Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj

Olomouc (3. 10. 2017)

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 3.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza JanošíkováTereza Janošíková 99 Slovanské Gymnázium OlomoucSlovanské Gymnázium Olomouc 9 2:29.86 695.00
2 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 8 2:30.76 683.00
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 GJW ProstějovGJW Prostějov 1 2:31.10 679.00
4 Ludmila KareisováLudmila Kareisová 02 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 10 2:35.05 631.00
5 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 2:37.49 602.00
6 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 Gymnázium Šumperk "B"Gymnázium Šumperk "B" 12 2:41.49 556.00
7 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 2:45.75 509.00
8 Kateřina PivkováKateřina Pivková 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 3:01.43 352.00
9 Monika BrychtováMonika Brychtová 98 Církevní gymnázium OlomoucCírkevní gymnázium Olomouc 5 3:02.16 345.00
10 Lucie KoláčkováLucie Koláčková 01 Gymnázium HraniceGymnázium Hranice 11 3:07.00 303.00
11 Kristýna NechvátalováKristýna Nechvátalová 00 Církevní gymnázium OlomoucCírkevní gymnázium Olomouc 6 3:39.26 88.00
Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 Církevní gymnázium OlomoucCírkevní gymnázium Olomouc 2 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 3.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 9 2:26.95 732.00
2 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 02 Slovanské Gymnázium OlomoucSlovanské Gymnázium Olomouc 7 2:32.68 660.00
3 Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková 00 Gymnázium Šumperk "B"Gymnázium Šumperk "B" 3 2:33.50 650.00
4 Anna SiskováAnna Sisková 00 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 6 2:44.56 522.00
5 Martina PejzlováMartina Pejzlová 00 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 5 2:47.85 486.00
6 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 Gymnázium Šumperk "B"Gymnázium Šumperk "B" 2 2:49.72 466.00
7 Anna TomčanováAnna Tomčanová 00 SOŠPO ProstějovSOŠPO Prostějov 8 2:54.34 420.00
8 Eliška OndruchováEliška Ondruchová 02 Gymnázium HraniceGymnázium Hranice 4 3:08.44 291.00
9 Aneta VečeřováAneta Večeřová 00 SOŠPO ProstějovSOŠPO Prostějov 11 3:11.98 262.00
10 Natálie VařekováNatálie Vařeková 02 GJW ProstějovGJW Prostějov 10 3:19.78 203.00
MS Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 Gymnázium Šumperk "B"Gymnázium Šumperk "B" 1 2:37.05
Celkem 11 závodníků