Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj

Chrudim (27. 9. 2017)

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
99 14.47 14.2214.47x14.47x 757.00
2 Petr JirásekPetr Jirásek
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
98 13.76 12.5713.7613.4513.76x 714.00
3 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
98 12.35 11.8212.0112.3512.3512.01 628.00
4 Daniel BoháčDaniel Boháč
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
99 11.91 x11.9110.6711.9111.45 601.00
5 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 11.55 11.3411.5511.0811.5511.55 579.00
6 Adam ŠindelářAdam Šindelář
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
00 11.41 09.8511.4109.5211.4110.50 571.00
7 Tomáš VernerTomáš Verner
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
99 11.32 11.32x10.6611.3210.17 565.00
8 Matěj PopelkaMatěj Popelka
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 11.26 11.2610.90x11.2609.18 562.00
9 Michal RickwoodMichal Rickwood
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 11.22 x10.2011.2211.22x 559.00
10 Martin PolášekMartin Polášek
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 11.16 10.8010.0910.6610.8011.16 556.00
11 Vladimír NiščákVladimír Niščák
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 11.09 10.8110.4410.6910.8111.09 551.00
12 Viktor BeranViktor Beran
školy Bohemiaškoly Bohemia
98 10.87 10.2410.8710.8110.8710.21 538.00
13 Václav MačátVáclav Mačát
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
99 10.53 10.2810.1310.5310.5310.18 518.00
14 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
00 10.39 09.4410.3909.1810.39- 509.00
15 Pavel HorákPavel Horák
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
98 10.01 09.5010.0109.2810.0108.03 486.00
16 Jakub JíraJakub Jíra
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 09.92 09.6109.9209.1409.9209.22 481.00
17 Michael MatyášMichael Matyáš
školy Bohemiaškoly Bohemia
98 09.78 xx09.7809.78- 472.00
18 Van NguyenVan Nguyen
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
99 09.35 xx09.3509.35x 447.00
19 Dominik HodinaDominik Hodina
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 08.53 xx08.5308.53x 398.00
20 Miloš ValentaMiloš Valenta
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 07.89 07.8407.6307.6407.8407.89 360.00
Celkem 20 závodníků