Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo

Olomouc (16. 9. 2017)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:05.14 11.00
2 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09:12.11 9.00
3 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:19.97 8.00
4 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:22.25 7.00
5 Filip ČechFilip Čech 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:33.13 6.00
6 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:19.03 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09:21.00 11.00
2 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:30.55 9.00
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09:43.06 8.00
4 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09:48.64 7.00
5 Marek EfenbergerMarek Efenberger 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09:50.07 6.00
6 Martin JakubčíkMartin Jakubčík 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13:56.00 5.00
MB Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:55.04
Celkem 7 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:23.15 11.00
2 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12:04.19 9.00
3 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:08.96 8.00
4 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12:28.32 7.00
5 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:08.38 6.00
Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:54.94 11.00
2 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:37.51 9.00
3 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:32.14 8.00
4 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13:11.54 7.00
Celkem 4 závodníků