Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje

Nová Včelnice (17. 9. 2017)
skok vysoký - Muži (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 841107 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.74
2 Adam PrůšaAdam Průša 020201 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.62
3 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.62
skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.60
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1.53
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.44
skok vysoký - Ženy (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 030427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.52
2 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 990803 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1.43
3 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová 010615 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.40
skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1.41
2 Tereza HodinováTereza Hodinová 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.38
3 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 040530 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1.35
skok o tyči - Muži (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 841107 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.05
2 Ondřej MusilOndřej Musil 870304 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2.85
3 David HašekDavid Hašek 021219 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2.45
skok o tyči - Ženy (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová 030522 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2.05
skok daleký - Muži (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan HubkaJan Hubka 970918 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6.02
2 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5.13
3 Patrik BartíkPatrik Bartík 010319 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5.06
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4.50
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4.38
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4.21
skok daleký - Ženy (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4.70
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 030609 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4.48
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 031020 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4.40
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta SkalákováAneta Skaláková 051229 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4.32
2 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4.28
3 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 040822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4.24
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 041215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.68
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 040413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.87
3 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 040822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.35
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.61
2 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.60
3 Jan BláhaJan Bláha 050330 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.58
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina HubáčkováMartina Hubáčková 900112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.93
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 841130 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 08.35
3 Tereza PourováTereza Pourová 890821 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.63
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.81
2 Jan HubkaJan Hubka 970918 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.16
3 Rudolf BlažekRudolf Blažek 681112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.29
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina HubáčkováMartina Hubáčková 900112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 26.65
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 841130 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 24.22
3 Vendula BenedováVendula Benedová 990522 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 22.18
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 35.55
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 841107 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 30.42
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 750823 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 30.20
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina HubáčkováMartina Hubáčková 900112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 30.84
2 Tereza PourováTereza Pourová 890821 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 22.48
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 841130 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 22.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek 681112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 31.34
2 Michal RybákMichal Rybák 750331 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 28.51
3 Jindřich ŠašekJindřich Šašek 810507 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 24.54
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 52.08
2 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 050711 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 51.76
3 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 51.65
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 17.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 53.96
2 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 040407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 43.06
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 050224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 42.91