Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva

Dvůr Králové nad Labem (9. 9. 2017)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.69
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.71 11.00
2 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.76 9.00
3 Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07.96 8.00
4 Martin WernerMartin Werner 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.13 7.00
5 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.36 6.00
MB Evžen MalýEvžen Malý 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.39 5.00
2 Michal NovotnýMichal Novotný 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.59 4.00
3 Ondřej PalanOndřej Palan 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.27 1.00
MB Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.20
Ondřej PopOndřej Pop 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.04 3.00
2 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.16 2.00
3 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.41
4 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.66
5 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.70
MB Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.38 10.00
2 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.59 7.00
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.71 5.00
4 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.90 2.00
5 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.92 1.00
6 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.89 3.00
2 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.95
3 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.03
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25
5 Nikol VackováNikol Vacková 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.36
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.38 10.00
2 Vendula MaršíkováVendula Maršíková 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.67 6.00
3 Martina UlvrováMartina Ulvrová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.95
4 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.97
5 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.06
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HolmanováKlára Holmanová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.86 4.00
2 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.04
3 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.10
4 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.18
5 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.37
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.52 8.00
2 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.20
3 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.53
4 Hana VanclováHana Vanclová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.99
5 Barbora ZelenáBarbora Zelená 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.18
Celkem 5 závodníků