Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji

Opava (19. 9. 2017)

hod kriketovým míčkem - Žáci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal GrufíkMichal Grufík
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 61.90
2 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 61.70
3 Vojtěch KročaVojtěch Kroča
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
03 59.30
4 Ondřej HorákOndřej Horák
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 58.00
5 Kryštof SanterKryštof Santer
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
03 57.80
6 Jakub FryčkaJakub Fryčka
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
02 57.00
7 Ondřej HavránekOndřej Havránek
ZŠ Opava, Boženy NěmcoveZŠ Opava, Boženy Němcove
02 56.90
8 Matěj DavidMatěj David
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 56.40
9 Daniel ZvadroňDaniel Zvadroň
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
02 55.60
10 Dominik ŠimečekDominik Šimeček
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
02 55.10
11 Jaromír ŠafránekJaromír Šafránek
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
03 53.10
12 Robin SukeníkRobin Sukeník
ZŠ Opava, Boženy NěmcoveZŠ Opava, Boženy Němcove
03 52.70
13 Adam KrusberskýAdam Krusberský
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
04 52.60
14 TOMÁŠ KOCUREKTOMÁŠ KOCUREK
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 52.10
15= Jiří VlčekJiří Vlček
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 51.30
15= Mojmír HájkaMojmír Hájka
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 51.30
17 Filip KudlaFilip Kudla
ZŠ MelčZŠ Melč
03 50.40
18 Ondřej KůrkaOndřej Kůrka
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
02 49.90
19 Denis VáclavíkDenis Václavík
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
04 49.40
20 Maxmilián StarýMaxmilián Starý
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 49.00
21 Jan LeibnerJan Leibner
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
04 48.10
22 Maxmilián StoklasaMaxmilián Stoklasa
ZŠ OtickáZŠ Otická
02 47.70
23 MATYÁŠ KITTELMATYÁŠ KITTEL
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
02 47.50
24 Hynek BaturnýHynek Baturný
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
02 47.40
25 Vít ČechVít Čech
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
03 45.20
26= ŠTĚPÁN STŘÍBNÝŠTĚPÁN STŘÍBNÝ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
03 44.80
26= Jakub HýbelJakub Hýbel
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
03 44.80
28 Jakub KuzníkJakub Kuzník
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
03 38.30
29 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
03 36.30
30 Matyáš SvrčekMatyáš Svrček
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
04 31.50
Adam ChamrádAdam Chamrád
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
03 DNS
Tomáš HavlickýTomáš Havlický
ZŠ MelčZŠ Melč
02 DNS
Jakub HipschJakub Hipsch
ZŠ MelčZŠ Melč
03 DNS
Daniel NiderleDaniel Niderle
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 DNS
Menšík TomášMenšík Tomáš
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
03 DNS
Lukáš JagusztýnLukáš Jagusztýn
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
03 DNS
David MatýsekDavid Matýsek
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
03 DNS
Tomáš MarkerTomáš Marker
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
03 DNS
Patrik JedličkaPatrik Jedlička
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
02 DNS
Pavel WagnerPavel Wagner
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
03 DNS
Tomáš NovákTomáš Novák
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
03 DNS
Martin KáčMartin Káč
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
03 DNS
VÁCLAV HALFARVÁCLAV HALFAR
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
02 DNS
Pavel HalátekPavel Halátek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 DNS
Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 DNS
Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 DNS
Vít PflegerVít Pfleger
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 DNS
MATĚJ HALFARMATĚJ HALFAR
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
02 DNS
LUKÁŠ KOLLEKLUKÁŠ KOLLEK
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
03 DNS
David VáclavíkDavid Václavík
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
03 DNS
Kryštof KastowskýKryštof Kastowský
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
02 DNS
Jakub KnitlJakub Knitl
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 DNS
Tomáš SolskýTomáš Solský
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
02 DNS
TOMÁŠ DOLEŽÍTOMÁŠ DOLEŽÍ
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
02 DNS
MATOUŠ POSPÍŠILMATOUŠ POSPÍŠIL
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
02 DNS
Mikuláš MartiníkMikuláš Martiník
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
03 DNS
Josef FichnaJosef Fichna
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
04 DNS
Lukáš KrajzlLukáš Krajzl
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
02 DNS
Vít TvarůžkaVít Tvarůžka
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
02 DNS
Filip BýmaFilip Býma
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
03 DNS
Patrik MoravecPatrik Moravec
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
04 DNS
Dan PavlíkDan Pavlík
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
02 DNS
Filip PietroňFilip Pietroň
ZŠ Opava, Boženy NěmcoveZŠ Opava, Boženy Němcove
02 DNS
Petr NovákPetr Novák
ZŠ Opava, Boženy NěmcoveZŠ Opava, Boženy Němcove
02 DNS
Lukáš StarečekLukáš Stareček
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
02 DNS
Vojtěch PretschVojtěch Pretsch
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
02 DNS
Celkem 66 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SchusterováLucie Schusterová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 49.50
2 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 47.50
3 Ema ŠlesingrováEma Šlesingrová
ZŠ Opava, Boženy NěmcoveZŠ Opava, Boženy Němcove
03 46.60
4 Mirka MagrlováMirka Magrlová
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
03 43.60
5 Kamila MacečkováKamila Macečková
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
04 41.90
6 Michaela PannováMichaela Pannová
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
02 41.80
7 Tereza ČichoňováTereza Čichoňová
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
03 40.40
8 VERONIKA SLISCHKOVÁVERONIKA SLISCHKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
05 39.50
9 Eliška HavrlantováEliška Havrlantová
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
03 39.10
10= Patricie ZwarkováPatricie Zwarková
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
04 38.00
10= ANNA KOVALSKÁANNA KOVALSKÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
02 38.00
12 Tereza ŽídkováTereza Žídková
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
03 36.80
13= Martina FialováMartina Fialová
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
04 36.20
13= ČERNÁ JANAČERNÁ JANA
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 36.20
15= Petra MagrlováPetra Magrlová
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
03 34.60
15= Adéla GrodováAdéla Grodová
ZŠ OtickáZŠ Otická
04 34.60
17 Kristýna TobolíkováKristýna Tobolíková
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
03 34.10
18 Adriana KupkováAdriana Kupková
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
04 33.90
19 Aneta PaterováAneta Paterová
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
03 33.50
20 Viktorie BačinováViktorie Bačinová
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
03 32.40
21 Barbora NěmčanskáBarbora Němčanská
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 30.00
22 Klára StaníčkováKlára Staníčková
ZŠ Opava, Boženy NěmcoveZŠ Opava, Boženy Němcove
03 26.80
23 Vendula ChojkováVendula Chojková
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
03 26.40
24 Valérie ŠavrdováValérie Šavrdová
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
04 25.40
25 Alexandra ZdráhalováAlexandra Zdráhalová
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
03 24.50
26 NATÁLIE DOSTÁLOVÁNATÁLIE DOSTÁLOVÁ
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 24.40
27 Markéta ŠvestkováMarkéta Švestková
ZŠ MelčZŠ Melč
03 23.60
28 Alexandra SkuplíkováAlexandra Skuplíková
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 23.50
29 Klára BrixováKlára Brixová
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
03 23.30
30 Tereza ZielinskáTereza Zielinská
ZŠ MelčZŠ Melč
03 22.50
31 Bára GabováBára Gabová
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
02 19.60
Adéla BartákováAdéla Bartáková
ZŠ MelčZŠ Melč
02 DNS
Natálie RozsypalováNatálie Rozsypalová
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
03 DNS
Vendula LašováVendula Lašová
ZŠ Opava, MařádkovaZŠ Opava, Mařádkova
03 DNS
Klára ŠindlerováKlára Šindlerová
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
03 DNS
Sabina TkaczikováSabina Tkacziková
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
02 DNS
Tina ŠindlerováTina Šindlerová
ZŠ Opava, Boženy NěmcoveZŠ Opava, Boženy Němcove
02 DNS
Michaela ValtrováMichaela Valtrová
ZŠ Opava, Boženy NěmcoveZŠ Opava, Boženy Němcove
03 DNS
Adriana KotěšovskáAdriana Kotěšovská
ZŠ Opava, Boženy NěmcoveZŠ Opava, Boženy Němcove
03 DNS
Nikola LamžíkováNikola Lamžíková
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
04 DNS
Markéta NávratováMarkéta Návratová
Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov...
02 DNS
BÁRA PACHMANNOVÁBÁRA PACHMANNOVÁ
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 DNS
BARBORA KUBÁNKOVÁBARBORA KUBÁNKOVÁ
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 DNS
Nikol KempnáNikol Kempná
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
03 DNS
Eva PoštulkováEva Poštulková
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
03 DNS
Adéla NoskováAdéla Nosková
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
03 DNS
Anna KrayzlováAnna Krayzlová
ZŠ Pustá PolomZŠ Pustá Polom
02 DNS
Klára BradáčováKlára Bradáčová
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
02 DNS
Barbora NoskováBarbora Nosková
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
03 DNS
Dalia ŽurDalia Žur
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 DNS
Sára MiervováSára Miervová
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 DNS
ADÉLA ŠVANOVÁADÉLA ŠVANOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
02 DNS
SABINA VÁCLAVÍKOVÁSABINA VÁCLAVÍKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
03 DNS
ANETA LASÁKOVÁANETA LASÁKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
04 DNS
Tina HoloubkováTina Holoubková
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 DNS
Natálie BurdováNatálie Burdová
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 DNS
Lucie TimováLucie Timová
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 DNS
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 DNS
Beáta KupkováBeáta Kupková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 DNS
Ema LangerováEma Langerová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 DNS
Vendula HaasováVendula Haasová
ZŠ MelčZŠ Melč
03 DNS
Celkem 61 závodníků