Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo

Olomouc (16. 9. 2017)

Body - oddíly

# Oddíl Kategorie Body
1. SSK Vítkovice Dorostenky 253,00
2. SSK Vítkovice Junioři 246,00
3. Atletický klub Olomouc z.s. Dorostenci 212,00
4. VSK Univerzita Brno Junioři 208,00
5. TJ Sokol Opava Dorostenky 196,00
6. SSK Vítkovice Juniorky 188,50
7. TJ Slezan Frýdek-Místek Juniorky 177,00
8. TJ Sokol Opava Dorostenci 161,00
9. SSK Vítkovice Dorostenci 150,50
10. Atletický klub Olomouc z.s. Junioři 133,00
11. AK Olymp Brno Juniorky 131,00
12. Atletický klub Hodonín,z.s. Junioři 115,00
13. Atletický klub Zlín, z.s. Juniorky 102,50
14. AK Olymp Brno Dorostenky 100,00
15. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Dorostenci 94,00
16. AC Moravská Slavia Brno, spolek Juniorky 82,00
17. AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště Dorostenky 81,50
18. AK Šternberk z.s. Juniorky 80,00
19. AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště Dorostenci 78,00
20. Atletický klub Hodonín,z.s. Dorostenky 70,00
21. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Dorostenci 69,00
22. Atletický klub Zlín, z.s. Junioři 63,00
23. AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště Junioři 54,00
24. TJ Znojmo, z.s. Dorostenci 48,00
25. Atletický klub Olomouc z.s. Dorostenky 48,00
26. TJ Jiskra Otrokovice Dorostenky 48,00
27. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Dorostenky 44,50
28. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Junioři 42,00
29. TJ TŽ Třinec Juniorky 39,00
30. AC Moravská Slavia Brno, spolek Dorostenci 35,50
31. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Juniorky 31,00
32. TJ Šumperk, z.s. Dorostenky 24,50
33. Atletický klub Hodonín,z.s. Juniorky 20,00
34. AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště Juniorky 20,00
35. Atletika Holešov, z.s. Junioři 18,00
36. AK Kroměříž Dorostenci 18,00
37. TJ Sokol Opava Junioři 17,00
38. Atletika Holešov, z.s. Dorostenci 15,00
39. TJ Šumperk, z.s. Dorostenci 11,00
40. VSK Univerzita Brno Dorostenci 9,00
41. Atletika Holešov, z.s. Dorostenky 8,00
42. AC Prostějov Dorostenky 7,50
43. AC Prostějov Dorostenci 7,00
44. TJ Jiskra Otrokovice Dorostenci 5,00
45. TJ Slezan Frýdek-Místek Dorostenci 0,00
46. TJ Start Havířov Dorostenci 0,00
47. Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Dorostenci 0,00
48. Orel jednota Vyškov - atletika Dorostenky 0,00
49. SK Hranice, z.s. Dorostenky 0,00
50. Slovensko Dorostenky 0,00
51. Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Dorostenky 0,00
52. VSK Univerzita Brno Dorostenky 0,00
53. AC Čejkovice Juniorky 0,00
54. TJ Slezan Frýdek-Místek Junioři 0,00
55. Slovensko Junioři 0,00
56. AC Moravská Slavia Brno, spolek Junioři 0,00
57. AC TRACK & FIELD Brno z.s. Junioři 0,00
58. Slovensko Juniorky 0,00
59. TJ Sokol Opava Juniorky 0,00