Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo

Olomouc (16. 9. 2017)
800 m - Junioři (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:56.49 11.00
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:57.39 9.00
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:57.95 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:59.06 11.00
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.79 9.00
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:02.56 8.00
800 m - Juniorky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:14.80 11.00
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:15.50 9.00
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:22.03 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:25.43 11.00
2 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:28.36 9.00
3 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:33.24 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:07.74 11.00
2 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:19.67 9.00
3 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:22.03 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip BugošFilip Bugoš 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4:11.85 11.00
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:16.01 9.00
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:19.56 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:39.06 11.00
2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:49.10 9.00
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:01.70 8.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:46.88 11.00
2 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:59.37 9.00
3 Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:29.65 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:05.14 11.00
2 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09:12.11 9.00
3 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:19.97 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09:21.00 11.00
2 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:30.55 9.00
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09:43.06 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:23.15 11.00
2 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12:04.19 9.00
3 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:08.96 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:54.94 11.00
2 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:37.51 9.00
3 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:32.14 8.00
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.81 11.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.12 9.00
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.20 8.00
2000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:27.05 11.00
2 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:28.72 9.00
3 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:34.27 8.00
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:31.72 11.00
2 Adam JanošíkAdam Janošík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6:59.45 9.00
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7:14.42 8.00
2000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7:26.67 11.00
2 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7:40.78 9.00
3 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7:42.83 8.00
2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8:06.06 11.00
2 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8:09.51 9.00
3 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8:19.14 8.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vácha, Kotásek, Sechra, Smolka Vácha, Kotásek, Sechra, Smolka SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.81 11.00
2 Karafiát, Pribil, Drápal, Rebenda Karafiát, Pribil, Drápal, Rebenda Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 49.59 9.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zajíc, Majerčák, Romanchenkov, Jánoš Zajíc, Majerčák, Romanchenkov, Jánoš AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 44.95 11.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Rašková, Krtková, Šprochová. Lisníková Rašková, Krtková, Šprochová. Lisníková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 53.60 11.00
2 Marčíková, Žalkovská, Tešnarová, Jeřábková Marčíková, Žalkovská, Tešnarová, Jeřábková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 56.79 9.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kubicová, Legerská, Mertová, Kunčarová Kubicová, Legerská, Mertová, Kunčarová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.25 11.00
2 Stratilová V,Lichnovská B., Václavíková, Schindlerová Stratilová V,Lichnovská B., Václavíková, Schindlerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.50 9.00
3 Kuchmisterová, Savarová, Mitevová, Dostálová Kuchmisterová, Savarová, Mitevová, Dostálová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 55.27 8.00
4 x 400 m - Junioři (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Smolka, Lampa, Symerský, Hajduk Smolka, Lampa, Symerský, Hajduk SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:31.15 11.00
2 Prášek, Kotyza, klíč, Osolsobě J. Prášek, Kotyza, klíč, Osolsobě J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:34.49 9.00
3 Škojec, Pribil, Malaník, Rebenda Škojec, Pribil, Malaník, Rebenda Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:42.43 8.00
4 x 400 m - Dorostenci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kováčech, Husek, Horák, Kraus Kováčech, Husek, Horák, Kraus SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:34.22 11.00
2 Vala, Vavříček, Bartusek, Moravec Vala, Vavříček, Bartusek, Moravec TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:43.20 9.00
4 x 400 m - Juniorky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Rašková, Krtková, Šprochová, Dokoupilová Rašková, Krtková, Šprochová, Dokoupilová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:24.40 11.00
2 Matějáková, Hladíková, Freibergerová, Dobrovolná Matějáková, Hladíková, Freibergerová, Dobrovolná AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:26.42 9.00
3 Komárková, Sásová, Vranová, Janošíková Komárková, Sásová, Vranová, Janošíková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:37.54 8.00
4 x 400 m - Dorostenky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Škrobánková, Malíková, Lichnovská T., Smolková Škrobánková, Malíková, Lichnovská T., Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:18.19
chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15:07.14 11.00
2 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21:03.28 9.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 16.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body