Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo

Olomouc (16. 9. 2017)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.31 11.00
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.54 9.00
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.79 8.00
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.08 7.00
5 Boris PribilBoris Pribil 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.10 6.00
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 24.34
Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.57 5.00
2 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.84 4.00
3 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.28 2.00
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 24.32 1.00
5 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.78
Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.88 3.00
2 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.45
3 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.76
4 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25.08
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.17
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.65
Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.62 11.00
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 22.94 9.00
3 Matej KvasnicaMatej Kvasnica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23.19 8.00
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.94 5.00
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.95 4.00
6 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 24.01 3.00
7 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.37
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 23.70 7.00
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.86 6.00
3 Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC ProstějovAC Prostějov 24.16 2.00
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.21 1.00
5 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.47
6 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 24.84
Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.69
2 Matěj VencelMatěj Vencel 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.10
3 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.58
4 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 26.30
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 26.76
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.21
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.71 11.00
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.88 9.00
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 27.29 7.00
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.30 6.00
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.34 5.00
6 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.08 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.87 8.00
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 27.86 4.00
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 28.24 2.00
4 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.51 1.00
5 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 29.58
6 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 29.74
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SkórováMichaela Skórová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.35
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29.67
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29.96
4 Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 31.18
5 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 31.62
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.26 11.00
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.80 9.00
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26.11 8.00
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.07 7.00
5 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.51 6.00
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.81 2.50
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.13
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.62 5.00
2 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 27.65 4.00
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.81 2.50
4 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.96 1.00
5 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 29.39
6 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 29.90
7 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 30.49
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.38
2 Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.42
3 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.05
4 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 30.17
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 31.18
6 Valentina LoruValentina Loru 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 31.24
Celkem 6 závodníků