Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo

Olomouc (16. 9. 2017)

400 m překážek (0.91) - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 56.65 11.00
2 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 59.11 9.00
3 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 62.44 8.00
4 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 63.11 7.00
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 63.19 6.00
6 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 74.61 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.69 11.00
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 68.78 9.00
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 69.25 8.00
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 71.07 7.00
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 72.42 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 71.91 6.00
2 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 80.03 4.00
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 80.12 3.00
4 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 93.76 2.00
Celkem 4 závodníků