výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (21. 9. 2017)

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4 07.97 857.00
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 5 08.00 848.00
3 Barbora JeínkováBarbora Jeínková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 08.48 706.00
4 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 6 08.70 645.00
5 Zuzana VeverkováZuzana Veverková 00 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 2 08.90 592.00
6 Barbora MacíkováBarbora Macíková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 8 09.21 513.00
7 Natálie GabkováNatálie Gabková 02 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 3 09.80 378.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MolkováTereza Molková 98 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 6 08.32 752.00
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 08.58 678.00
3 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 08.73 637.00
4 Miriam VančurováMiriam Vančurová 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 4 08.96 576.00
5= Karolína KantorováKarolína Kantorová 98 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 3 09.00 566.00
5= Tereza TřetinováTereza Třetinová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 7 09.00 566.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 11.19 819.00
2 Michal MiklíkMichal Miklík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5 11.77 697.00
3 Martin NovotnýMartin Novotný 00 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 6 12.02 647.00
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 8 12.14 624.00
5 David JuříkDavid Juřík 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 3 12.23 606.00
6 Filip UličníkFilip Uličník 99 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 2 12.34 586.00
7 Pavel PlášekPavel Plášek 99 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 7 12.63 532.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4 11.11 836.00
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 11.42 769.00
3 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 5 11.70 711.00
4 Tomáš MajzlíkTomáš Majzlík 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 2 12.31 591.00
5 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 3 12.56 545.00
6 Milan HanákMilan Hanák 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 7 12.81 501.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4 25.92 804.00
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5 25.94 802.00
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 26.38 764.00
4 Barbora JeínkováBarbora Jeínková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 8 28.47 594.00
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 7 29.20 539.00
6 Monika MatějkováMonika Matějková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 30.56 444.00
7 Karolína KantorováKarolína Kantorová 98 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 3 32.50 322.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2 29.49 518.00
2= Dorota KomanováDorota Komanová 99 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 5 29.63 508.00
2= Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 5 29.63 508.00
4 Simona FoltýnováSimona Foltýnová 99 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 3 30.48 449.00
5 Lucie ZpěvákováLucie Zpěváková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 31.39 389.00
6 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 7 32.03 350.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 50.33 799.00
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 3 50.68 784.00
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 7 53.93 642.00
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 8 54.67 612.00
5 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 2 56.95 523.00
6 Filip JančíkFilip Jančík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 6 57.75 493.00
7 Vojtěch PalyzaVojtěch Palyza 98 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 5 58.90 451.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 53.72 651.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 5 55.85 565.00
3 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 98 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 7 56.45 542.00
4 Rudolf ŠkaldaRudolf Škalda 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 3 56.75 530.00
5 David JuříkDavid Juřík 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 2 57.64 497.00
6 Dominik ŠromDominik Šrom 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 6 65.22 253.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2:29.98 693.00
2 Karolína TeimerováKarolína Teimerová 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2:40.89 563.00
3 Daniela KůstkováDaniela Kůstková 98 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2:44.24 525.00
4 Kateřina BližňákováKateřina Bližňáková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2:49.07 473.00
5 Simona NovákováSimona Nováková 99 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 2:50.76 456.00
6 Aneta PoláškováAneta Polášková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2:53.59 427.00
7 Tereza HendrychováTereza Hendrychová 01 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 2:53.75 425.00
8 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 2:53.83 425.00
9 Beáta HamplováBeáta Hamplová 02 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 3:02.03 347.00
10 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 3:07.31 300.00
11 Petra JakešováPetra Jakešová 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3:09.91 279.00
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4:36.33 704.00
2 Daniel KöglerDaniel Kögler 98 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 4:42.34 666.00
3 Radim HolubRadim Holub 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 4:42.85 662.00
4 Jakub StrakaJakub Straka 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 4:46.18 642.00
5 Jakub JamnýJakub Jamný 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4:46.36 641.00
6 Roman ZlámalRoman Zlámal 98 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 4:48.71 626.00
7 Radek LiškaRadek Liška 00 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 4:48.78 626.00
8 Miroslav LeskovjanMiroslav Leskovjan 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4:51.92 607.00
9 Ondřej HorákOndřej Horák 98 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 4:57.20 576.00
10 Miroslav TomaštíkMiroslav Tomaštík 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5:00.82 555.00
11 Jonáš VránaJonáš Vrána 01 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 5:02.02 548.00
12 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5:02.39 546.00
Celkem 12 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smělík, Běhávka, Jelínek, Majerčák Smělík, Běhávka, Jelínek, Majerčák 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 2:02.47 1336.0
2 Vácha, Jančík, Miklík, Novák Vácha, Jančík, Miklík, Novák 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 2:10.48 1229.0
3 Janeček, Majzlík, Sláčík, Škalda Janeček, Majzlík, Sláčík, Škalda 98 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 2 2:11.31 1219.0
4 Juřík, Kundrát, Skýpala, Vrána Juřík, Kundrát, Skýpala, Vrána 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 5 2:13.23 1194.0
5 Navrátil, Novotný, Hudeček, Horský Navrátil, Novotný, Hudeček, Horský 98 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 4 2:17.61 1138.0
6 Liška, Talafant, Zlámal, Vodák Liška, Talafant, Zlámal, Vodák 00 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 7 2:29.86 989.00
Celkem 6 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drobilová, Molková, Šimlovičová, Kolářová Drobilová, Molková, Šimlovičová, Kolářová 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 7 2:26.50 1029.0
2 Minaříková, Brázdilová, Jeínková, Vydržalová Minaříková, Brázdilová, Jeínková, Vydržalová 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 2:34.43 936.00
3 Holubářová, Macharáčková, Matějková, Sláčíková Holubářová, Macharáčková, Matějková, Sláčíková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 2:38.18 894.00
4 Nejezchlebová, Komanová, Žišková, Hyjánková Nejezchlebová, Komanová, Žišková, Hyjánková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 3 2:41.96 852.00
5 Klimentová, Voráčová, Hamplová, Vrubelová Klimentová, Voráčová, Hamplová, Vrubelová 98 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 5 2:53.49 729.00
6 Kantorová, Veverková, Foltýnová, Nováková Kantorová, Veverková, Foltýnová, Nováková 98 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 2 2:54.22 722.00
Třetinová, Vančurová, Indruchová, Hendrychová Třetinová, Vančurová, Indruchová, Hendrychová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 8 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.962.00 Body
1= Dominik MartinkaDominik Martinka
SPŠ ZlínSPŠ Zlín
01 1.76 593.00
1= Jakub SchorníkJakub Schorník
Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz
00 1.76 593.00
2 Prokop ŠvábíkProkop Švábík
Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz
99 1.72 560.00
3= Adam HamšíkAdam Hamšík
SPŠ ZlínSPŠ Zlín
01 1.64 496.00
3= Tomáš DenkTomáš Denk
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
99 1.64 496.00
3= Michal MiklíkMichal Miklík
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
99 1.64 496.00
3= Tomáš ZajícTomáš Zajíc
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 1.64 496.00
4= Vojtěch PalyzaVojtěch Palyza
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
98 1.60 464.00
4= Jakub NovákJakub Novák
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
99 1.60 464.00
5 Josef HřibJosef Hřib
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 1.48 374.00
6 Daniel KvitaDaniel Kvita
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
99 1.40 317.00
Pavel PlášekPavel Plášek
SPŠ ZlínSPŠ Zlín
99 DNS
Dominik ŠromDominik Šrom
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
01 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově
98 1.56 689.00
2 Veronika ChrástováVeronika Chrástová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 1.48 599.00
3= Lucie ZpěvákováLucie Zpěváková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 1.44 555.00
3= Isabela IndruchováIsabela Indruchová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
01 1.44 555.00
3= Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
00 1.44 555.00
4= Petra JakešováPetra Jakešová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
02 1.36 470.00
4= Zuzana VeverkováZuzana Veverková
VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově
00 1.36 470.00
4= Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 1.36 470.00
5 Natálie VětříškováNatálie Větříšková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 1.32 429.00
6 Markéta KřivánkováMarkéta Křivánková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
01 1.28 389.00
Karolína BouřováKarolína Bouřová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
01 NM
Izabela KahlichováIzabela Kahlichová
VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově
00 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček
SPŠ ZlínSPŠ Zlín
98 6.65 732.00
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
SPŠ ZlínSPŠ Zlín
00 6.02 591.00
3 Jan SmělíkJan Smělík
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 5.93 571.00
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 5.80 544.00
5 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
00 5.76 535.00
6 Matěj VencelMatěj Vencel
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 5.72 527.00
7 Roman ZlámalRoman Zlámal
Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz
98 5.64 510.00
8 Daniel KvitaDaniel Kvita
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
99 5.47 475.00
9 Jonáš VránaJonáš Vrána
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
01 5.35 451.00
10 Miroslav JunákMiroslav Junák
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
99 5.07 396.00
11 Tomáš VodákTomáš Vodák
Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz
98 5.06 394.00
12 Filip HorskýFilip Horský
Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz
01 4.96 375.00
13 Milan HanákMilan Hanák
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 4.90 363.00
14 Miroslav TomaštíkMiroslav Tomaštík
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 4.73 332.00
Tomáš MajzlíkTomáš Majzlík
SPŠ ZlínSPŠ Zlín
01 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
98 5.18 609.00
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
99 5.11 589.00
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
01 5.07 578.00
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově
98 4.99 557.00
5 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 4.96 548.00
6 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 4.49 426.00
7 Markéta KřivánkováMarkéta Křivánková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
01 4.44 413.00
8 Hana KlimentováHana Klimentová
VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově
98 4.39 401.00
9 Aneta PoláškováAneta Polášková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
02 4.32 384.00
10 Simona ŽiškováSimona Žišková
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 4.27 371.00
11 Dorota KomanováDorota Komanová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
99 4.15 343.00
12 Izabela KahlichováIzabela Kahlichová
VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově
00 3.92 290.00
13 Julie DrobilováJulie Drobilová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 3.78 259.00
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
00 14.96 858.00
2 Alexandra KuchařováAlexandra Kuchařová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 10.83 584.00
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 10.78 581.00
4 Hana KlimentováHana Klimentová
VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově
98 09.72 511.00
5 Monika MatějkováMonika Matějková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
00 09.52 498.00
6 Miriam VančurováMiriam Vančurová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
00 09.36 488.00
7 Tereza TřetinováTereza Třetinová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 09.15 474.00
8 Markéta CamfrlováMarkéta Camfrlová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
00 08.85 454.00
9 Natálie VětříškováNatálie Větříšková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 08.36 423.00
10 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
01 08.18 411.00
11 Tereza KnotováTereza Knotová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
02 08.03 401.00
12 Zdenka ChmelařováZdenka Chmelařová
VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově
98 07.84 389.00
13 Beáta HamplováBeáta Hamplová
VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově
02 07.69 379.00
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VašíčekPetr Vašíček
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
98 12.29 624.00
2 Jakub TalafantJakub Talafant
Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz
99 11.75 591.00
3 Filip UličníkFilip Uličník
SPŠ ZlínSPŠ Zlín
99 11.69 588.00
4 Jiří MacháňJiří Macháň
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
01 11.42 571.00
5 Jakub ŠiškaJakub Šiška
SPŠ ZlínSPŠ Zlín
98 11.04 548.00
6 Filip PfefferFilip Pfeffer
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
98 10.98 545.00
7 Jaroslav TobolíkJaroslav Tobolík
SPŠ ZlínSPŠ Zlín
98 10.86 537.00
8 Michal KohútMichal Kohút
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 10.79 533.00
9 Tadeáš SobekTadeáš Sobek
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
98 10.78 533.00
10 Šimon VránaŠimon Vrána
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
99 10.63 524.00
11 Miroslav JunákMiroslav Junák
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
99 10.50 516.00
12 Marek RandýsekMarek Randýsek
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
98 09.88 478.00
13 Jakub KoukalJakub Koukal
Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz
00 09.14 434.00
Celkem 13 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Filip PetříkFilip Petřík 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Michal SližMichal Sliž 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Radim SlováčekRadim Slováček 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0546
Jan SmělíkJan Smělík 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1907
Vojtěch ŠkrášekVojtěch Škrášek 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Ondřej StránskýOndřej Stránský 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Jakub ŠimekJakub Šimek 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Petr VašíčekPetr Vašíček 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0624
Matěj VencelMatěj Vencel 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Jan MartinákJan Martinák 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Tadeáš SobekTadeáš Sobek 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0533
Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1328
Tibor HoráčekTibor Horáček 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
David KrhovskýDavid Krhovský 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Richard KönigRichard König 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Richard KönigRichard König 04 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Erik JelínekErik Jelínek 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1618
Štěpán HudečekŠtěpán Hudeček 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Josef HřibJosef Hřib 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0374
Petr HrochPetr Hroch 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Adam HorňákAdam Horňák 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1200
Ondřej DacíkOndřej Dacík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
František BlažíčekFrantišek Blažíček 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0769
Kryštof AndrýsekKryštof Andrýsek 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Jan MachJan Mach 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Michal ZatloukalMichal Zatloukal 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Tomáš DenkTomáš Denk 99 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0496
Ondřej HorákOndřej Horák 98 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0576
David JuříkDavid Juřík 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 2297
Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0535
Daniel KvitaDaniel Kvita 99 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0475
Jiří MacháňJiří Macháň 01 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0571
Vojtěch PalyzaVojtěch Palyza 98 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0464
Marek RandýsekMarek Randýsek 98 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0000
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1266
Jakub StrakaJakub Straka 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0642
David ŠpůrekDavid Špůrek 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0000
Šimon VránaŠimon Vrána 99 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0524
Jonáš VránaJonáš Vrána 01 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0000
Filip HorskýFilip Horský 01 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 0000
Petr HudečekPetr Hudeček 01 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 1323
Jakub KoukalJakub Koukal 00 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 0434
Radek LiškaRadek Liška 00 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 0626
Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 98 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 1680
Martin NovotnýMartin Novotný 00 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 0647
Jakub SchorníkJakub Schorník 00 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 0593
Prokop ŠvábíkProkop Švábík 99 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 0560
Jakub TalafantJakub Talafant 99 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 0591
Tomáš VodákTomáš Vodák 98 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 0394
Roman ZlámalRoman Zlámal 98 Gymnazium KromerizGymnazium Kromeriz 1136
Jaroslav TobolíkJaroslav Tobolík 98 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0000
Rudolf ŠkaldaRudolf Škalda 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0530
Jakub ŠiškaJakub Šiška 98 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0548
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0591
Pavel PlášekPavel Plášek 99 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0000
Dominik MartinkaDominik Martinka 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0593
Daniel KöglerDaniel Kögler 98 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0666
Filip UličníkFilip Uličník 99 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 1174
Martin JanečekMartin Janeček 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0000
Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 2516
Radim HolubRadim Holub 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0662
Adam HamšíkAdam Hamšík 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0496
Pavel BalusekPavel Balusek 99 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0000
Tomáš MajzlíkTomáš Majzlík 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0591
Přemysl VaculínPřemysl Vaculín 98 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 0000
Milan HanákMilan Hanák 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0363
Jakub JamnýJakub Jamný 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0641
Filip JančíkFilip Jančík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0493
Miroslav JunákMiroslav Junák 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0396
Michal KohútMichal Kohút 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0533
Miroslav LeskovjanMiroslav Leskovjan 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0607
Michal MiklíkMichal Miklík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1193
Jakub NovákJakub Novák 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0464
Filip PfefferFilip Pfeffer 98 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0545
Dominik ŠromDominik Šrom 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
Miroslav TomaštíkMiroslav Tomaštík 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
Jan VáchaJan Vácha 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2716
David MišťúrikDavid Mišťúrik 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Celkem 81 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tereza OlejníkováTereza Olejníková 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Nela MikeskováNela Mikesková 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2040
Pavla MíškováPavla Míšková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Hana MoravčíkováHana Moravčíková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Tereza OlejníkováTereza Olejníková 04 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Aneta VajdíkováAneta Vajdíková 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Karolína TeimerováKarolína Teimerová 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0563
Klára TomikováKlára Tomiková 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Daniela TvrdoňováDaniela Tvrdoňová 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Amálie VrtalováAmálie Vrtalová 05 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Magdalena OmelkováMagdalena Omelková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Lucie KrátkáLucie Krátká 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Natálie CibulkováNatálie Cibulková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Jana KodrlováJana Kodrlová 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0609
Tereza BrukováTereza Bruková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Adéla BrzicováAdéla Brzicová 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Barbora BřezinováBarbora Březinová 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0693
Ema FerencováEma Ferencová 04 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Markéta KoubkováMarkéta Koubková 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Lucie GrančaiováLucie Grančaiová 05 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Sára HrdinováSára Hrdinová 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Veronika ChrástováVeronika Chrástová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0599
Marie JandouškováMarie Jandoušková 04 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Barbora JeínkováBarbora Jeínková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1300
Klára KadlčíkováKlára Kadlčíková 04 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0581
Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Lucie ZpěvákováLucie Zpěváková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0944
Tereza TřetinováTereza Třetinová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0474
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0555
Marie SvozilováMarie Svozilová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0000
Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0000
Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1152
Ester MísteckáEster Místecká 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0000
Isabela IndruchováIsabela Indruchová 01 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0555
Terezie JavorskáTerezie Javorská 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0000
Miriam VančurováMiriam Vančurová 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1064
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1117
Tereza HendrychováTereza Hendrychová 01 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0425
Markéta CamfrlováMarkéta Camfrlová 00 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0000
Ema BajčíkováEma Bajčíková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0000
Dorota KomanováDorota Komanová 99 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0508
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1016
Kateřina BližňákováKateřina Bližňáková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0473
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0000
Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2506
Markéta KřivánkováMarkéta Křivánková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0802
Daniela KůstkováDaniela Kůstková 98 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0525
Barbora MacíkováBarbora Macíková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0000
Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0637
Monika MatějkováMonika Matějková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0942
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1018
Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 0858
Simona FoltýnováSimona Foltýnová 99 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 0449
Natálie GabkováNatálie Gabková 02 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 0000
Beáta HamplováBeáta Hamplová 02 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 0000
Zdenka ChmelařováZdenka Chmelařová 98 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 0389
Izabela KahlichováIzabela Kahlichová 00 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 0000
Karolína KantorováKarolína Kantorová 98 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 0566
Hana KlimentováHana Klimentová 98 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 1641
Simona NovákováSimona Nováková 99 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 0456
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 1246
Zuzana VeverkováZuzana Veverková 00 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 1062
Leona VoráčováLeona Voráčová 01 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 0350
Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 VPŠ a SPŠ MV V HolešověVPŠ a SPŠ MV V Holešově 0425
Karolína BouřováKarolína Bouřová 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
Julie DrobilováJulie Drobilová 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1029
Petra JakešováPetra Jakešová 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0749
Tereza KnotováTereza Knotová 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0401
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1661
Tereza MolkováTereza Molková 98 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0752
Aneta PoláškováAneta Polášková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0811
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1391
Natálie ValáškováNatálie Valášková 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
Valerie Julie VáverkováValerie Julie Váverková 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
Natálie VětříškováNatálie Větříšková 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0852
Alexandra KuchařováAlexandra Kuchařová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0584
Celkem 82 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 8899
2 SPŠ Zlín{8} 8367
3 Gymnazium Kromeriz{8} 7984
4 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 7951
5 Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí{8} 7846
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 7913
2 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť{8} 7761
3 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 7646
4 Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí{8} 6866
5 VPŠ a SPŠ MV V Holešově{8} 6584
Celkem 5 závodníků