Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo
Olomouc (16. 9. 2017)3000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 16.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 09:05.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin RebendaMartin Rebenda | 98 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 09:12.11 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David WittekDavid Wittek | 98 | TJ Sokol Opava | 09:19.97 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří PodešvaJiří Podešva | 99 | SSK Vítkovice | 09:22.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip ČechFilip Čech | 98 | VSK Univerzita Brno | 09:33.13 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin VodičkaMartin Vodička | 00 | VSK Univerzita Brno | 10:19.03 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 16.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09:21.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09:30.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09:43.06 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan RistovskýJan Ristovský | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 09:48.64 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marek EfenbergerMarek Efenberger | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 09:50.07 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin JakubčíkMartin Jakubčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 13:56.00 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09:55.04 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 16.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 11:23.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12:04.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza KotáskováTereza Kotásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 12:08.96 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Šternberk z.s. | 12:28.32 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna DokoupilováAnna Dokoupilová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 14:08.38 | 6.00 | ||||||||||||||
Sarah JanulíkováSarah Janulíková | 99 | AK Šternberk z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 16.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 10:54.94 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná | 00 | AK Olymp Brno | 11:37.51 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka PolákováLenka Poláková | 01 | TJ Sokol Opava | 12:32.14 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vendula PavlíkováVendula Pavlíková | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 13:11.54 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |