
13 Josef MrázekJosef Mrázek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
00 1.52 404.00
14 David ZáplataDavid Záplata
Střední průmyslová škola TrutnovStřední průmyslová škola Tr...
17 1.44 345.00
15 Jan JunekJan Junek
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
01 1.40 317.00
Marian KrotilMarian Krotil
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
99 DNS
Michal DuzbabaMichal Duzbaba
SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové
00 DNS
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.64 Body
1 Eva BřezinováEva Březinová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
01 1.60 736.00
2 Anna MědílkováAnna Mědílková
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
01 1.48 599.00
3 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
02 1.44 555.00
4 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 1.40 512.00
5 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
02 1.40 512.00
6 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
01 1.40 512.00
7 Markéta ZeiskováMarkéta Zeisková
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
98 1.40 512.00
8 Martina PražákováMartina Pražáková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 1.36 470.00
9 Karolína ČernáKarolína Černá
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
99 1.36 470.00
10 Veronika KosováVeronika Kosová
Jiráskovo gymnáziumJiráskovo gymnázium
99 1.32 429.00
11 Zuzana TlustáZuzana Tlustá
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
01 1.24 350.00
12 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková
Gymnázium F.M.PelclaGymnázium F.M.Pelcla
00 1.20 312.00
Anita ZikmundováAnita Zikmundová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
00 DNS
Celkem 13 závodníků