Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje

Nová Včelnice (17. 9. 2017)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Langmuller, Lemberka, Novotný, Skuček Langmuller, Lemberka, Novotný, Skuček 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 34.56
2 Krejčí, Ludvík, Pavlík, Tetour Krejčí, Ludvík, Pavlík, Tetour 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 34.88
3 Kršek, Nečas, Strnad, Urbánek Kršek, Nečas, Strnad, Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 36.86
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čuřín, Holý, Vovesný, Walter Čuřín, Holý, Vovesný, Walter 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 37.20
2 Neuberg, Pfeifer, Pikl, Seidenglanz Neuberg, Pfeifer, Pikl, Seidenglanz 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 37.29
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kűmmelová, Nováková, Přhodová, Turková Kűmmelová, Nováková, Přhodová, Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 35.34
2 Dřevová, Hrušková, Kratochvílová, Tomášková Dřevová, Hrušková, Kratochvílová, Tomášková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 35.70
3 Dvořáková, Sivoková, Voráčková, Ziková Dvořáková, Sivoková, Voráčková, Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 36.37
4 Cihlářová, Krákorová, Kratochvílová, Zaňáková Cihlářová, Krákorová, Kratochvílová, Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 37.70
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hauserová, Kostková, Mallátová, Stindl Hauserová, Kostková, Mallátová, Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 35.52
2 Hubenková, Kofroňová, Kutová, Staňková Hubenková, Kofroňová, Kutová, Staňková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 36.46
3 Hemberová, Nedvědová, Pivcová, Růžková Hemberová, Nedvědová, Pivcová, Růžková 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 37.39
4 Hánová, Knapová, Pacholíková, Volfová Hánová, Knapová, Pacholíková, Volfová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 38.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Foučková, Foučková, Peterková, Slavíková Foučková, Foučková, Peterková, Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 36.20
2 Fidlerová, Mikešová, Pilátová, Turková Fidlerová, Mikešová, Pilátová, Turková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 36.67
3 Brzobohatá, Marhounová, Matoušková, Mochaňová Brzobohatá, Marhounová, Matoušková, Mochaňová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 40.60
Celkem 3 závodníků