Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo

Olomouc (16. 9. 2017)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.86 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15.82 9.00
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.02 8.00
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16.37 7.00
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.42 6.00
6 Aneta PutnováAneta Putnová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 18.01 5.00
7 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.36 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.90 11.00
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.72 8.00
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.74 6.50
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.92 5.00
5 Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.93 4.00
6 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.05 3.00
7 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.85 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.69 9.00
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15.74 6.50
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.79 2.00
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 17.11
5 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 17.88
6 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 AC ProstějovAC Prostějov 18.58
MB Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.53
Celkem 7 závodníků