Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev staršího žactva a 3. kolo družstev mladšího žactva KKAS

Chodov (14. 9. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.64 11.00
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.89 9.00
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.10 8.00
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.13 7.00
MB Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.25 6.00
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.64 5.00
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.59 7.00
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.15 1.00
3 Patrik BazoniPatrik Bazoni 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.32
4 Jan ZůnaJan Zůna 08 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 11.08
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.26 9.00
2 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.42 8.00
3 Kevin LeupoldKevin Leupold 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.74 5.00
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.86 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.59 11.00
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.69 6.00
3 Václav VajcVáclav Vajc 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 09.96 3.00
4 Vilém ŠubrtVilém Šubrt 05 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 10.03 2.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.42 11.00
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95 9.00
3 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.05 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.59 7.00
2 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.79 6.00
3 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.61 5.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.08 11.00
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13 8.00
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.20 7.00
4 Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.25 6.00
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36 4.50
6 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.49
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.41 3.00
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.54
3 Natálie KafkováNatálie Kafková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.69
4 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.72
5 Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.22
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.11 9.00
2 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.42 2.00
3 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.42 1.00
4 Barbora VíchováBarbora Víchová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.23
5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.61
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.36 4.50
2 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.72
3 Amálie ŠálátováAmálie Šálátová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.73
4 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.96
5 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.52
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017) Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.70
2 Lana KazdováLana Kazdová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10.35
3 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.53
4 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.03
5 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.28
6 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.35
Celkem 6 závodníků