Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva

Dvůr Králové nad Labem (9. 9. 2017)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.43 11.00
2 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 1.43 9.00
3 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.40 8.00
4 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1.37 7.00
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.37 6.00
6 Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.34 5.00
7 Michal NovotnýMichal Novotný
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.26 4.00
MB Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.75
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Bělík Jakub, TJ Sokol Jaroměř, 2. Švanda David, DC Ostroměř, 3. Novák Čeněk, DC Ostroměř,
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.50 11.00
2 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.46 9.00
3 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.40 8.00
4= Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.40 6.50
4= Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.40 6.50
6= Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.40 4.50
6= Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.40 4.50
8 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.35 3.00
9 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.30 2.00
10 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.30 1.00
11 Martina PospíchalováMartina Pospíchalová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 1.25
Tereza HorákováTereza Horáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 DNS
Celkem 12 závodníků