výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj

Chrudim (27. 9. 2017)

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 12 08.05 833.00
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 10 08.14 806.00
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 2 08.25 773.00
4 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 14 08.27 767.00
5 Iva SkalickáIva Skalická 99 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 1 08.49 704.00
6 Růža ŠkrobánkováRůža Škrobánková 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 18 08.53 692.00
7 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 8 08.54 690.00
8 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 19 08.55 687.00
9 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 21 08.65 659.00
10 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 13 08.71 643.00
11 Daniela NejezchlebováDaniela Nejezchlebová 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 11 08.78 624.00
12 Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 08.84 608.00
13 Aneta ReinberkováAneta Reinberková 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 15 09.01 564.00
14 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 7 09.03 558.00
15 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 17 09.07 548.00
16 Martina ŽďánskáMartina Žďánská 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 22 09.08 546.00
17 Kateřina ČernáKateřina Černá 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 3 09.17 523.00
18 Eliška DrdlováEliška Drdlová 02 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 4 09.38 472.00
19 Adéla HánováAdéla Hánová 01 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 5 09.56 431.00
20 Karolína KutilkováKarolína Kutilková 01 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 9 09.73 393.00
21 Anna SchmeiserováAnna Schmeiserová 02 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 16 09.88 361.00
Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 20 DNS
Celkem 22 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1 11.53 746.00
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 2 11.65 721.00
3 Jan DojčánJan Dojčán 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 9 11.78 695.00
4 David JanečekDavid Janeček 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 12 11.86 679.00
5 Kryštof KuželaKryštof Kužela 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 13 11.87 677.00
6 Van NguyenVan Nguyen 99 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 4 11.91 669.00
7 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 3 11.97 657.00
8 Jakub VoříšekJakub Voříšek 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 20 12.00 651.00
9 Michal RickwoodMichal Rickwood 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 17 12.05 641.00
10 Petr ČernýPetr Černý 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 8 12.11 629.00
11 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 15 12.12 628.00
12 Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 18 12.13 626.00
13 Ondřej NeklOndřej Nekl 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 16 12.37 580.00
14 Matěj GregorMatěj Gregor 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 10 12.50 556.00
15 František HořavaFrantišek Hořava 17 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 11 12.69 522.00
16 Daniel BoháčDaniel Boháč 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 7 12.70 520.00
17 Martin VymazalMartin Vymazal 98 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 6 12.85 494.00
18= Adam KobrAdam Kobr 98 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 5 12.94 478.00
18= Jan ŠmerdaJan Šmerda 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 19 12.94 478.00
19 Michael MatyášMichael Matyáš 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 14 13.30 418.00
Celkem 20 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 11 26.18 781.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 12 26.21 779.00
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 2 26.44 759.00
4 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 14 26.91 719.00
5 Denisa ŠpáníkováDenisa Špáníková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 18 27.63 660.00
6 Iva SkalickáIva Skalická 99 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 1 28.06 626.00
7 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 10 28.29 608.00
8 Petra BartošováPetra Bartošová 02 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 3 28.51 591.00
9 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 28.72 575.00
10 Valerie VranováValerie Vranová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 23 29.05 551.00
11 Edita ŠmahelováEdita Šmahelová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 17 29.79 497.00
12 Alena VackováAlena Vacková 02 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 21 29.95 486.00
13 Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 8 30.09 476.00
14 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 7 30.27 463.00
15 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 16 30.55 444.00
16 Kateřina ČernáKateřina Černá 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 5 30.73 432.00
17 Ludmila PaulůLudmila Paulů 01 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 13 31.28 396.00
18 Lenka KaralováLenka Karalová 00 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 9 31.93 356.00
19 Zuzana TesařováZuzana Tesařová 00 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 20 31.95 355.00
20 Šárka FridrichováŠárka Fridrichová 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 32.02 350.00
21 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 24 32.46 324.00
22 Iveta VondráčkováIveta Vondráčková 99 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 22 32.72 309.00
23 Anna SchmeiserováAnna Schmeiserová 02 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 15 32.92 298.00
Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 19 DNF
Celkem 24 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1 52.67 696.00
2 Kryštof KuželaKryštof Kužela 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 12 54.35 625.00
3 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 9 55.05 597.00
4 Kryštof KlumparKryštof Klumpar 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 10 55.23 590.00
5 Jan DojčánJan Dojčán 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 6 55.73 570.00
6 Václav ŠtrajtVáclav Štrajt 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 3 55.74 569.00
7 Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 17 55.81 567.00
8 Ondřej NeklOndřej Nekl 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 14 56.32 547.00
9 Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 15 57.06 519.00
10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 7 57.12 516.00
11 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 8 57.19 514.00
12 Jiří RichterJiří Richter 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 16 57.22 513.00
13 Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 5 57.28 510.00
14 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 11 57.67 496.00
15 Daniel ŠafaříkDaniel Šafařík 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 18 58.03 483.00
16 Dominik ZlesákDominik Zlesák 01 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 20 59.98 414.00
17 Jakub VoříšekJakub Voříšek 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 19 61.17 374.00
18 Filip SpurnýFilip Spurný 99 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 4 64.22 281.00
19 František TruhlářFrantišek Truhlář 99 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 2 67.71 189.00
Marian LechnýřMarian Lechnýř 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 13 DNS
Celkem 20 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie VranováValerie Vranová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 21 2:34.95 632.00
2 Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 14 2:41.78 553.00
3 Martina KubištováMartina Kubištová 02 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 10 2:41.97 550.00
4 Dáša PrášilováDáša Prášilová 00 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 17 2:41.98 550.00
5 Adéla VavřinováAdéla Vavřinová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 20 2:42.76 542.00
6 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 8 2:43.74 531.00
7 Markéta ŠinkovskáMarkéta Šinkovská 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 18 2:43.85 530.00
8 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 9 2:44.37 524.00
9 Michala ŠtěrbováMichala Štěrbová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 19 2:44.66 521.00
10 Andrea MatějkováAndrea Matějková 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 11 2:46.04 506.00
11 Nela BeranováNela Beranová 00 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 2 2:48.67 477.00
12 Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4 2:50.42 459.00
13 Šárka NádeníkováŠárka Nádeníková 99 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 13 2:50.48 459.00
14 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 16 2:52.13 442.00
15 Eva DrábkováEva Drábková 02 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 6 2:52.56 437.00
16 Tereza FekarováTereza Fekarová 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 2:52.80 435.00
17 Bára DoležalováBára Doležalová 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 5 2:53.65 426.00
18 Tereza AndrýsováTereza Andrýsová 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 1 2:57.71 387.00
19 Sára PalatkováSára Palatková 00 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 15 2:58.41 380.00
20 Lucie MiřejovskáLucie Miřejovská 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 12 3:07.03 303.00
21 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 22 3:13.42 251.00
MS Lucie BrožkováLucie Brožková 01 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 3 2:45.49 512.00
Celkem 22 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 16 4:36.97 699.00
2 Martin VaněkMartin Vaněk 99 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 14 4:37.76 694.00
3 Jonáš FenclJonáš Fencl 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 8 4:38.44 690.00
4 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 17 4:39.70 682.00
5 Vojislav ŠtěrbaVojislav Štěrba 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 13 4:41.82 669.00
6 Jan VernerJan Verner 01 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 15 4:43.19 660.00
7 Filip MarelFilip Marel 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 1 4:44.60 652.00
8 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 10 4:46.69 639.00
9 Daniel KlenorDaniel Klenor 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 4 4:48.94 625.00
10 Matěj BorekMatěj Borek 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 6 4:51.12 612.00
11 Nikolas BudínNikolas Budín 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 7 4:51.21 611.00
12 Adam KvízAdam Kvíz 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 11 4:52.42 604.00
13 Tomáš SvatýTomáš Svatý 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 12 4:52.56 603.00
14 Michal SmékalMichal Smékal 02 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 3 4:53.44 598.00
15 Petr JirásekPetr Jirásek 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 9 4:57.92 572.00
16 Tomáš EbertTomáš Ebert 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 5 5:08.24 513.00
Jiří RichterJiří Richter 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 2 DNF
Celkem 17 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci (Běh)

Běh (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuthan, Ryba, Černý, Beránek Kuthan, Ryba, Černý, Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 2:08.70 1253.0
2 Matyáš, Korytář, Rejfek, Pešek Matyáš, Korytář, Rejfek, Pešek 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 5 2:13.07 1196.0
3 Boháč, Janeček, Tkadlec, Kadlec Boháč, Janeček, Tkadlec, Kadlec 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 2 2:13.08 1196.0
4 Zlesák, Gregor, Voříšek, Rickwood Zlesák, Gregor, Voříšek, Rickwood 01 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 8 2:14.03 1184.0
5 Dojčán, Havlíček, Miřejovský, Kavička Dojčán, Havlíček, Miřejovský, Kavička 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 2:16.03 1158.0
6 Kobr, Nguyen, Vaněk, Unzeiting Kobr, Nguyen, Vaněk, Unzeiting 98 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 1 2:16.35 1154.0
7 Šmerda, Niščák, Hořava, Vrána Šmerda, Niščák, Hořava, Vrána 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 7 2:16.51 1152.0
8 Ebert, Smékal, Vymazal, Bína Ebert, Smékal, Vymazal, Bína 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 6 2:18.22 1131.0
Celkem 8 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky (Běh)

Běh (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ptáčková, Nováková, Tamchynová, Špáníková Ptáčková, Nováková, Tamchynová, Špáníková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 2:26.03 1035.0
2 Skalická, Prudičová, Krejsová, Šulcová Skalická, Prudičová, Krejsová, Šulcová 99 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 7 2:34.96 930.00
3 Pospíšilová, Bartakovičová, Čermáková, Vavřinová Pospíšilová, Bartakovičová, Čermáková, Vavřinová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 2:36.56 912.00
4 Nejezchlebová, Kutilková, Paulů, Lorenčíková Nejezchlebová, Kutilková, Paulů, Lorenčíková 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 3 2:37.24 904.00
5 Škrobánková, Hájková, Bartošová, Kubištová Škrobánková, Hájková, Bartošová, Kubištová 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 8 2:38.37 892.00
6 Chládková, Vaňková, Doležalová, Obstová Chládková, Vaňková, Doležalová, Obstová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1 2:41.08 861.00
7 Kalousová, Horová, Černá, Jirásková Kalousová, Horová, Černá, Jirásková 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 2 2:42.30 848.00
8 Podhorná, Karalová, Tesařová, Ziková Podhorná, Karalová, Tesařová, Ziková 02 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 9 2:48.96 776.00
Reinberková, Krupová, Matějková, Fekarová Reinberková, Krupová, Matějková, Fekarová 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip MarečekFilip Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
98 1.94 749.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 1.82 644.00
3= Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 1.78 610.00
3= Tomáš TkadlecTomáš Tkadlec
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
99 1.78 610.00
4= Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
99 1.70 544.00
4= Jiří StolínJiří Stolín
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 1.66 512.00
5= Filip ŠkárkaFilip Škárka
školy Bohemiaškoly Bohemia
99 1.66 512.00
5= Aleš KadlecAleš Kadlec
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
98 1.66 512.00
6= Viktor BeranViktor Beran
školy Bohemiaškoly Bohemia
98 1.62 480.00
6= Michal SmékalMichal Smékal
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
02 1.58 449.00
6= Václav ŠtrajtVáclav Štrajt
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
01 1.58 449.00
6= Adam KobrAdam Kobr
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
98 1.58 449.00
6= Pavel MňukPavel Mňuk
školy Bohemiaškoly Bohemia
98 1.58 449.00
7 Vladimír NiščákVladimír Niščák
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 1.58 449.00
8 Matěj GregorMatěj Gregor
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
00 1.54 419.00
9= Dominik ZlesákDominik Zlesák
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
01 1.50 389.00
9= Miloš ValentaMiloš Valenta
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 1.50 389.00
9= Matěj SemerádMatěj Semerád
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 1.50 389.00
10 Daniel BartákDaniel Barták
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
01 1.42 331.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.96 Body
1 Karolína KrupováKarolína Krupová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 1.52 ----oooxxoxoxxx 644.00
2 Natálie MorchováNatálie Morchová
Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim
99 1.48 --ooooxooxx-x 599.00
3 Růža ŠkrobánkováRůža Škrobánková
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 1.48 --oxoooxxooxxx 599.00
4 Monika FišerováMonika Fišerová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 1.48 --oooooxoxxx 599.00
5 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
01 1.48 o---xoxooxoxxx 599.00
6 Jana HamplováJana Hamplová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 1.44 -oooooxxoxxx 555.00
7= Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 1.40 ooooooxxx 512.00
7= Kateřina HorováKateřina Horová
Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim
99 1.40 ----ooxxx 512.00
7= Petra BartošováPetra Bartošová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
02 1.40 ooooooxxx 512.00
10 Zuzana MalinskáZuzana Malinská
Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela
02 1.40 ooooxooxxx 512.00
11 Johana PrudičováJohana Prudičová
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
98 1.40 ooooxxoxxoxxx 512.00
12 Adéla HánováAdéla Hánová
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
01 1.40 oxooxoxoxxoxxx 512.00
13 Barbora ŠpátováBarbora Špátová
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
02 1.36 oooxooxxx 470.00
14 Sára PalatkováSára Palatková
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
00 1.36 xoxoooxxoxxx 470.00
15 Lucie HácováLucie Hácová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 1.32 ooooxxx 429.00
16 Eliška SajdlováEliška Sajdlová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 1.32 ooxoxoxxx 429.00
17 Martina ŽďánskáMartina Žďánská
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 1.32 oooxxoxxx 429.00
18 Gabriela BeranováGabriela Beranová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 1.28 ooxoxxx 389.00
19 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela
02 1.24 oxo 350.00
20 Monika SochováMonika Sochová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 x
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
99 6.24 639.00
2 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 6.00 587.00
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 5.61 504.00
4 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 5.57 496.00
5 Tomáš PešekTomáš Pešek
školy Bohemiaškoly Bohemia
01 5.54 490.00
6 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 5.50 481.00
7 David JanečekDavid Janeček
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
98 5.35 451.00
8 Jiří StolínJiří Stolín
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 5.29 439.00
9 František HořavaFrantišek Hořava
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
17 5.14 409.00
10 Matěj PopelkaMatěj Popelka
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 5.13 407.00
11 Robert VovkRobert Vovk
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
01 5.03 388.00
12 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
98 5.00 382.00
13 Jiří UnzeitingJiří Unzeiting
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
01 4.98 378.00
14 Tomáš PlžikTomáš Plžik
školy Bohemiaškoly Bohemia
99 4.97 377.00
15 Kryštof KlumparKryštof Klumpar
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
00 4.90 363.00
16 Marian LechnýřMarian Lechnýř
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
00 4.85 354.00
17 Pavel MňukPavel Mňuk
školy Bohemiaškoly Bohemia
98 4.79 343.00
18 Martin VymazalMartin Vymazal
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
98 4.56 301.00
19 Václav MačátVáclav Mačát
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
99 4.20 239.00
20 Tomáš EbertTomáš Ebert
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
01 4.09 220.00
Tomáš TkadlecTomáš Tkadlec
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
99 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Běh)

Běh (st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Pavlína MinářováPavlína Minářová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 4.88 527.00
1= Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 4.88 527.00
1= Karolína ŠulcováKarolína Šulcová
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
02 4.76 495.00
1= Zuzana MalinskáZuzana Malinská
Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela
02 4.59 451.00
1= Adéla ZikováAdéla Ziková
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
01 4.55 441.00
1= Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela
02 4.47 421.00
1= Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 4.46 418.00
1= Ludmila JiráskováLudmila Jirásková
Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim
01 4.42 408.00
1= Petra PodhornáPetra Podhorná
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
02 4.34 388.00
1= Johana PrudičováJohana Prudičová
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
98 4.33 386.00
1= Šárka FridrichováŠárka Fridrichová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
02 4.32 384.00
1= Monika FišerováMonika Fišerová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 4.29 376.00
1= Ludmila PaulůLudmila Paulů
Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela
01 4.29 376.00
1= Michaela HájkováMichaela Hájková
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 4.29 376.00
1= Jana HamplováJana Hamplová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 4.28 374.00
1= Alena VackováAlena Vacková
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
02 4.21 357.00
1= Edita ŠmahelováEdita Šmahelová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 4.16 345.00
1= Denisa ŠpáníkováDenisa Špáníková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 4.15 343.00
1= Barbora KalousováBarbora Kalousová
Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim
99 3.85 274.00
1= Lucie HácováLucie Hácová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 3.73 248.00
1= Kristýna ČermákováKristýna Čermáková
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 3.32 165.00
1= Hana HájkováHana Hájková
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
02 xxxx
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denysa RashkiDenysa Rashki
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
00 10.71 576.00
2 Hana HájkováHana Hájková
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
02 10.64 571.00
3 Kristina VaňkováKristina Vaňková
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 10.38 554.00
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 10.32 550.00
5 Karla ČerníkováKarla Černíková
Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela
99 10.23 545.00
6 Pavla SankotováPavla Sankotová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 10.01 530.00
7 Kateřina HorováKateřina Horová
Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim
99 09.88 522.00
8 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 09.75 513.00
9 Alena PadrnosováAlena Padrnosová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 09.71 510.00
10 Pavlína PetrováPavlína Petrová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
01 09.63 505.00
11 Kateřina ObstováKateřina Obstová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
99 09.60 503.00
12 Kateřina DržmíškováKateřina Držmíšková
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
00 09.33 486.00
13 Tereza FekarováTereza Fekarová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
99 08.90 458.00
14 Gabriela BeranováGabriela Beranová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 08.84 454.00
15= Eliška DrdlováEliška Drdlová
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
02 08.75 448.00
15= Pavlína KrpatováPavlína Krpatová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 08.75 448.00
16 Nikola ToufarováNikola Toufarová
Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela
00 08.65 441.00
17 Aneta ReinberkováAneta Reinberková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
99 08.41 426.00
18 Eliška SajdlováEliška Sajdlová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 08.03 401.00
19 Melisa ColakogluMelisa Colakoglu
Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim
00 07.91 394.00
20 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim
01 07.76 384.00
21 Šárka NádeníkováŠárka Nádeníková
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
99 07.35 357.00
22 Eva ŠimkováEva Šimková
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
00 07.03 337.00
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
99 14.47 14.2214.47x14.47x 757.00
2 Petr JirásekPetr Jirásek
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
98 13.76 12.5713.7613.4513.76x 714.00
3 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
98 12.35 11.8212.0112.3512.3512.01 628.00
4 Daniel BoháčDaniel Boháč
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
99 11.91 x11.9110.6711.9111.45 601.00
5 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 11.55 11.3411.5511.0811.5511.55 579.00
6 Adam ŠindelářAdam Šindelář
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
00 11.41 09.8511.4109.5211.4110.50 571.00
7 Tomáš VernerTomáš Verner
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
99 11.32 11.32x10.6611.3210.17 565.00
8 Matěj PopelkaMatěj Popelka
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 11.26 11.2610.90x11.2609.18 562.00
9 Michal RickwoodMichal Rickwood
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 11.22 x10.2011.2211.22x 559.00
10 Martin PolášekMartin Polášek
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 11.16 10.8010.0910.6610.8011.16 556.00
11 Vladimír NiščákVladimír Niščák
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 11.09 10.8110.4410.6910.8111.09 551.00
12 Viktor BeranViktor Beran
školy Bohemiaškoly Bohemia
98 10.87 10.2410.8710.8110.8710.21 538.00
13 Václav MačátVáclav Mačát
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
99 10.53 10.2810.1310.5310.5310.18 518.00
14 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
00 10.39 09.4410.3909.1810.39- 509.00
15 Pavel HorákPavel Horák
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
98 10.01 09.5010.0109.2810.0108.03 486.00
16 Jakub JíraJakub Jíra
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 09.92 09.6109.9209.1409.9209.22 481.00
17 Michael MatyášMichael Matyáš
školy Bohemiaškoly Bohemia
98 09.78 xx09.7809.78- 472.00
18 Van NguyenVan Nguyen
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
99 09.35 xx09.3509.35x 447.00
19 Dominik HodinaDominik Hodina
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 08.53 xx08.5308.53x 398.00
20 Miloš ValentaMiloš Valenta
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 07.89 07.8407.6307.6407.8407.89 360.00
Celkem 20 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Martin VaněkMartin Vaněk 99 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0694
Jiří UnzeitingJiří Unzeiting 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0378
Tomáš TkadlecTomáš Tkadlec 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0610
Kryštof VránaKryštof Vrána 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0699
Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1000
Michal KorytářMichal Korytář 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Marian LechnýřMarian Lechnýř 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0354
David JanečekDavid Janeček 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0451
Pavel MňukPavel Mňuk 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Matěj PopelkaMatěj Popelka 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0969
Jiří StolínJiří Stolín 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0951
Kryštof KlumparKryštof Klumpar 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0590
Robert VovkRobert Vovk 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0388
Václav MačátVáclav Mačát 99 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0757
Tomáš EbertTomáš Ebert 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1644
Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0544
Adam KvízAdam Kvíz 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0604
Jiří RichterJiří Richter 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 0513
Filip MarelFilip Marel 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0652
Jonáš FenclJonáš Fencl 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0690
Vojislav ŠtěrbaVojislav Štěrba 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0669
Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0682
Matěj BorekMatěj Borek 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0612
Jan VernerJan Verner 01 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0660
Michal SmékalMichal Smékal 02 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1047
Nikolas BudínNikolas Budín 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0611
Viktor BeranViktor Beran 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 1018
Jakub DlouhýJakub Dlouhý 98 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0610
Miloš ValentaMiloš Valenta 98 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0389
Filip MarečekFilip Mareček 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0749
Jakub MarečekJakub Mareček 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0644
Daniel BartákDaniel Barták 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0331
Matěj SemerádMatěj Semerád 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
Michael MatyášMichael Matyáš 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 1668
Martin PolášekMartin Polášek 98 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0556
Jakub JíraJakub Jíra 98 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0481
Tomáš VernerTomáš Verner 99 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0565
Adam ŠindelářAdam Šindelář 00 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0571
Pavel HorákPavel Horák 98 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0486
Dominik HodinaDominik Hodina 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
Daniel ŠafaříkDaniel Šafařík 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
Tomáš SvatýTomáš Svatý 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0603
Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
Daniel BoháčDaniel Boháč 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 2317
František HořavaFrantišek Hořava 17 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0931
Martin VymazalMartin Vymazal 98 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0795
Martin BínaMartin Bína 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1442
Adam KobrAdam Kobr 98 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 2081
Van NguyenVan Nguyen 99 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 1116
Jakub VoříšekJakub Voříšek 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0651
Matěj GregorMatěj Gregor 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0419
Michal RickwoodMichal Rickwood 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0641
Petr ČernýPetr Černý 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0629
Ondřej NeklOndřej Nekl 98 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0547
Kryštof KuželaKryštof Kužela 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1302
Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1215
Jan DojčánJan Dojčán 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 2423
Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 1034
Tomáš PešekTomáš Pešek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1211
David JanečekDavid Janeček 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0679
Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1193
Jan ŠmerdaJan Šmerda 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1152
Filip ŠkárkaFilip Škárka 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 0512
Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 1109
Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0496
Petr JirásekPetr Jirásek 98 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 1286
Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0519
Daniel KlenorDaniel Klenor 98 školy Bohemiaškoly Bohemia 0625
Adam HavlíčekAdam Havlíček 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1020
Petr KavičkaPetr Kavička 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
Dominik ZlesákDominik Zlesák 01 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 1598
Filip SpurnýFilip Spurný 99 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0281
František TruhlářFrantišek Truhlář 99 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0189
Václav ŠtrajtVáclav Štrajt 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1018
Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0628
Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0995
Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2649
David RybaDavid Ryba 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1075
Jiří BeránekJiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
Celkem 79 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1945
Martina ŽďánskáMartina Žďánská 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0546
Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0554
Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 0548
Růža ŠkrobánkováRůža Škrobánková 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 2183
Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 1587
Iva SkalickáIva Skalická 99 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 2260
Eliška DrdlováEliška Drdlová 02 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0448
Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0687
Aneta ReinberkováAneta Reinberková 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2521
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1612
Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1555
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1532
Anna SchmeiserováAnna Schmeiserová 02 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0000
Kateřina ČernáKateřina Černá 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0955
Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 1680
Daniela NejezchlebováDaniela Nejezchlebová 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 1528
Karolína KutilkováKarolína Kutilková 01 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0000
Marie KrejsováMarie Krejsová 01 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 1298
Adéla HánováAdéla Hánová 01 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0512
Iveta VondráčkováIveta Vondráčková 99 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0000
Ludmila PaulůLudmila Paulů 01 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0396
Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0575
Edita ŠmahelováEdita Šmahelová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0345
Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0575
Denisa ŠpáníkováDenisa Špáníková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
Petra BartošováPetra Bartošová 02 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 1103
Michaela HájkováMichaela Hájková 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 0839
Valerie VranováValerie Vranová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1183
Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
Zuzana TesařováZuzana Tesařová 00 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0355
Lenka KaralováLenka Karalová 00 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0356
Alena VackováAlena Vacková 02 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0000
Adéla VavřinováAdéla Vavřinová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0542
Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0939
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1040
Karolína KrupováKarolína Krupová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1168
Andrea MatějkováAndrea Matějková 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0506
Tereza FekarováTereza Fekarová 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0458
Martina KubištováMartina Kubištová 02 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 0550
Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0553
Michaela ProkešováMichaela Prokešová 01 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0599
Petra PodhornáPetra Podhorná 02 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1606
Johana PrudičováJohana Prudičová 98 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0898
Karolína ŠulcováKarolína Šulcová 02 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0495
Zuzana MalinskáZuzana Malinská 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0963
Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0771
Lucie HácováLucie Hácová 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0677
Karolína ŘádkováKarolína Řádková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0930
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 1077
Monika FišerováMonika Fišerová 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0975
Šárka FridrichováŠárka Fridrichová 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0384
Jana HamplováJana Hamplová 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0555
Nela BeranováNela Beranová 00 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0477
Nikola ToufarováNikola Toufarová 00 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0441
Eva DrábkováEva Drábková 02 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0000
Tereza AndrýsováTereza Andrýsová 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0387
Bára DoležalováBára Doležalová 02 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0426
Michala ŠtěrbováMichala Štěrbová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0521
Lucie MiřejovskáLucie Miřejovská 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
Dáša PrášilováDáša Prášilová 00 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 0550
Markéta ŠinkovskáMarkéta Šinkovská 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 0000
Lucie BrožkováLucie Brožková 01 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 0000
Sára PalatkováSára Palatková 00 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0850
Šárka NádeníkováŠárka Nádeníková 99 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0459
Karla ČerníkováKarla Černíková 99 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0545
Kristýna LupačováKristýna Lupačová 01 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0000
Kateřina HorováKateřina Horová 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 1034
Melisa ColakogluMelisa Colakoglu 00 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0394
Gabriela BeranováGabriela Beranová 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0843
Pavlína KrpatováPavlína Krpatová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
Pavla SankotováPavla Sankotová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0530
Eliška SajdlováEliška Sajdlová 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 0000
Pavlína PetrováPavlína Petrová 01 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 0505
Alena PadrnosováAlena Padrnosová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0510
Hana HájkováHana Hájková 02 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0571
Eva ŠimkováEva Šimková 00 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0000
Denysa RashkiDenysa Rashki 00 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0576
Kateřina DržmíškováKateřina Držmíšková 00 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0486
Natálie MorchováNatálie Morchová 99 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0599
Monika SochováMonika Sochová 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
Barbora ŠpátováBarbora Špátová 02 OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C... 0000
Ludmila PaulůLudmila Paulů 01 Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 0000
Adéla ZikováAdéla Ziková 01 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1100
Celkem 85 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 8880
2 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 8053
3 SPŠ Chrudim{8} 7906
4 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 7753
5 školy Bohemia{8} 7752
6 Gymnázium Česká Třebová{8} 7656
7 Gymnázium Moravská Třebová{8} 7189
8 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 6029
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 8235
2 OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň{8} 7461
3 Gymnázium Ústí nad Orlicí{8} 7355
4 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 7205
5 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 7120
6 Gymnázium J.Ressela{8} 7044
7 Gymnázium Svitavy{8} 6572
8 Obchodní akademie Chrudim{8} 6176
Celkem 8 závodníků