výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj

Chrudim (27. 9. 2017)

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip MarečekFilip Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
98 1.94 749.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 1.82 644.00
3= Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 1.78 610.00
3= Tomáš TkadlecTomáš Tkadlec
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
99 1.78 610.00
4= Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
99 1.70 544.00
4= Jiří StolínJiří Stolín
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 1.66 512.00
5= Filip ŠkárkaFilip Škárka
školy Bohemiaškoly Bohemia
99 1.66 512.00
5= Aleš KadlecAleš Kadlec
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
98 1.66 512.00
6= Viktor BeranViktor Beran
školy Bohemiaškoly Bohemia
98 1.62 480.00
6= Michal SmékalMichal Smékal
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
02 1.58 449.00
6= Václav ŠtrajtVáclav Štrajt
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
01 1.58 449.00
6= Adam KobrAdam Kobr
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
98 1.58 449.00
6= Pavel MňukPavel Mňuk
školy Bohemiaškoly Bohemia
98 1.58 449.00
7 Vladimír NiščákVladimír Niščák
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 1.58 449.00
8 Matěj GregorMatěj Gregor
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
00 1.54 419.00
9= Dominik ZlesákDominik Zlesák
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
01 1.50 389.00
9= Miloš ValentaMiloš Valenta
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
98 1.50 389.00
9= Matěj SemerádMatěj Semerád
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 1.50 389.00
10 Daniel BartákDaniel Barták
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
01 1.42 331.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 27.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.96 Body
1 Karolína KrupováKarolína Krupová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 1.52 ----oooxxoxoxxx 644.00
2 Natálie MorchováNatálie Morchová
Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim
99 1.48 --ooooxooxx-x 599.00
3 Růža ŠkrobánkováRůža Škrobánková
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 1.48 --oxoooxxooxxx 599.00
4 Monika FišerováMonika Fišerová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 1.48 --oooooxoxxx 599.00
5 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
01 1.48 o---xoxooxoxxx 599.00
6 Jana HamplováJana Hamplová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 1.44 -oooooxxoxxx 555.00
7= Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 1.40 ooooooxxx 512.00
7= Kateřina HorováKateřina Horová
Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim
99 1.40 ----ooxxx 512.00
7= Petra BartošováPetra Bartošová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
02 1.40 ooooooxxx 512.00
10 Zuzana MalinskáZuzana Malinská
Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela
02 1.40 ooooxooxxx 512.00
11 Johana PrudičováJohana Prudičová
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
98 1.40 ooooxxoxxoxxx 512.00
12 Adéla HánováAdéla Hánová
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
01 1.40 oxooxoxoxxoxxx 512.00
13 Barbora ŠpátováBarbora Špátová
OA a SOŠ cestovního ruchu ChoceňOA a SOŠ cestovního ruchu C...
02 1.36 oooxooxxx 470.00
14 Sára PalatkováSára Palatková
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
00 1.36 xoxoooxxoxxx 470.00
15 Lucie HácováLucie Hácová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 1.32 ooooxxx 429.00
16 Eliška SajdlováEliška Sajdlová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 1.32 ooxoxoxxx 429.00
17 Martina ŽďánskáMartina Žďánská
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 1.32 oooxxoxxx 429.00
18 Gabriela BeranováGabriela Beranová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 1.28 ooxoxxx 389.00
19 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela
02 1.24 oxo 350.00
20 Monika SochováMonika Sochová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 x
Celkem 20 závodníků